Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.786
Cevap
100
Favori
454.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu turkcell tv plus ın huawei marka tv cihazına custom firmware tarzı birşey yüklenip harici ip tv sağlayıcılar ile kullanılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbookta daha önce safariden tv plus’ı seyrediyordum şu an açılmıyor ekran karanlık.Bunun bir çözümü var mıdır ?

• theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam alınamıyor. Superonline ile kullanabiliyorsunuz. İnternet kotanızdan harcamıyor.
  • Eveet çok farklı bir yerden soru sorucam arkadaslar

Telefon hattima tanımlı tv+ üyeliğim var .ancak evdeki internetten izlediğimde internet kotamdan yiyor ( kota sınırlı )

Bende telefonun görüntüsünü TV ye aktarmak istiyorum. Kablosuz anycast yada googlecast tarzı aparatları kullanirsamda görüntüyü modem aracılığı ile aktarıyor yani gene kotamdan yiyor

Sorum şu ; görüntüyü kablolu mu aktarmak gerek ? Mhl kablosu varmış o işimi görür mü yada farklı önerileriniz var mı ?

Herkese şimdiden teşekkürler

Telefonum Xiaomi redmi note 5

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliemrah60 -- 26 Kasım 2018; 22:9:16 >
  • Belgesel kanalları hangi pakette bulunuyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_citax

Eveet çok farklı bir yerden soru sorucam arkadaslar

Telefon hattima tanımlı tv+ üyeliğim var .ancak evdeki internetten izlediğimde internet kotamdan yiyor ( kota sınırlı )

Bende telefonun görüntüsünü TV ye aktarmak istiyorum. Kablosuz anycast yada googlecast tarzı aparatları kullanirsamda görüntüyü modem aracılığı ile aktarıyor yani gene kotamdan yiyor

Sorum şu ; görüntüyü kablolu mu aktarmak gerek ? Mhl kablosu varmış o işimi görür mü yada farklı önerileriniz var mı ?

Herkese şimdiden teşekkürler

Telefonum Xiaomi redmi note 5
    Mobil üyesiniz her türlü kota yer.Dönüştürücü kablo işinizi görür

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Evet bugün çok yöntem denedim ancak hepsinde kota yedi. Kablo telefonuma uyumlu bir türlü bulamadım.

Yarın bluestacks diye bir uygulama var Windows tabanlı pc yi Android arayüzlu bir telefona dönüştüren uygulama. Onu indirip tv+ ı kurup üyeliğimle aynı net üzerinden girip deneyeceğim. Sonucu buraya yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Tv plus+ cep apple uygulamasında eğlence paketini satın alabiliyordum. Son güncelleme ile bunu kaldırmışlar. Nereye koydıjlarını da bulamadım. Var mı mnerisi olab
    hocam bulabildiniz mi acaba?
  • M3phisto kullanıcısına yanıt
    Jailbreak varken eski sürüme geri döndüm daha da güncellme yapmıyorum :)
    Apple ve diğerleri her güncelleme de daha da batırdığı için güncelleme yaparken 10 kere düşünüyorum artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aranızda tv plus’ı macbooktan izleyen kimse yok mu ? Eskiden safariden izliyordum artık izlenmiyor.Yardım edebilecek kimse yok mu ?

• Beyler ne diyorsunuz TV plus önerir misiniz? 4K smart TV'm var almalımıyım
  • Arkadaşlar merhaba bizim evde yan yana olan iki odada iki ayrı tv var biri lcd biri led tv ikiside hdmi destekli fakat akıllı tv değiller wifi v.s. yok. Salondaki tv de türkcell tv+ bağlı yan odadaki tv ye nasıl paylaştırabilirim.Kuzenim kablosuz görüntü aktarma aygıtlarını internetten satın alıp yapabileceğimi söyledi.Yardımıcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
  • Flakes kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü iyi ama film ve dizi seçenekleri kısıtlı ve eski. Durdurup oynatıyoruz, film, dizi kaydediyoruz. Fena değil.

• acht und zwanzig kullanıcısına yanıt
    Android tv box ile turkcell tv plus apk kurup izleyebilirsiniz. Tavsiye olarak mibox kutusu diyorum 👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • reklam80 R kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam mantıklı bir fiki fakat mi box a baktığımda fiyat aralığını çok değişken ve modellerinin fazla olduğunu görüyorum. Hangi siteden ve hangi modeli almamı tavsiye edersiniz? Aliexpres ten alsam daha ucuza gelir mi acelem yok zaten
  • Kablo Tv’ye beinsport kanalları gelmiş. Yakında buraya da gelir sanırım.

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    malesef izlenemiyor. Turkcell tv'nin en büyük eksiklerinden..
  • Arkadaşlar daha önce sorunsuz izlediğim tv+ web uygulamasını artık izleyemiyorum. Chrome, Firefox, Opera, İnternet Explorer hepsini denedim. Eklentiyi kuruyorum ama izemeye çalıştığımda yine "Eklentiyi kurun" diye uyarı veriyor. Sistemim windows 10. Reklam engelleyici falan kapalı. Sorun ne olabilir? Yardımcı olabilecek olan var mı?
  • Tv plus giriş paketi ile aile paketi arasındaki kanal farkları hangi kanallar?
    Kendi internet siteleri dahil hiç bir yerde bilgi yok.
    Şöyle bir bilgi var sadece ;
    aile paketi: 70’ten fazla HD, toplam 140'ın üzerinde kanal, 24 saate kadar geri alma ve 50 saat kayıt özelliği
    giriş paketi:​50'ye yakın HD, toplam 100’den fazla kanal.24 saate kadar geri alma ve 50 saat kayıt özelliği.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.