Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
100
Favori
454.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reactor1111

Lg TV de Niye yok acaba? Android TV box larda var mı? Xiaomi mi box var. Bulamadım bunda da.

Hocam LG Tv, Android box sonuçta Android işletim sistemi ile çalışır, Mi Box da aynıdır. Tv+ ise yayın paketi sonuçta. Rakip platforma ait kanalı alamamış veya almamıştır.

• celebic kullanıcısına yanıt

Bein Sports Haber Eylül 2018'de eklenmişti fakat 1 yıl sonra çıkartıldı. Digiturk dışında Kablo Tv ve Youtube'da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Bein Sports Haber Eylül 2018'de eklenmişti fakat 1 yıl sonra çıkartıldı. Digiturk dışında Kablo Tv ve Youtube'da var.

Evet hocam çıkardılar. Normal uyduda FTA şifresiz olarak mevcut.

• Turkcell Tv uygulaması üzerinden bir programı kayıt ediyorum, kaydedilen programı nereden izlerim. Örneğin Tv Box ile uygulamaya giriş yaptığımda kaydedilen program çıkmıyor, ilk defa inceledim acemisiyim.

edit : program 10-15 dk sonra çıktı.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaki3715 -- 7 Aralık 2020; 16:19:6 >
  • tv+ sagemcom kutu , superonline ın verdiği vdsl modem de vdsl abonelikle çalışır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirProtein

tv+ sagemcom kutu , superonline ın verdiği vdsl modem de vdsl abonelikle çalışır mı?

Normalde Hayir ama Turkcell yeni bir cihaz cikartmis sanirim, Turkcell Tv kutusuna bir cihaz baglaniyor wifi araci oluyor..O sekilde izleniyor sanirim..Sitesinde vardi..

• quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

1) 50mbps fiber+ tvplus ekstra paket= 110tl

2) 100mbps fiber =130tl

Turkcell den yukarıdaki iki teklifi aldım, IPTV ve mibox kullanıyorum.
    Hangisi daha mantıklı olur? 50 mbps yeterli gelirmi? TVplus ekstra paketi iyimidir?

50 Mps olan fiyat cok iyi..Bana 35 Mps-4k sagem kutu 109 Tl cikiyor su an fiyat olarak..50 Mps 129 tl cikiyor..Ama subat 2021 de bitiyor sozlesmem..Su an pahali cikiyor Ocakta fiyat duser...Hatta Aralik 21''de tekrar bakacagim bolgeyi arayip..

• Backstreet kullanıcısına yanıt

100mbps fiber 130tl likten 12 ay taahhüt ettim hocam , tv izlemeyen vs mibox ve IPTV kullanan bir insan olarak tv+ gereksiz geldi açıkçası, 100mbps sabit hızda fiber olarak baska hicbir operatör ( turksat kablotv) dahil veremediler ,

İlk 3 4 günlük izlenim olarak internet hızı oldukça iyi geldi bana , hiz testi 110 mbps çıkıyor. 10mb/sn indirme hızı

Baya memnunum şuanda

• quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

100mbps fiber 130tl likten 12 ay taahhüt ettim hocam , tv izlemeyen vs mibox ve IPTV kullanan bir insan olarak tv+ gereksiz geldi açıkçası, 100mbps sabit hızda fiber olarak baska hicbir operatör ( turksat kablotv) dahil veremediler ,

İlk 3 4 günlük izlenim olarak internet hızı oldukça iyi geldi bana , hiz testi 110 mbps çıkıyor. 10mb/sn indirme hızı

Baya memnunum şuanda

arkadaşım...evimizde hiremco zapper hd plus receiver üzerinden paylaşımlı astra uydu yayını sayesinde özel avrupa şifreli kanallarıyla ve dünya ülkelerinin şifreli kanallarını illegal şekilde gösteren iptv paneli,teledünya settopbox kaplolu yayın aboneliği,amazon prime aboneliği ve netflix aboneliğiyle çeşitli yayınları seyrederiz yani anlıyacağın üzere 5 adet televizyonda farklı sistemler mevcut...türkcell tv+plus sahipi değiliz merak ettiğim şöyle yayınlarında rütükten korktukarı için çeşitli kanallarındaki filimlerin erotizim görüntülerini buğulayış yöntemiyle sansürlüyolarmış doğrumu?... 

• kartilkisi kullanıcısına yanıt

Bugulamiyor, Sahneleri kesiyorlar,gormuyorsun erotizm sahnelerini...Opusmek vs degil ama Cinsellik anlaminda..

• Ben de az önce 24 ay taahhütle aboneliğimi 35 mbps/5 mbps ve TV+ Aile Paketi olarak 104,90.-TLye yeniledim.

Yenileme aşamasında daha uzun taahhüt verme talebini kabul etmediler. Fiyatı sabitlerdik en azından bakalım 2 sene sonra fiyatlar nereye fırlar? Biten abonelik 69,90 liraydı (24 mbps).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 9 Aralık 2020; 13:32:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Ben de az önce 24 ay taahhütle aboneliğimi 35 mbps/5 mbps ve TV+ Aile Paketi olarak 104,90.-TLye yeniledim.

Yenileme aşamasında daha uzun taahhüt verme talebini kabul etmediler. Fiyatı sabitlerdik en azından bakalım 2 sene sonra fiyatlar nereye fırlar? Biten abonelik 69,90 liraydı (24 mbps).

Bana da 109 tl fiyat veriyorlar Hocam, Ama 5 tl fark 4k Sagem kutuyla alakali..

Ayni fiyati almisiz..

Ancak farkettigim bir sey var ki Internet hizin yuksek olursa,yayin kalitesi artiyor..Pandemi donemi herkese 50 mps vermisti Superonline...Orada anladim yayin kalite farkini..

Hocam açıkçası bunu düşünmemiștim. Akşam seyrederken yayımı kontrol edeyim.

Fiyat hep aynı. Yeni müşteri olsak daha ucuz fiyat veriyorlar. Beni yeni abone olarak kaydedin dedim. Adres aynı olmaz dediler.

• ortadaki + şeklindeki sarı tuş 4 yönlü bir tuştur. bunu deneyerek çözmelisiniz. kitapçığında da var zaten. ama sorunuza yanıt ise sarı tuşun sol kısmına basın. orada göreceksiniz.

• Arkadaşlar son zamanlarda yayın donuyor, kanal değiştirdiğimiz anda geçilen kanaldan devam ediyor. Eski kanala tekrar dönünce yayın yine devam ediyor.
    Sürekli olmaya başladı ve sinir ediyor artık.
    Kanal değiştirip tekrar açmazsak kalıyor öyle siyah ekranda. Yaşayan var mı? Ne yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 12 Aralık 2020; 20:14:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

Arkadaşlar son zamanlarda yayın donuyor, kanal değiştirdiğimiz anda geçilen kanaldan devam ediyor. Eski kanala tekrar dönünce yayın yine devam ediyor.
    Sürekli olmaya başladı ve sinir ediyor artık.
    Kanal değiştirip tekrar açmazsak kalıyor öyle siyah ekranda. Yaşayan var mı? Ne yapayım?

Hocam önce Tv+ kutunun fişini en az 10 saniye kadar çekip yeniden takın.

Olmazsa MH hizmetlerini arayın, uzaktan erişimle bu tip sorunları çözüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam önce Tv+ kutunun fişini en az 10 saniye kadar çekip yeniden takın.

Olmazsa MH hizmetlerini arayın, uzaktan erişimle bu tip sorunları çözüyorlar.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam bir arayım öyleyse

• Merhabalar, şu anda sıva altından gelen altyapı sayesinde bir adet ethernet kablosu tv ye bağlı. Sadece tek gelen bu bir adet erhernetle hem tv+ ı hem de tvnin internet özelliğini aynı anda kullanan var mı? Bunu için bir ethernet çoklayıcı ya da hub mı gerekir? Tecrübeli arkadaşların yardımını beklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_73

Merhabalar, şu anda sıva altından gelen altyapı sayesinde bir adet ethernet kablosu tv ye bağlı. Sadece tek gelen bu bir adet erhernetle hem tv+ ı hem de tvnin internet özelliğini aynı anda kullanan var mı? Bunu için bir ethernet çoklayıcı ya da hub mı gerekir? Tecrübeli arkadaşların yardımını beklerim

Router( Wifi menzil genisletici) almaniz gerekiyor..

Turkcell Tv'de kullanilan kablo evet ethernet kablosu..Ancak Ethernet kablosu Turkcell Tv'ye ozel hiz gonderiyor...O yuzden sadece Turkcell Tv'de kullanmanizi oneririm o kabloyu...Ethernet cogaltici alirsaniz, internet hizi bolunecegi icin Turkcell Tv'de donmalar ver goruntu kaybi olusabilecektir..

Ancak Tv'ye ethernet Kabloyla baglanti yapmak icin ; Router alip Ana modemle baglanti kuracaksiniz( wps tusu ile ) Router de ethernet girisleri var , cat6 kabloyla ya da kaliteli bir kabloyla Tv'ye baglayacaksiniz o kadar...Ancak onemli olan router ile Modem fazla uzak olmamali birbirinden..Ayni internet hiziniz alirsiniz o zaman..

Teşekkürler ayrıntılı açıklamanız için

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.