Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
100
Favori
454.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Huawei ufak kutu var da bunun yazılım ve firmware ini update edebiliyor muyum yada kendi kendine oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Farenjit

arkadaşlar superonline internet bağlatacağım ve turkcell tv de bağlatayım diyorum ama paketler hep giriş paketi. 15 tl fark için değer mi?

Değmez d smart 10 tlye full paket veriyor.Tv plus için en az Aile paketi alın

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Farenjit

arkadaşlar superonline internet bağlatacağım ve turkcell tv de bağlatayım diyorum ama paketler hep giriş paketi. 15 tl fark için değer mi?

Değmez d smart 10 tlye full paket veriyor.Tv plus için en az Aile paketi alın

Bir kaç gün önce aile paketi aldım. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lays + Ice Tea 7.25tl paketinden çıkan kod ile Turkcell TV plus'ı 1 ay ücretsiz kullanma
    (28 Şubat'a kadar aktif etmek gerekli)

Tv plus Windowsta sadece internet explorer 11 ile çalışıyor, macbookta ise safariyle kullanılıyor. Siteye girince eklenti indirmek isteyecek, indirin ve kurun.

1) Paketten çıkan kodu yazıp 05327520057 numarasına mesaj atın.

2) Aktiflestirildi mesajının gelmesini bekleyin.

3) SIFRE yazıp 05327552222 numarasına gönderin, telefonunuza şifre gelecek.

4) Tv plus sitesini açın, cep tel numaranızı ve şifrenizi girin.

Örnek resimleri attım, pakete S Sports dahil.

Aktif edildi mesajından itibaren 30 gün kullanım süresi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 4 Şubat 2018; 20:45:16 >

• arkadaşım...7 lira 25 kuruş verip lays cips ve ice tea almak yeterlimi yani kesinlikle başka masraf istenilmiyomu diyosun türkcell tv+plus 30 gün beleş yayın izlemek için öylemi?...
  • astatin13 kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım. Başka bir firmadan alacağın internette bir yavaşlama ve akk den kullanma olmaz çünkü tv için ayrı bir modem bağlıyorlar. Bu modemle internete bağlanamıyorsun sadece turkcell tv için kullanılıyor. Yani tv için yine superonline altyapısını kullanıyorsun ve akk falan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menaban -- 7 Şubat 2018; 3:9:37 >
  • menaban kullanıcısına yanıt
    Ama eve 1 tane fiber kablosu geliyor. Başka firmadan aldığım interneti oradan bağlarlarsa Turkcell TV için olan kabloyu nasıl bağlıyorlar?
    Onu ben de bilmiyorum. Çoğaltıcı kullanıyor olabilirler. (Bu mümkün mü onu da bilmiyorum). Müşteri temsilcisiyle konuştuğumda bunu da sorarım. Sağlıklı bir cevap alabilirsem yazarım burada.
    fiber kablosu Superonline'nın ise olmaz başka iss ile vermez ancak vodafone ile gelebilir... + TV+ başka iss ile kullanırsın ama akk veya kota sıkıntısı olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhotep_of_grudge -- 9 Şubat 2018; 20:27:25 >
    Bugün sagem 4k kutuyu bağladılar. Bağlantı sorun olmuyor. TV+ zaten cat6 kablonun içindeki internet bağlantısında kullanılmayan kablolar üzerinden yayın yaptığı için fiber hattan gelen cat6 kablonun kendine ait kısmını kullanıyor diğer kısımdan da internet bağlantısı için uç takılıyor. Ama bizim binada kanallar müsait olduğu için sadece tv+ için ayrı bir kablo çekmeyi tercih ettiler.
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Başka iss ile kullanıldığında da akk veya kota sorunu olmuyor. tv+ ister superonline olsun ister vodofone vs. başka bir iss, sadece kendine ait kablodan yayın alıyor. Yani internet için kullanılan kabloları superonline da olsa kullanmıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menaban -- 11 Şubat 2018; 3:40:27 >
  • menaban kullanıcısına yanıt
    kullanım kılavuzunda 3G modemlede kullanılabilir diyordu sizdekindede o tarz bilgi var mı? vede kumandası universal kumanda mı?
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Cihazın öyle bir özelliği olabilir ama türkcell in kullanacağını zannetmiyorum bende türkcell kullanıyorum telefonun da tv+ için sadece 5gb veriyorlar tv için sınırsız değil o yüzden ben başka isp geçiyorum dediğinizde sadcee tv için çalışacak bir vınn vereceklerini zannetmiyorum

Ayrıca farklı bir modemi var demissiniz türkcell kablosuz çalışsın tv+ diye sattıkları airties kutularını diyorsanız onlar başka isp de çalışmayacaktır tv+ için

Türkcell tv+ kotaya yazmasın diye farklı bir vlan dar çıkarıyor cihazı kullanılan airties kutusu da o vlan a bağlıyor direk diye biliyorum bu sayede kotanıza yansımıyor tv+ tplink routerlar ile de yapılabilir muhtemelen içinde bunun iptv için kablosuz ayarları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 11 Şubat 2018; 16:43:48 >
  • merhaba iyi günler tv+ mobil kullanıcısıyım izlediğim bir dizi var kaydet butonuna bassam aceba internet yada tv+ o süreçte açık olmak zorunda mı ?
  • Nizam-ı Cihan kullanıcısına yanıt
    kayıt için server kullanıyor epgden kaydettede cihaz üzerinden kayıt içinde kullandığın cihaz açık vede internete bağlı olması gerekmiyor...
  • Number one 4k gelmiş.

• theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Cihazda sadece hdmi çıkışı mi var rca 3 renkli çıkış da var mi

• arkadaşlar...dijital kablolu yayın abonesiyiz bizim platforma yeni kanal sinema komedi gelmiş...türkcell tvplus şebekesine yeni kanal eklenmişmi cevap veriniz merak etmişim...
  • Turkcell tv web sitesi üzerinden yeni bir eklenti ile yayınları izleniyor bir süredir. Chorome ile açılmıyordu daha önce. Şu an bütün tarayıcılardan izlenebiliyor. Görüntü kalitesine dair ufak bir ölçüm yapayım dedim. Ulusal yayın yapan kanalların çoğu 50 fps yayın yapıyor. Sinematv kanalları ve belgesel kanalları ise 25 fps. Bu görüntüde fark ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellfire_x -- 20 Şubat 2018; 0:16:31 >

• cihatkasapoglu C kullanıcısına yanıt
    evet av out var 3.5mm 4 kutuplu rca kablosu ile de kullanılabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.