Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
100
Favori
454.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline ev interneti + tv plus giriş paketi bağlatmayı düşünüyorum
    bağlatmayı düşünüyorum ama tv plus tavsiye eder misiniz?

CS go oynuyorum, tv plus açıkken ping ile ilgili problem yaşanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngrkem

Superonline ev interneti + tv plus giriş paketi bağlatmayı düşünüyorum
    bağlatmayı düşünüyorum ama tv plus tavsiye eder misiniz?

CS go oynuyorum, tv plus açıkken ping ile ilgili problem yaşanır mı?
    TV+ bağlantısı internet bağlantınıza zerre kadar etki etmez. Benim oğlandan biliyorum çünkü.

Yaklaşık 2 yıla yakın bir süredir TV+ kullanıyorum sanırım bundan sonra başka bir platform kullanmam diye düşünüyorum. Yayını durdur, kaldığın yerden devam et, 24 saat geri sarıp istediğin programı seyrediyorsun, kayıt ediyorsun. Akşam eve 19:30 gibi geliyorum ve 19:00'da başlayan Fox Haber'i baştan seyrediyorum daha ne olsun?
  • Bugün yazılım güncellenmiş sanırım, arayüz değişmiş. Daha yuvarlak hatlı bir görüntü var harf ve rakamlarda. Menüler de derli toplu olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık 1 hafta kadar oldu. Belki kutuyu kapatıp açınca yeni arayüz aktif hale gelmiş olabilir. Bulunduğum yerde 2-3 günde bir elektrik kesildiği için benim kutu belki daha önce güncelledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam gece kapatıyoruz hepsini (tv, modem, kutu). Hanım, bugün ekranda bilgilendirme mesajı gelmişti dedi. Sanırım bugün geldi bize.

Bana da bilgilendirme mesajı gelmedi ya da evde başka birisine denk geldi.

Yeni arayüz daha sevimli geldi bana ve belki biraz daha akıcı.

• Görüntü kalitesi daha mi iyi oldu.Yoksa psikolojikmi bilemedim.

• Bende konuda görünce TV+ 'sı aç kapa yaptım ve arayüz güncellendi. Söylenildiği gibi eskisine göre daha güzel olmuş Güncelleme gelmeyenler aç kapa yaparak geçiş sağlayabilir
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Menü geçişleri bana da iyi geldi. Görüntü de sevimli ve yumuşak, hoş.

• Android cihazlarda yaşanan 800-p-111 hatası için bir çözüm önerisi olan var mı acaba? Bir türlü S Sport ya da S Sport 2'yi izleyemiyorum. Halbuki iPad,iPhone ya da Web TV üzerinde bir sıkıntı olmuyor.

Bu arada cihaz TV Box ve Android 10.0 yüklü. Ulusal kanalları izlerken de bir sorun çıkmıyor. Sadece bu 2 kanala özel bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KSK_istayfa -- 17 Haziran 2020; 21:14:0 >
  • Bana da dün geldi güncelleme..Genel anlam da Başarılı buldum ama kanal listesi artık logolu olmuş,eskisi yazıylaydı daha ulaşılırdı..

Şimdi Logodan bulmak daha zor kanalları...
  • Yeni arayüzde usb içeriği nasıl açılıyor bilen var mı ? Bende ilk çıkan kutu var. 1 usb portlu. Eskiden usb yi takıp kumandadan menu ve ardından kırmızı tuşa (pip) basınca açılıyordu. Yeni sürümde bir türlü yapamadım.
  • Yeni guncelleyle Yayin kalitesi Bayagi artmis..Sasirdim Acikcasi..

• Yeni güncelleme hepimizi etkiledi. Taahhüt yarın bitiyor. 25 mb sınırsız giriş paketi 89,9, aile paketi ile superonline 94,9 TL teklif vermişlerdi. Düşünelim.

Ben 35 Mps Hiz-Aile paketi 98 Tl oduyorum sinirsiz..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    İyiymiş hocam. Yarın bunu da hatırlatayım.

Merhaba tv plus kullanmak istiyorum. Türk Telekom hattım taahhüt 26 sında bitiyor turkcell e geçip içinde tv plus da olan paket almak istiyorum. Netflix kullanıyorum pek tatmin olmadım açıkçası. Evimde Türk Telekom 12 mb lik sınırsız internet var. Tv plusu en uygun mobil tablet veya akıllı tv den nasıl izleyebilirim bilgi verir misiniz. Bulunduğum adreste süperonline altyapısı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: akuruk

Merhaba tv plus kullanmak istiyorum. Türk Telekom hattım taahhüt 26 sında bitiyor turkcell e geçip içinde tv plus da olan paket almak istiyorum. Netflix kullanıyorum pek tatmin olmadım açıkçası. Evimde Türk Telekom 12 mb lik sınırsız internet var. Tv plusu en uygun mobil tablet veya akıllı tv den nasıl izleyebilirim bilgi verir misiniz. Bulunduğum adreste süperonline altyapısı yok.
    Bir kere Akıllı Tv'den izleyecekseniz ya da Mobil'den internet bağlantı hızınız önemli..Akıllı Tv için en az 16 Mps öneriririm..Bu Netflix için de geçerli...

Netflix'i Akıllı Tv'den izliyorsanız eğer Pandemi Covid-19'dan ötürü bitrate yani görüntü kalitesini düşürdüler..Kötü yayın veriyor şuan..Bunun Telekomla alakası yok yani..Superonline için de geçerli bir durum..

Akıllı Tv'den TV Plus izleyebilirsiniz,genel anlamda başarılı görüntü ama uydu kalitesini beklemeyin çünkü internet hızınıza ve Superonline server'lerinin sunduğu kaliteye bağlı bir şey..Sonuç olarak IPTV Türkcell TV Plus..Ancak ben kutusunu kullanıyorum ve Son güncellemeyle gözle görülür bir fark var kalite olarak şu an çok iyi olmuş diyorum..

Apple Tv 4k'kullananların çoğu Türkcell Tv Plus kullanıyorlar ve görüntü kalitesindne memnunlar..Yayını 24 saat geri alma özellikleri çok seviliyor ancak fiyat olarak bir şey diyemem..

İlk defa üye olacaklara kolaylık sağlayabilirler fiyat olarak kampanya vs..Müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz..

Akıllı Tv ^de hızının 16 Mps olduğu sürece Sorun yaşamazsınız..Keyifle izlersiniz..Tabi burada biz kutu ve kumandasıyla izliyoruz genelde..Kumanda olması çok rahatlık..Siz akıllı Tv kumandası ile izleyeceksiniz..Geri alma iler sarma bunlar bizim kımandaya nazaran daha Zor gelebilir ama alışırsanız ki zamanla alışırsınız sorun olmaz size..Aile paketi öneririm bu arada..S Sport1-2 Daha çok sınırsız film izlersiniz..Giriş paketinden çoğu kiralık olabiliyor filmlerde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 22 Haziran 2020; 12:14:45 >

Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: akuruk

Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için
    Rica ederim İyi Günler..
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.