Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.777
Cevap
100
Favori
454.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phantasm

Tv plus giriş paketi ile aile paketi arasındaki kanal farkları hangi kanallar?
    Kendi internet siteleri dahil hiç bir yerde bilgi yok.
    Şöyle bir bilgi var sadece ;
    aile paketi: 70’ten fazla HD, toplam 140'ın üzerinde kanal, 24 saate kadar geri alma ve 50 saat kayıt özelliği
    giriş paketi:​50'ye yakın HD, toplam 100’den fazla kanal.24 saate kadar geri alma ve 50 saat kayıt özelliği.
    Bunu ben de merak ediyorum.

Evime TTNet'ten ayrılıp Turkcell Superonline fiber internet bağlattım. Yeni bir kampanya varmış, TV Plus'ı ücretsiz verdiler. Sanırım ilk 3 ay bütün kanallar açıkmış sonra giriş paketine dönecekmiş. Hangi pakette hangi kanallar var çok izah edilmemiş. Ben de paketleri ve içerdikleri kanalları öğrenmek istedim.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.
    kanal listenizi atın burdan bende aile paketi var bende benim kanal listesini atayım.aradaki farkı herkes görsün.
    benim bildiğim belgesel kanalları,film kanalları farkı var.
    film kanalları önemli değil film lerden açıp bakarsınız ama ben belgesel kanalları için aile paketi aldım.
    kırktabir izliyorum belgesel kanallarınıda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

hayırlı olsun.
    kanal listenizi atın burdan bende aile paketi var bende benim kanal listesini atayım.aradaki farkı herkes görsün.
    benim bildiğim belgesel kanalları,film kanalları farkı var.
    film kanalları önemli değil film lerden açıp bakarsınız ama ben belgesel kanalları için aile paketi aldım.
    kırktabir izliyorum belgesel kanallarınıda :)
    Teşekkür ederim.

Hocam aslında 15.-TL/Ay Dsmart mega paket kullanıyorum. Dsmart'ın fiyatı şu an benim için çok uygun, S Sport vs tam bana göre, bunun dışında geniş bir belgesel kanal yelpazesi var. Acaba Tv+ belgesel ve spor kanalların dahil olduğu paket için ileride benden ne ister. Dsmart'ı bu fiyattan devam ederse bırakmayı hiç düşünmüyorum.

TV Plus'a ihtiyacım yoktu ama Fiber internetin yanında kurulum dahil ücretsiz gelince geri çevirmek delilik olurdu. (24 mbps hız + TV Plus)
    Aslında pek kurcalamaya vaktim olmasa da biraz karıştırınca TV Plus'ın özellikleri hoşuma gitti. Neyse, ilk 3 ay tüm kanallar açık hediye bitsin kalanlara bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 14 Aralık 2018; 11:41:41 >

• celebic kullanıcısına yanıt
    anladım hocam.
    benim tv+ da en beğendiğim özellil geri alma olayı.
    tivibudan kat kat güzel kullanımı bu özelliğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

anladım hocam.
    benim tv+ da en beğendiğim özellil geri alma olayı.
    tivibudan kat kat güzel kullanımı bu özelliğin.
    Geri alma olayı efsane gerçekten.
  • Hele ki canlı yayındaki golü kaçırıp geri alıp seyretmek çok güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihaz 1 yıldır biz de fakat hiç kullanmadım. Şimdi kurulumu yaptım kullanıcı aktif değil hatası alıyorum. Çözümü bilen varsa çok mutlu olurum.

EDIT:

Sorunu hallettim. Şöyle ki sistemde ki işlemler için kendi numaramı kullanıyordum peder bey anlamıyor bu işlemlerden diye. Ben de ısrarla telefon numarasını kendiminkini girince kabul etmemiş. Peder beyin numarasını girince halloldu (üyelik normalde babamın üstüne olduğu için). Tam aydınlatıcı yazamadım farkındayım. Bilgi almak isteyen olursa özelden soru sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helsinki Vampire -- 15 Aralık 2018; 15:2:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Turkcell Tv'de giriş paketinde genel olarak hangi kanallar kalıcı oluyor yada giriş paketinde hangi kanallar bulamadım

• Full cep paketine geçtim bugün yıllık abonelik yaptım. Aradığım bir kampanya idi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjkliemrah60 B kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kknd2kknd2 -- 21 Aralık 2018; 13:43:23 >
  • dj_citax kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim MHL kablosu Xiaomi lerde çalışmıyor ve ulusal kanallar dışındakileri MHL kablosu ile TV ye aktarınca yayın duruyor bu kanal bu donanımla lisan yüzünden izin verilmiyor desteklenmiyor diyor. seyredemezsin yani belki ROOT yapılarak olabilir.

Samsung S3 telefondan kullandım.
  • Flakes kullanıcısına yanıt
    4K 4 yada 5 tane kanal var onlarda kayıt ve geriye sarma yok.
    Bence gerek yok. 2 sene 4K kullandım şimdi HD dönüyorum.
  • gaziarena G kullanıcısına yanıt
    Aynı soruyu ben sorucaktim. Evime tv+ aldim sizde ki gibi Huawei marka bir ip tv getirdiler. Acaba yazilimla netflix uygulaması yuklenebilir mi? Bilen varsa yanitlarsa cok sevinirim.

• V. van Gogh kullanıcısına yanıt
    Cevap bulabildiniz mi?

• Merhabalar, benim de şöyle bir problemim var.

İnternet üzerinden full tv+ paketi almaya çalıştıktan sonra müşteri hizmetlerinden aranıyorum ama sürekli bir yerlere yönlendirip yönlendirip sonrasında ise tekrardan telesekretere atıyorlar. Ben de bunun üzerine tv plus'ın sitesinde bulunan paketlerden birisine abone olmaya karar verdim. İki farklı paket sistemlerinde bulunuyor; 'Herkes İçin TV+' ve 'Herkes İçin Canlı TV+' şeklinde. Deneyimleyen varsa iki paketin arasındaki fark nedir?
  • Evde Turkcell TV paketim var. Cepte izlemek için turkcell hat şart mı? Pttcell kullanıyorum.

• aslanetta A kullanıcısına yanıt
    Aciliyor. Buradan sorana kadar telefonunuzdan deneseydiniz aciliyor mu acilmiyor mu gormus olurdunuz.

• Sisteme yedek olarak kullandığım vodafone hattı kayıtlı.

• kknd2kknd2 K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam mhl kablosu calismiyor. Ancak ben sorunu çözdüm. İleride aynı soruyu soranlar için açıklama yapma gereği duydum

Sorun : turkcell platinum kullanıyorum cepte geçerli tv+ üyeliğim var ancak evdeki TV (tv akıllı değil) de evdeki internetten izleyince (veya evde internet yok ise TV de izlemek isteyince) internet paketimden yiyor tv+ paketi ayrıca bir paket 10 gb ondan yemiyor. TV de izlemek için ne yapmak gerekir?

Çözüm : anycast denen yansitici cihaz ile çözdüm. Telefonun ekranını TV ye yansitiyorum .s sport hariç tüm kanalları ve filmleri izleyebiliyorum sorunsuz.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.