Şimdi Ara

Türkcell ücret iadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
7.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce cep telefonuma turkcell den gelen mesaj aynen şöyle:
    BTK kararı sonucu bizbize kamu paketinizde yapılan değişiklikler sonucu hattınıza 118 lira iade yapılmıştır.ayrıntılı bilgi için 5327577070.
    aradığımda fazla alınan ücretin faturalardan düşeceği artı vergilerin de hesaplanıp iade edileceğini öğrendim.Açıkcası ülkemde görmeye alışık olmadığımız bir durum bu.Btk ya teşekkür ederim tüketicilerin lehine karar verdiği için.

• bu arada hemen belirteyim hattıma eylül ayında 330 lira farura gelmişti..
  • Tarifen ne.
  • bizbize kamu 35 lira olan tarifedeyim
  • Tahmin etmeliydim.
  • Eylul ayinda 330 TL fatura ödemişseniz, daha yüksek bir geri ödeme olması gerekir gibi geliyor bana.
  • Bir kişiden 118 lira ise, elde edilen haksız kazancın miktarını düşünemiyorum bile...
  • 118 tl konuşma ücreti buna %25 ve %18 vergide iade edilir 200tl civarında bir iade olur belki dahada fazla direk müşteri temsilcisinden takribi iade oranını öğrenebilir
  • senden peşin almasını biliyor sana peşin vermesini düşünemiyormu ne saçma bişey.

anlamadığım neden faturadan düşüyor saçma
  • haklısınız mesajı görünce bende nakit iade olacağını düşünmüştüm,müşteri hizmetlerini arayınca faturalardan bu tutarı düşeceklerini söylediler.
    nakit olsaydı iyi olacaktı ya neyse buna da şükür.
  • benimde zamanında az paramı yemedi turkcell h

haram zıkkım olsun diyrum boğazlarında kalır inş bana ne geri verdiler ne iade ettiler

tabi ben yıllar oldu turkcell i bırakalı.
  • 30 tl de bana iade geldi de bana faturalar max 65 tl gelmişti...
  • banada geçen hafta mesaj geldi şaka gibi 0.018 kuruş lukmuş bune ya.
  • turkcell iade yapar defalarca bende iademi geri aldım turkcellden.

vodafone'da 1 kaç kere başıma geldi geri iade alamamıştım.faturamdan düşüleceği söylenio düşülmemişti.
  • sadece kamu tarıfesını kullananlardan mı fazla almıslar?Yani mağdurlar kamu tarıfesını kullananlar mı yoksa diğer tarifelerede iade yapılacak mı?
  • sizin durumunuzu bilmiyorum ama müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz sanırım
  • banada 30tl geri ödeme geldi
  • Banada iade gelid 30 küsür.
    İade son kesilmiş faturayı kapsamıyor değilmi.Son ödeme tarihi 26 olan faturam var.Bi sonraki faturadamı gözükecek düşen miktar.
  • Peki hattını o dönem içerisinde kısa süreliğinede olsa kullanmış olan fakat başka operatöre geçiş yapanlara iade söz konusu olmayacak mı..? Bilgisi olan varmıdır..?
  • arkadaşlar sorularınızın yanıtlarını turkcell müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.