Şimdi Ara

#AĞUSTOS GÜNCEL# Turkcell ÜCRETSİZ Sağlayabileceğiniz Tüm Avantajlar (GB,Dk,TL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
193
Favori
70.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben birsey sorum size

Ben hattimi turkcelle tasimak icin bayiye gittim ve hat benim uzerine

Kardesimin tc si ile gecmek istedim genc tarifelere fakat izin vermediler bana ogle bir durum yokmus yardimci olabilirmisiniz

• Emeğine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Ben birsey sorum size

Ben hattimi turkcelle tasimak icin bayiye gittim ve hat benim uzerine

Kardesimin tc si ile gecmek istedim genc tarifelere fakat izin vermediler bana ogle bir durum yokmus yardimci olabilirmisiniz

siz hattı normal bir şekilde taşıyın sonra hesabım uygulamasından kullanıcı tanımlayabilirsiniz. şahsen ben bu şekilde yaptım ve gnctrkcllli oldum

• Güzel konu hocam eline sağlık :D
  • Arkadaşlar Vodafone dan life cell e geçtim. İll mesajda dediği gibi, aylık 30 tl lik yüklemeye tv+ aboneliği ücretsiz mi oluyor.? Oluyorsa hangi paketi izleyebiliriz? Premier lig nba vb izlenirmi? Lifecell deki tüm uygulamaları indirdim ancak, tv+ ı ücretli olabilir diye kurmadım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

• Oskis kullanıcısına yanıt
    Siz bosverin onlari birseyden anladiklari yok onlarin..numarayi tasi hesabimi yukle kardesinin tc sini yaz olay bitmistir..

• frdbb kullanıcısına yanıt
    Turkcell şifre ile uygulamaya girsene.. Yani turkcell TV ye.. Orada paketler menüsüne gel.. Yazar zaten..

• Bilen bir arkadas cevaplarsa sevinirim..benim bip kim 1gb ister yarismasindan kazandigim hediyeyi kullandirmiyor normal paketten gidiyor..ne sacma birsey..yani haftalik hediye ayliktan once gitmesi gerekirken aylik olan bitiyor..o zaman neye yarar ki bu hediye

• Telefonla pek konuştuğum yok hattım kontörlü.

6 aylık 500 MB kampanyasını yaptım Turkcell Sarı kutudan.

6 ayi maksimum 40-50 lira civarında bir tutarlar sadece interneti kullanarak turkcelle cakabilecegim en büyük kazığı çakmak istiyorum inşallah başarılı olurum.

• Bip indirdim grup kurdum mesaj attim ama internet gelmedi?

• Numara taşıma çıkana kadar millete kazığı soktular. Müşteri kaçmaya başlayınca fiyatları indirdiler.

• Teşekkürler güzel paylaşım olmuş

• Paylaşım için çok teşekkür ederim , ellerinize sağlık. 12 GB Platinum Turkcell kullanıcısıydım , bu zamana kadar 2 kere sinema bileti ya almışımdır ya almamışımdır , onda da zararlı çıkan taraf olmuştum

Şimdi 49 ₺'lik pakete geçtim ( yaklaşık - hatırladığım kadarıyla - 99 ₺ fatura ödüyordum ) , bu şekilde , sadece internet paketinden sıkıntı yaşıyordum.Yakından takip edip , tüm güncel paketleri izleyeceğim.

Ellerinize sağlık , kendimi adeta borçlu hissettim konu sahibine karşı !
  • Bipte grup kurup ilk mesajı atmaya hediye vermiyor bende de... Turkcell iyice cozuttu salla kazan da anca dergi gazete konuşma falan versin internetimiz bitti artik. Önceden bipte bi şeyler yaptırıp 10 15 gb veriyordu kıstı artık onları da.

• guzel konu ama hepsini yaptigim icin simdilik benlik bisey yok suan icin guncel kim 1 gb ister var. bilmeyenler bip yuklesin haftada 1 gb kazanabilirler. birde ilerki zamanlar yeni cikacak kampanyalari en uste editlersen devamliligi olur bu konunun

• Fizzy sahtekarligindan sonra guvenmek cok zor bunlara

• 2 hattım var Ayda 1 2 kez internet veriyor.

O da ya haftaiçi 1 gb ya da günlik 1 gb .

Bol bol fizy bip fln veriyor da daha hiç kullanmadım onları
  • etimonster kullanıcısına yanıt
    Fizy bende 1 Ay deneme.. Acaba ondan mı hediye GB vermiyor.. Olabilir?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.