Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.786
Cevap
100
Favori
454.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hem Tv+'ı hem tv'yi(lg) çalıştırabilecek universal bir kumanda örneği var mıdır acaba?
  • Kurumsal türkcell hattım var: telebonda tv+ 15gb hakkım olduğunu yeni öğrendim: tv plusı andorid box ile (xiaomi mi mix s 4k) ücretsiz kullanabilir miyim ayrı bir üyelik mi açmam gerekir
    bir de fizzy hakkım var sanıyorum
  • bein haber nasıl kaldırılır yahu? çok mu zor şu kanalı elde tutamamak?
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Şifre ve kullanıcı adınızla girebilirsiniz fakat 15 gb bunu kapsamaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaslar bu gun bir hata yapip normal tv+ baglantisi yaptirdim ve bunu fiber baglantimla beraber kampanyaya dahil olarak yaptilar. Musteri hizmetlerini arayip 4k cihaza gecmek istedigimi soyledim olmaz dediler. 700 lira cayma bedeli denildi. Bu 4k cihazi kendimiz alip 4k ya gecmenin bir yolu mumkun olurmuki bilen arkadaslar yazarsa cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vicodin kullanıcısına yanıt
    15 gün geçmediyse cayma hakkınız var. Ayrıca 5tl farkla geçebilmeniz lâzımdı.

• kurulum ucreti olarak 700 lira denildi. malesef
    15 gün geçti mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

15 gün geçti mi?
    geçmedi sonuda söyledim onun için olan bedeli söylemiyoruz. kurulum bedeli bu kadar dediler.
    İyi araştırın eğer 15 gün geçmediyse ücretsiz iptal hakkınız var, müşteri hizmetleri vazgeçmeyin diye öyle fiyat çıkarır size.

bölgeden bölgeye mi değişiyor acep bunlar.
    ben tv+ aboneliğimi yaptırdıktan 4-5 ay sonra aradım. aynı gün geldiler hiçbişi imzalatmadan cihazı 4k ile 5 dk'da değiştirdiler.
  • Arkadaşlar merhaba. Mobil hat için tv+ aboneliğim var ve bununla android tv boxta app ile tv+ izleyebilirken yeni lg webos 4.5 tv aldım onun appstoreunda bulamadım. LG Webos tvler için nasıl izleyebilirim?
  • Arkadaşlar baktım ama denk gelmedim herhalde. Aile paketi ile ekstra paket arasındaki fark ne ? Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ELcordobes

Arkadaşlar baktım ama denk gelmedim herhalde. Aile paketi ile ekstra paket arasındaki fark ne ? Şimdiden teşekkürler.
    tek farkı 50 değil 250 saat kayıt özelliği.
  • Kurulum ücreti hakkında kesin bir bilgisi olan var mı ?
  • cihazda ağ cihazları diye bir kısım var oradan bilgisayarımdaki bir klasöre erişmem mümkün mü? yani cihazı bilgisayarımdaki bir mp4/mkv dosyasını oynatmak için kullanmam mümkün mü? usb taktığımda sorun olmuyor fakat ağ üzerinden paylaşımla mümkünse çok daha kolay olacak benim için.
  • selam sagem 4 k kutu içinden çıkan hdmı kablonun markası nedir bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black100 -- 2 Kasım 2019; 10:11:34 >
  • Samsung Tizen Tv Apps'inde Tv+ yok ve yüklenemiyor. Doğrumu?

• macbooktan ipadten izlerim diye aldım. Aldıktan 3-5 ay sonra macbooktan izleme özelliğini kapattılar Herhalde 1.5 sene oldu hala izlenmiyor. Hangi akla hizmet bunu yaptılarsa izlenmiyor gına geldi.
  • merhaba arkadaşlar, tv+ sadece laptoptan izliyorum laptopun sesinde bir sıkıntı yok beinconnect, YouTube vs hdd den film dizi izlerim aklınıza ne gelirse hiçbir sıkıntım yok ama sadece tv+ açınca bir şey izleyince seste cızırtı geliyor 4-5 sn de bir ve bir şey izlenmiyor ne yapmam lazım kaç aydır bir çözüm üretemedim lütfen yardımcı olun .

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.