Şimdi Ara

TURKCELL TV+ FULL PAKET 10 TL (ev) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
9.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 tl'den full paket olursa alirim ama sitede boyle bir bilgi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde 50 ama 50nin uzeri 24 e dusecek diyor. Bizimki 16 ya dusecek sanirsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    50 100 arası dır o 50 dahildir yani, bence sıkıntı olmaz superonline ın sorun yapacağını düşünmüyorum. Kendi altyapıları sonuçta

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Umarim oyledir hocam yoksa 0.001 mbps icin 8 mbps kaybetcez.

• quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

Umarim oyledir hocam yoksa 0.001 mbps icin 8 mbps kaybetcez.

hocam az önce farkettim kotayı geçmeme rağmen , hız düşmesi olmamış sizde de öyle mi ?
  • turkcellin mobil tv plus var 10 gb kota veriyo telefon rootluysa bazi kanallari açmıyor 10 gb tv icin bence az

• turkcell tv çöp leş ...Hayatımda bu kadar saçma bir olay görmedim.Kanallarda doğru düzgün bir şey 2 yıl da farklı 10 tane belgesel izlemişimdir aynı şeyleri evir çevir yayınla.Kumandası ayrı olay ...aman deyim
  • Çağrı merkezi kampanyayı vermiyor dendiği için karşıma çıkan Superonline tanıtım görevlisine durumu bahsettim, dört dörtlük pakette olduğumdan beşi bir yerde paketine geçiş için aratabileceğini söyledi, ben de sadece evde Turkcell+ istediğimi söyledim. Bir kaç saat sonra bayii aradı 24 ay x 10₺'den paket kapalı olsa da tanımlayabileceğini söyledi, ben de kabul ettim, ev içine kablo çekme derdi ve gecikmeli yayın nedeniyle vazgeçebilirim, haftaya kadar sürem var, düşünüyorum. Siz de bölgenizdeki bayininzi arayın, İstanbul'dayım, size de tanımlayabilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonun da faydalandım :)

0850 222 0 222 'de arayıp ulaşacağınız kişiler arasında pin pon topu gibi olursunuz. Çoğu bu kampanyadan bihaber. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen 4 4lül tarife kullanıcıları hizmet@superonline.net adresine aşağıdaki gibi mail atsınlar. Arayan kişi aramadan önce araştırma yapacaktır, işinizi özecektir.

--------------mail----------------hizmet@superonline.net-------------

Merhabalar,

Müşteri numaram : XXXXXXXXX

4 4lük kampanyadan yararlanıyorum. Faturama ek 10 TL ile tüm paketler dahil "İndirimli Yanında Turkcell TV+" kampanya varmış. 24 ay taahhütle 24 ay boyunca sadece 10 TL imiş. Bu kampanya hakkında nasıl bilgi alabilirim ve yararlanabilirim?

-------------------------------------

• Beni de birkaç gündür arıyorlar ama tam olarak kalite bilgisi bulamadığım için kabul edemiyorum. 1 aylık deneme yapayım diyorum yok diyorlar. Ücretini de ödeyeceğim diyorum yok olmuyor diyorlar. Dsmart kullanıyorum ve görüntü kalitesi ve kanallardan memnunum. Hiç fikrim olmayan, ne olduğunu tecrübe edemediğim bir uygulama için kendimi niye 2 sene bağlayayım diyorum haklısınız diyor. Sitesine baktığımda sözleşmesiz aylık ücret 30 lira diyor yani aylık üye olunabiliyor diye anlıyorum. Bildiğim kadarıyla kanal geçişleri biraz sıkıntılı çok bekliyor. Görüntü kalitesi gerçekten HD midir? Dsmartın hd yayını gerçekten kaliteli geliyor bana. Net bir karşılaştırma sitesi fln var mıdır?

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    1. Görüntü kalitesi güzel. Tam anlamıyla 1080p alıyor görüntü.

2. Normalde Hometech uydu var evde. Kanal geçişlerini kıyaslayınca Turkcell TV+ süper hızı diyebilirim.

Kötü yanı... Kumandada az tuş var. Menülerinde nereye basmam gerekir ilk başta zorlanıyorsunuz. Biraz daha kullandıkça menülerine uyum sağlayabileceğim sanırım.

Bana göre 10 TLye güzel bir servis. Uydudan TV izlemeyi ekarte edip, tamamen buna kayabilirim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERPmühendisi -- 20 Mart 2017; 13:32:45 >
  • Turkcell tv ile Digiturkü kıyaslayacak var mı?
  • ERPmühendisi kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Peki Ses+görüntü senkronunda sorun olduğu oluyor mu? Yani görüntü giderken ses arkadan geliyor mu yada tersi.

Ses çıkışlarında 5+1 ya da dts çıkışı var mı(sinema kanalları için) ? Sinema kanalları içeriği nasıl? Tekrar oluyordur ama iki günde bir aynı filmi görmek sinir bozar.

Dsmarttan geçiş yapan biri yorum yapsa çok iyi olur.

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    5+1 ses için optik kablo gerekir. Test etmedim ama çalışır sanırım. Sine kanalları tam anlamıyla araştırmadım desem daha doğru olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

Sonun da faydalandım :)

0850 222 0 222 'de arayıp ulaşacağınız kişiler arasında pin pon topu gibi olursunuz. Çoğu bu kampanyadan bihaber. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen 4 4lül tarife kullanıcıları hizmet@superonline.net adresine aşağıdaki gibi mail atsınlar. Arayan kişi aramadan önce araştırma yapacaktır, işinizi özecektir.

--------------mail----------------hizmet@superonline.net-------------

Merhabalar,

Müşteri numaram : XXXXXXXXX

4 4lük kampanyadan yararlanıyorum. Faturama ek 10 TL ile tüm paketler dahil "İndirimli Yanında Turkcell TV+" kampanya varmış. 24 ay taahhütle 24 ay boyunca sadece 10 TL imiş. Bu kampanya hakkında nasıl bilgi alabilirim ve yararlanabilirim?

-------------------------------------

Hocam slmlar,
    bu mailden soran sizi superonlinedanmı aradılar.

ben sizin bu yazdıklarınızdan sonra superonline a mail attım az önce bir mail geldi her türlü sorun için 0 850 222 0 222 nolu numarayı arayın diye
    cevap geldi :)

• Arkadaşlar müşteri hizmetlerinle hata veriyordu paket , dedim beni arayın bu problem hakkında. Bugün sabah konuda istisnasız her türlü bilgisi olan biri aradı işlemi halletti. İlk ay 20 lira civarında damga vergisi gelebilir dedi ondan sonra 24 ay 10 lira sabit.

Yarım saat sonra servis geldi kurulumu yaptı.Ama sagem 4k cihaz vermiyorlar sadece huawei cihaz içinmiş kampanya. Birinin bedeli 300 birinin bedeli 500 sanırım o yüzden. Sıfır cihaz geliyor daha önce kullanma filan yok.

Bilgiler için @mhtakif ve @ERPmühendisi arkadaşlara teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin07 -- 21 Mart 2017; 11:35:58 >
  • demobig D kullanıcısına yanıt
    Enteresan. O an maili bakan kişiye özel durum olabilir. Bir daha mail atın. Bakalım bu sefer ne olacak? Bir de aşağıdaki formu doldurun, oradan dönenler de daha bilgili olabiliyor.

http://www.superonline.net/hemen-basvur

• quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

Enteresan. O an maili bakan kişiye özel durum olabilir. Bir daha mail atın. Bakalım bu sefer ne olacak? Bir de aşağıdaki formu doldurun, oradan dönenler de daha bilgili olabiliyor.

http://www.superonline.net/hemen-basvur

tşkler bilgi için
  • ben yaza merhaba kampanyasındayım. ben de yararlanabilir miyim sizce?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.