Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.763
Cevap
99
Favori
452.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamunpatra

Nat geo ve nat wild ve nat people kanalları silinmiş. Bilgisi olan varmı

Sıraları degısene kadar yayın verılmedı , suan farklı numaralarda mevcut ve ızlenıyor.
  • 99.kanal englısh club gelmiş
  • Selamlar,

Rica etsem tv ve kutusu 4k olan arkadaşlar kutunun ayarlarında ekran çözünürlüğü ultrahd de mi diye bakabilir mi. Benim makina ultra hd de görüntü pembe yeşil. 1080p yapınca normale dönüyor. 2 cihazdada aynıydı bu durum. Tv sony.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer90

Selamlar,

Rica etsem tv ve kutusu 4k olan arkadaşlar kutunun ayarlarında ekran çözünürlüğü ultrahd de mi diye bakabilir mi. Benim makina ultra hd de görüntü pembe yeşil. 1080p yapınca normale dönüyor. 2 cihazdada aynıydı bu durum. Tv sony.

Tv niz 4k değilse 1080 seçmeniz gerekiyor yeşillik o yüzden olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben de kutudan memnun degilim kanal gecisleri donma kumanda islememe vs arasam 4k kutu baglarlar mi?
  • Selamlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

quote:

Selamlar,

Tv niz 4k değilse 1080 seçmeniz gerekiyor yeşillik o yüzden olur.

Tv 55xd8505 sony 4k.

• quote:

Orijinalden alıntı: bha41

Arkadaslar ben de kutudan memnun degilim kanal gecisleri donma kumanda islememe vs arasam 4k kutu baglarlar mi?

Normalde çok hızlı cihaz. Bazen donuyor ama arkadan kapatıp açmak gerekiyor. Onun haricinde bende 4k sı çalışmıyor.

• quote:

quote:

Arkadaslar ben de kutudan memnun degilim kanal gecisleri donma kumanda islememe vs arasam 4k kutu baglarlar mi?

Normalde çok hızlı cihaz. Bazen donuyor ama arkadan kapatıp açmak gerekiyor. Onun haricinde bende 4k sı çalışmıyor.

benim tv 4k ve cihazdan memnun değilim bunu arayıp söylediğimde tmm değiştiriyoruz diyecekler mi?
  • discovery channel kanalları geliyormuş. Animal planet vs de bu gün sözleşmem bittiği için yenilemek istediler 10 yeni kanal gelecekmiş. Bunlarda onlardan biri.
  • bha41 kullanıcısına yanıt
    Memnun değilim de hataları say müşt memnuniyeti için değişmesini istiyorum de.

• Yok mu foto atacak arkadaş. Teknik servise foto yollayacağım..
  • Arkadaşlar merhaba bir soru sormak istiyorum. Normal sadece laptop üzerinden Turkcell Tv izlemem mümkün değil mi? Yani ödeme yapıp sadece laptop umda çalıştırmak istiyorum. Ev bağlantım TTNET telefonum avea turkcell ile herhangi bir alışverişim yok. Bilgi verirseniz sevnirim.
  • Hocam şu kutunun markasını ve modelini bilen var mı?

Telefondan kumanda eklemek istiyorum ama markasını bilmediğimden ekleyemiyorum

• Marka:huaweı
    Model:ec2108v5
    4K olmayan cihaz modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: tahuhutu

Hocam şu kutunun markasını ve modelini bilen var mı?

Ben çok denedim bulamadım eğer bulursanız paylaşır mısınız?

• quote:

quote:

quote:

benim tv 4k ve cihazdan memnun değilim bunu arayıp söylediğimde tmm değiştiriyoruz diyecekler mi?

Huwai kutu ile Sagem (4k) kutunun fiyatları şuan için aynı. (aralık sonunda kamp. biticek sanırım +5TL)
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

quote:

Orijinalden alıntı: tahuhutu

Hocam şu kutunun markasını ve modelini bilen var mı?

Ben çok denedim bulamadım eğer bulursanız paylaşır mısınız?

Normal huwai
    4k sagem diye geçiyor.

Lakin decoder telefondan kontrol edilmiyordur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

giriş paketinde belgesel kanalları yok galiba?

Giriş paketinde ulusal ve sinema kanalları var. ilk 6 ay tüm kanallar açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Türkcell tv giriş paketi ve aile paketi arasında çok fark var mı ? 5 i bir yerde kampanya paketiyle almayı düşünüyorum

5 i bir yerde kampanyasında 89TL'nin üstündeki kampanyalar aile paketi.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.