Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.777
Cevap
100
Favori
454.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çıkış 12V 1A.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Çıkış 12V 1A.
    Hocam çok teşekkür ederim. Minnettarım 😇

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seslenish S kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam.

• Mobil ve tv de kanalları izliyorum. Ama web playerda ssport nba vs kanallar açılmıyor. Sadece yerel kanallar açılıyor neden olabilir?

• Herkese merhaba

Tv+ ve Turkcell Superonline fiber internet müşterisiyim. İnternet abonesi olurken Tv+ giriş paketini aboneliğim boyunca hediye ettiler. Bu ay sonu Dsmart mega paket aboneliğim sona ereceğinden dolayı giriş paketinden aile paketine geçiş yapmak istiyorum.

Giriş paketinden aile paketine geçişte ne kadar ödediniz? Turkcell Tv+ acaba Dsmart gibi her arayana farklı bir fiyat veriyor mu? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 7 Şubat 2019; 11:57:14 >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Yeni musterilere kurulum ucreti almiyorlardi.Onun disinda musteriye gore ozel indirim duymadim hic

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Aradım, bana dönüş yapacaklar. Bakalım ne fiyat isteyecekler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Herkese merhaba

Tv+ ve Turkcell Superonline fiber internet müşterisiyim. İnternet abonesi olurken Tv+ giriş paketini aboneliğim boyunca hediye ettiler. Bu ay sonu Dsmart mega paket aboneliğim sona ereceğinden dolayı giriş paketinden aile paketine geçiş yapmak istiyorum.

Giriş paketinden aile paketine geçişte ne kadar ödediniz? Turkcell Tv+ acaba Dsmart gibi her arayana farklı bir fiyat veriyor mu? Teşekkürler.
    normalde fark 10 lira. ana belli olmuyor bazen de bedava veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

normalde fark 10 lira. ana belli olmuyor bazen de bedava veriyorlar

Alıntıları Göster
    10 liraysa çok iyi gerçekten... Hemen kabul ederim... Teşekkürler.

Ekleme: Gerçekten dediğiniz gibiymiş. Aile paketine geçiş için taahhüt vermeden ayda 10 lira fark ödemem yeterli olacakmış. Bu ay sonu DSmart mega paket aboneliğim sona erer ermez hemen Aile Paketine geçiş yapıyorum.

S Sport - Eurosport 1 ve 2 ve belgesel kanalları 10 liraya alabilmek muhteşem. Keşke film kanallarında daha kaliteli filmler koysalardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 7 Şubat 2019; 16:15:32 >

• Daha önce sorulduysa kusura bakmayın. Çok arkalara gidemedim. Tv+ 4K olmayan aile paketi kullanıyorum. Kutu huawei ve yavaşlığı artık rahatsız etmeye başladı. 4K kutuya geçmek istiyorum aylık fark ödeyerek. Hangi kutuyu öneriyorsunuz geçiş hızı, görüntü kalitesi vs olarak.
  • fairfight94 kullanıcısına yanıt
    Kutunuz kucuk mu buyuk mu

Büyük

• fairfight94 kullanıcısına yanıt
    Yavas olmasi normaldir.Sikayetinizi belirtip kucuk kutu talep edin.Taahhut yenilenmesiyle kutumu kucukle degistirdiler buyuge gore hizli baya.4k tv niz yoksa 4k kutu vermiyorlar

4K tv olmamasına rağmen 4K kutu getirdiler bugün. Ayda 5₺ ödeyeceğim. Aile paketi hediye zaten paketim dahilinde. Gerçekten HD kanalların netliği arttı bariz şekilde. Hız da çok iyi çok memnunum ilk izlenim olarak

• TV+ Chrome tarayıcı ile kullanıyorum, 2 gündür kanal seçme kısmına tıklayınca ekrana bir güvenlik uyarısı çıkıyor, bu sebepten kanal seçme ekranı çalışmıyor, kanal ikonları da gözükmüyor, çıkan güvenlik uyarısında iki seçenek var, EVET ya da Hayır seçiyorsunuz, EVet seçilirse kanal seçimi yapılamıyor, Hayır seçilirse kanal ikonları gelip seçim yapılabilir hale geliyor. Bu seçimi yaptıktan sonra seçip kanalı izleyebiliyorsunuz ama sıkıntı şu, bu güvenlik uyarısı her kanal değiştirmek istediğimde ekrana çıkıyor, her seferinde kanal ikonları kayboluyor ve bu seçim yapılmadan kanal değişmiyor, 2015'den beri TV+ kullanıyorum böyle bir şey ilk defa başıma geldi, diğer tarayıcılarda denedim onlarda da durum aynı.

Çözüm bilen varsa çok sevinirim.

Edit: Sorunu hallettim, Yeni format atmıştım, Windows Service Pack güncellemeleri yapınca sorun düzeldi, aynı sorunu yaşayan olursa diye çözümü yazayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draconist -- 11 Şubat 2019; 4:46:50 >

• Çevremdekilerin yoğun muhalefetine rağmen Turkcell Superonline'a geçtim ama şimdi bir o kadar verilen hizmet ürünlerden memnunum. Şimdi iyi ki geçmişim diyorum.

Internet aboneliğinin yanında hediye ettikleri Turkcell Tv+'dan da çok memnunum ancak verdikleri Huawei Q11 cihazı kanal geçişleri hariç çok yavaş çalışıyor. Bundan başka verdikleri hızlı başka bir kutu var mıdır?
    Sagem cihaz isteyin, normal de 5 tl daha pahalı ama nedense artık sagem kutu vermek istemiyorlar,kaldırıldı kaldırılacak ... diyorlar.

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Bu şikayetim için mesaj attım. Geri dönüş yaptılar ama evde olmadığı için işlemi birlikte gerçekle?tiremedik. Acaba uzaktan yardımla bunu çözebilirler mi? İlk geldiği gün bile bu yavaşlıktaydı. Kanal geçişlerinde sıkıntı yok. Diğer komutlar biraz geç algılanıyor.

Huawei in eski modelini önceden kullanmıştım çok hantaldı, hiç bir türlü düzeltemediler, sagem aldım tv plus a can geldi ama yeni huawei kutuları ile ilgili bilgim yok.

3-4 mesaj yukarda bir arkadaş huawei den sagem e geçiş yapmış ona bir danışın isterseniz.

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Ekleme: Yayını geriye alma ve durdurma olayına öyle bir alıştım ki bundan sonra standart uydu alıcı ve yayını kullanamam. Biraz daha yeni ve kaliteli film verebilselerdi çok iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 13 Şubat 2019; 9:51:9 >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.