Şimdi Ara

Turkcell Ücretsiz Konuşma Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
27.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 10 yıllık kontorlü hattımı faturalı yapmıştım. Turkcell 10 yıldan fazla faturalı hat kullanıcısı olarak tanıdı ilginçtir.
  • 10 yıldan fazladır kullanıyorum sadece 100 sms verdı kı ben 1 yılda 50 sms atmam her yone muhtemelen kamu 1200 dk var yeter sana dıyorlar ıyıde onada herkes gıbı para verıyorum bı sey yapacak tı turkcell onuda b..k ettı su kamu 1200 bıtsın anında baska operator

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 18 Eylül 2010; 16:49:08 >
  • 11 Yıldır Turkcelli olduğum için teşekkür ettiler ve Perşembe Cumartesi günlerini hediye ettiler. Ancak tüm gün olsaydı daha iyi olurdu. Tam Vodafone veya Avea kamu hattına geçecekken bu kampanyayı yaptılar. En kötü ihtimal yedek hat olarak bırakır haftada 2 gün bu hattı kullanırım.
  • Kampanya Turkcellden Turkcelle mi, her yöne mi ?

Edit: Turkcellden Turkcelleymiş ilk messajda yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyw@lker -- 18 Eylül 2010; 15:56:21 >
  • Kamu 1200 kullananlara bir gıcığı var galiba Turkcellin, ekimden itibaren 1 aylık 50 sms verdi
  • Kampanya yı duzenleyenlere kocaman tebrik. Forumda bakıyorumda 5 yıllık, 7yıllık ,11 yıllık aboneyim yazmıs bircok kişi. Direk tuketicinin EGO suna yonelmişler ve istediklerini elde etmişler. Arkadaskar yıllardır odediginiz faturaları dusunun. Rekabet olmasaydı bizleri sagmaya devam edeceklerdi. Dünü unutmayın , yarınınızdan olursunuz.

TRCELL bu , insanlarla alay etmeyi sever. En son kampayası gibi benim TRCELL im senin TRCELL in. Gecti artık bu cekmeme muhabbetleri. İzmir Korfezinde gecen hafta TRCELL li kardesime ulasamak için Vodafone hatlı arkadsından konusmak zorunda kaldık. Reklamın tam tersi :(
  • perşembe cumartesi kazandım 12 yıllık aboneymiş peder bey :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx

geçen hafta 1 yıl taahhüt verip, ayda 120 dk.bedava kazanmıştım, bu kampanyaya da girersem nasıl olacak önceki kampanya sona erer mi

Ermez. Hatta bununla birlikte "Haftada 2 gün" kampanyasına da girebilir (tabii gece tam 12'de SMS atıp tutturmakla uğraşmanız gerekir), birbirinden etkilenmeden hepsinden faydalanabilirsiniz. Hatta ve hatta, yaşınız tutuyorsa veya öğrenciyseniz, bunlarla birlikte Genç Tarife'ye geçip sabit ücret ödememe avantajını da kullanabilirsiniz. Emin olmak istiyorsanız, Turkcell ana başlığına bakıp bunları yapan bir sürü kişi olduğunu da görebilirsiniz

• walla bende kamu-1200 tarifesindeyim bana da 100 sms geldi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx

geçen hafta 1 yıl taahhüt verip, ayda 120 dk.bedava kazanmıştım, bu kampanyaya da girersem nasıl olacak önceki kampanya sona erer mi

bu taahhüt olayı devam ediyor mu hala bitmedi mi ?
  • Çok ilginç.

Kamu 1200 olanların ne de olsa konuşmaları var, konuşmaya ihtiyaçları olmaz, SMS vereyim diye Turkcell'in yaptığı değişiklik burada büyük tepkiler alıyor.

Ben de kamu 1200'üm ve 1200 dakika fazla fazla yetiyor. Yani haftada 2 gün de verse değişen birşey olmayacaktı, yine aynı konuşacaktım. 100 SMS vermesi ben mutlu etti doğrusu. Haa 1 GB net verseydi çok çok mutlu olurdum o ayrı :)
  • konusma ucretsiz ama butun vergileri odeceyeceginizi unutmayın,%25 OTV vb...
  • Arkadaşlar sınırsız diye mesaj geliyor ama her gün için 720'şer dakika veriyor. Online işlem merkezinden kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperturgay
    Arkadaşlar sınırsız diye mesaj geliyor ama her gün için 720'şer dakika veriyor. Online işlem merkezinden kontrol edebilirsiniz.

Hocam 720/60 12 saat yapiyor zaten :)
    24 saat Sinirsiz degil ayrica 6-18 arasi.
  • benim ki pazartesi ve cumartesi günü çıktı...
  • teşekkürler çarşamba ve pazar çıktı.....bugün çarşamba...bugün başlamıştır herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

bana da 11 yıllık müşteri olmam şerefine cuma c.tesi geldi sınırsız konuşma türkcellden türkcelle

Ben de 11 yıldır aboneyim 2 gün pazar ve perşembeleri bedava konuşacağım.Sizin de 2 gün olması gerekmiyor mu?
  • Ben 16 yıllık aboneyim. Salı, perşembe ve pazar günleri çıktı.
  • Buradan görmesem hiç haberim olmayacak. Turkcell en azından mesaj atabilirdi bilgi için. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. 6 yıllık kullanıcıyım. cuma-pazar bedava :))
  • neresi teşekkür kampanyası bunun?
    akılları sıra müşterileri vodofona kaptırmamaya çalışıyor çakallar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.