Şimdi Ara

#AĞUSTOS GÜNCEL# Turkcell ÜCRETSİZ Sağlayabileceğiniz Tüm Avantajlar (GB,Dk,TL) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
193
Favori
70.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyasından kazanılan tl leri nerde kullanıyoruz . bir hafta süresi varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerr89

Dergilik ayda 1 kere veriyor

Dergilik indirdim. Paketimde 5 gb dergilik de var zaten. Mobil veriden indiri de actim. Gazete indirebiliyorum ama ucretsiz dergilerde indir vs bir buton cikmiyor. Ben mi beceriksizim bilmiyorum ama bulamadim...

• Salla kazan dan gunluk 1 gb geldi. Playstore dan uygulama indirildiginde bu hediyeden mi duser yoksa normal paketten mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zlozz

Salla kazan dan gunluk 1 gb geldi. Playstore dan uygulama indirildiginde bu hediyeden mi duser yoksa normal paketten mi?

Salla kazandan gelen 1GB dan düşer

• Avantaj 19-29-39 paketlerini üst üste alamazsınız deniyordu. Valla abartmıyorum 7-8 aydır hem kendim hem eşimle beraber kullanmaya devam ediyoruz. Eşim 19 tl olanı bense 29 veya 39 olanı kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 0zlozz 0 kullanıcısına yanıt
    Dergilik uygulamasından kullanici çıkış yap, yeniden giriş yap, aktif olacaktır.

• İlk kez dergilik uygulamasını indirdim ve dergi indirdim ücretsiz ama hediye gb gelmedi kampanya bitti mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

İlk kez dergilik uygulamasını indirdim ve dergi indirdim ücretsiz ama hediye gb gelmedi kampanya bitti mi acaba ?

ayda bir oluyor ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

quote:

Salla kazan dan gunluk 1 gb geldi. Playstore dan uygulama indirildiginde bu hediyeden mi duser yoksa normal paketten mi?

Tesekkurler aynen oyle oldu.

Su goller cepte meselesini biri hayrina ozetlese keske.. nasil mb kazaniyoruz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

quote:

Tesekkurler aynen oyle oldu.

Su goller cepte meselesini biri hayrina ozetlese keske.. nasil mb kazaniyoruz?

Tebrikler, Kayseri Erciyesspor - Turgutluspor macinda atilan toplam 9 gol icin 900 MB kazandiniz. Ucretsiz katiliminiz saglanmistir. B002

Goller cepte yi biri öneriyor sana gelen mesajı tıklayıp indirim numaran la giriş yapıp eğlence kısmında maçlardan birine oynuyorsun . haftalık 1 kez ücretsiz katılıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

İlk kez dergilik uygulamasını indirdim ve dergi indirdim ücretsiz ama hediye gb gelmedi kampanya bitti mi acaba ?

ayda bir oluyor ..

Ayda 1 derken ?

Oda bize mi denk gelmedi

• Kim 1 gb ister alan var mi 4-5 gundur ugrasiyorum bi turlu alamadim sanki zorlasmis gibi sorular

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolasın. Bir oneren olursa biz de 900 mb kazanalim.

• quote:

Hocam sağolasın. Bir oneren olursa biz de 900 mb kazanalim.

Öneri olunca günlük 500 mb kazanıyorsun . maça oynarsan her gole 100 mb kazanıyorsun . ben geçen yukarıdaki maça oynadım 9 gol oldu 900 mb kazandım

• Önerecek olan var mı

• Turkcell fiyatı uygun paketlerine üst üste alma sınırına sahip. Genelde 15lik 300mb 300 dk alırım yan ödüllerle mis gibi yaşarım ama 1 yılda beşten fazla aldırmıyor.

Aklınızda olsun arkadaşlar,yüklediğiniz TL miktarı yüksek olursa size pahalı teklifler öneriyorlar. Ekonomik olmak istiyorsanız 20 liradan vazgeçmeyin.

• arkadaşlar 2 tane hatla bimcelldeyiz , 16 liralık eski paketi kullanıyoruz ama zaten vergisi kesintisi vs... tarife 18 lira oluyor . turkcellde lifecell fırsat 5 34 lira görünüyor , 5+1+1 gb net ilave olarak uygulamalar vs... daha uygun turkcell tarifeler var mı interneti bol ?
  • Arkadaşlar bayiye gidip numara taşımak istiyorum desem sim kartı kaç günde verir ve taşıma kaç günde biter? Yeni sim kartına ne kadar alırlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    sim kartını ücretsiz hemen alırsın ortalama 4 gün sürüyor geçiş zaten sms geliyor hattına şu tarih ve saatte geçişiniz olacaktır diye

• Peki aradaki 4 gün boyunca eski hattı kullananilirmiyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.