Şimdi Ara

Turkcell Turbo Süper Fırsat -> 8GB + 750DK + 100SMS 39 TL! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
7
Favori
16.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 aylık 144 gb tarifem bitti. Web sitesinden vermediği 10 gb 39tl faturalı maxi paketini müşteri temsilcisi ile alabildim. Bu paraya telekom ve Vodafone daha çok hak verirdi ama köyümde 3g sadece turkcell var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Bak bunu söylemeniz iyi oldu. Ben de 5'i bir yerde paketindeyim. Bir ay içinde bitecek. Ev internetiyle ayırdıktan sonra başvuru yapmak gerekecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beni cuma günü turkcelden aradılar 10gb+1000dk+1000sms olanı önerdiler 39tl+telsiz kullnım ücreti kabul etmedim..zaten netten alabiliyorum..42tl ye değermi bilemem turk telekoma geçip gelsem daha iyi kampanyalar çıkabilir..beklemdeyim..
  • reko kullanıcısına yanıt
    şu anda hangi pakettesiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: guzaba

şu anda hangi pakettesiniz
    genç turkcell 6gb olan..yeğenin tc sini kullanıyorum..
    Bi yanlışlık olmasın. 10 GB 39 TL olan paket Kontörlüden Faturalıya geçişlere verilen bir paket ve 42 TL ye değen bir paket. Netten alınabilen bir paket değil malesef. Netten alınan yine Kontörlü hatlar için 10 GB 39 TL var oda 4 hafta geçerli bir Kontörlü pakettir. Git Gel yaparsanız Faturalı olarak bu paketi 39 TL olarak alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 24 Mayıs 2020; 18:12:39 >
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    hattım konorlu dediğiniz gibi 4 hafalık olabilir ama amacım şimdilik bu şekil devam etmek 4-5 ayım daha var gnç turkcell de..bakalım illaki kampanya yakalarız..
    Kontörlü hatta Taahüt olmaz bilginiz olsun.
  • Şu an kontörlü bir hattım var ondan yapmaya çalıştığımda uyarı alıyorum sadece faturalı hat kullanan kullanıcılarımız yararlanabilir diye bunu yaşayan var mı ?
  • logismile L kullanıcısına yanıt
    532 MH arayarak yada TİM de yapabilirsiniz. Bu paketler 12 ay Taahütlü Faturalı paketlerdir. Hala Faturalı Taahütlü olarak geçmek istiyorsanız Faturalı Maksi Plus Paketinide düşünün derim.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-maksi-plus-paketi?source=CMS&place=campaigns_category
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Turbo 18 79.9
    Turbo 20 84.9
    Paketlerini tavsiye ediyor şu an uygulama. Bunlar bana çok hocam. Ezberim de iyidir, daha ucuz etkili bir şey istiyorum. 5'i 1 yerde paketim bir ay içinde bitecek. Bu tür paketlere geçişimi onaylamıyor sistem. Önce ev internetini çözeyim, sonra da mobil paketimi değiştireyim diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 24 Mayıs 2020; 23:53:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    8 GB 39 TL uygun aslında. Yada bir ay kontörlüye geçip Faturalı Maksi Plus Paketide alınabilir. Faturalı Maksi Plus Paketi 10 GB 39 TL.
  • Lifecell Sarı Günler Kampanyası kullanıyorum gelecek ay dolacak bana sunduğu tarifeler aşırı pahalı. Bunun bir hal çaresi yok mu?

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-sari-gunler-kampanyasi

Turkcell Turbo Süper Fırsat -> 8GB + 750DK + 100SMS 39 TL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 25 Mayıs 2020; 0:27:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Lifecell Sarı Günler Kampanyası kullanıyorum gelecek ay dolacak bana sunduğu tarifeler aşırı pahalı. Bunun bir hal çaresi yok mu?

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-sari-gunler-kampanyasi

Ayni durumdayım.benimde 09.06 .2020 de kontratim bitiyor.Dijital uygulmalada tarife ararken turbo firsat 44 buldum 10 gb 1000 dk 44 TL e .Yani bende bu paket satın alma aktif .Bakalim haftaya felan satın almayı deneyeceğim

• Turkcell Turbo Süper Fırsat -> 8GB + 750DK + 100SMS 39 TL!

• @uiKSilveR @ kullanıcısına yanıt
    Eğer uygulamada gözüküyorsa geçiş yapabilirsiniz. Beklemenize gerek yok diye biliyorum, bir cezası yok size sunulan paketlerdeki geçişlerde. Yinede yarın arayıp sorun, bana kapalı tüm paketler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Eğer uygulamada gözüküyorsa geçiş yapabilirsiniz. Beklemenize gerek yok diye biliyorum, bir cezası yok size sunulan paketlerdeki geçişlerde. Yinede yarın arayıp sorun, bana kapalı tüm paketler.
    Bu dediğim pakete baktınız mı hocam kapalı mı? Bu bana sunulmadi teklifler ayni sizinki gibi idi arama kısmına turbo yazınca gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 25 Mayıs 2020; 0:42:56 >
  • @uiKSilveR @ kullanıcısına yanıt
    Bu paketin alınması zor. Kriterleri var diye hatırlıyorum. Konudaki 8 GB 39 TL işinizi görmezmi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.