Şimdi Ara

Turkcell Ücretsiz Konuşma Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
27.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aroaro

bende kamu paketi olduğu için konusma yerine 1 aylık her yöne 100 sms verdi,şaşırdım :) iki ay olsaydı daha iyiydi ama neyse,buna da sükür

Hocam bende kamu tarifesindeyim, bana da 1 Ekim de başlamak üzere 1 aylık her yöne 100 sms verdi.
  • Her tanımlanan gün için 720dk yüklemişler, teşekkürler TURKCELL...
  • Arkadaşlar şimdi gönderdim 11 yıllık Türkcelliymişim haftada 2 gün salı cumartesi 06.00 18:00 arası türkcellilerle sınırsız 60 gün boyunca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redoksan -- 17 Eylül 2010; 20:09:19 >
  • 11 yıldır abonelik, Perşembe ve Pazar
  • yıllardır bizlerden aldıklarına sayın beyler , kendinizi kandırmayın...Bu kampanyanın aynısını 2 yıl once cayma bedelli kontrat geyigi ile yapmıslardı. Simdi hepinizin can damarından yani EGO sundan vuruyor. Neymis bilmem kac yıllık sadık abonelerineymiş. Geciniz beyler , geciniz... Aranıza yeni gelen abonelere aylardır avantajlı konusturyorlar. Bizden dunyayı aldılar.
  • Ben 15 senelik aboneyim fakat kontorlu bize yokmu bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtn

Ben 15 senelik aboneyim fakat kontorlu bize yokmu bedava

Siz "çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bir tane" ile idare edeceksiniz sanırım... Onun da mevsimi geçti sanırım...
  • konuyu acan arkadasa cok tesekkurler .13 yillik aboneligime karsilik cuma-cumartesi gunleri 60 gun boyunca sinirsiz konusma aldim.
  • bana da 11 yıllık müşteri olmam şerefine cuma c.tesi geldi sınırsız konuşma türkcellden türkcelle
  • bana da salı ve cumartesi 7 yıllık abonesiyle 60 gün boyunca sınırsız ve ücretsiz hemde kamucelliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

quote:

Orijinalden alıntı: frtn

Ben 15 senelik aboneyim fakat kontorlu bize yokmu bedava

Siz "çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bir tane" ile idare edeceksiniz sanırım... Onun da mevsimi geçti sanırım...

bir yanlislik var 15 yil once kontorlu hat yoktu turkiyede
  • "Kampanyadaki şanslı günlerinizi öğrenmek için sonraki mesajı bekleyin"

diye mesaj geldi dün öğleden sonra ama bugün hala mesaj falan yok
  • benim haftada 2 gün paketiyle çakıştı. haftada iki gün cuma cumartesiydi. bu ise salı cumartesi oldu. her kampanyada bir arıza yapacak illa.
  • heryone 1200 kullanıcısıyım sizin hediyeniz bedava 100sms diye mesaj geldi şaka mı bu 11 yıldır aynı hattı kullanıyorum?
  • 7 yıldır turkcelli olmamın hediyesi cuma-cumartesi 06.00-18.00 bedava konuşma kazandım.başlığı açan arkadaşa teşekkürler.
  • 2 mesajı aynı anda yolluyorlar.

Bana da ilk mesaj geldi okudum sonra 2. beklemeye başladım, 5 - 10 dakika sonra hala mesaj gelmeyince bir baktım telefona mesajlar beraber gelmiş ben fark etmemişim.

quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

"Kampanyadaki şanslı günlerinizi öğrenmek için sonraki mesajı bekleyin"

• geçen hafta 1 yıl taahhüt verip, ayda 120 dk.bedava kazanmıştım, bu kampanyaya da girersem nasıl olacak önceki kampanya sona erer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaykut422

heryone 1200 kullanıcısıyım sizin hediyeniz bedava 100sms diye mesaj geldi şaka mı bu 11 yıldır aynı hattı kullanıyorum?

banada aynısı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLife

2 mesajı aynı anda yolluyorlar.

Bana da ilk mesaj geldi okudum sonra 2. beklemeye başladım, 5 - 10 dakika sonra hala mesaj gelmeyince bir baktım telefona mesajlar beraber gelmiş ben fark etmemişim.

quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

"Kampanyadaki şanslı günlerinizi öğrenmek için sonraki mesajı bekleyin"

Aksine bana kampanyanın reklam mesajı geldi sonradan, sanki yollamamışım gibi

Hangi günler olduğunu İşlem Merkezi'nden öğrenebiliyorsak birde oradan kontrol etmeye çalışayım bari...

• oh süper oldu bu salı pazar bedavam vardı pazartesi cumartesi eklendi 4 gün ilaç gibi geldi :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.