Şimdi Ara

Turkcell Turbo Süper Fırsat -> 8GB + 750DK + 100SMS 39 TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
7
Favori
16.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturasız olunca kullanımı sıkıntı oluyor mu? Faturalıdan zıyade faturasız dusunuyorm . Önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    TL varsa çıkacak faturadan mahsup edilir. Paket varsa silinir. Hazırkarttan geçecekseniz üstte verdiğim linki inceleyin derim.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut Turkcell Faturalı kullanan arkadaşlardanda katılım sağlayan oldu. Yeni abone olunmadığı için ilk ay hediyesi gelmeyebilir. İsteyen değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 22 Mayıs 2020; 19:33:11 >
    Bize ilk ay 10 gb hediyesi geldi hocam. Faturalı tarifemiz vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Yeni abone sayılanlara geliyor aslında.
  • vergilerle beraber 51 tl
    Bu paket çok ezber bozdu. Ben çevremde çok kişiyi bu pakete geçirdim. Kendim geçemedim. İyi oldu ahaliye.

• İnternet hızı iyi
    Turkcell Turbo Süper Fırsat -> 8GB + 750DK + 100SMS 39 TL!

• Taahhüt 3 gün sonra bitiyor, faturalı hat, nasıl alabilirim bunu? Mevcut faturalılar da alabilir denmiş ama nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Turkcell Kontörlü kullanıyorsanız buda var.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-maksi-plus-paketi?source=CMS&place=campaigns_category
    Bu faturalı ama hocam. Ben kontörlüdeyim, nasıl alabilrm

• exponent kullanıcısına yanıt
    Kontörlü kullanıp Faturalıya geçmek isteyenler için bu paket. MH TİM den alınabilir.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    SMS yoluyla alabilirsiniz.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    TURBOSUPERFIRSAT yazıp 2020 ye gönderin.

• Yaklaşık bir ay önce evdeki üç hattı da bu tarifeye geçirdim. Hiçbir şart istenmeden kabul edildi. İlk ay 10'ar GB da hediye geldi.
  • Faturalı olanı var mı arkadaşlar? Turkcell e geçmeyi düşünüyorum. 30/40 lira arasında bir tarife yeterli olur. Ayrıca şöyle bir mesaj geldi Vodafone'dan sizce ne zaman geçmeliyim ?

Turkcell Turbo Süper Fırsat -> 8GB + 750DK + 100SMS 39 TL!

• connectpeople kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de arkadaşla aynı durumdayım. 3 gün sonra taahhüt bitecek, faturalı hat, mevcut tarifeye 79 TL ödüyordum. Mesaj attım ama dönüş olmadı, olumsuz da dönmediler. Acaba mevcut kullandığım paketin ücreti yüksek diye mi kabul edilmeyecek? Turkcell > Vodafone > Turkcell geçişi ile uğraşmak istemiyorum açıkçası. :)

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdaydım, taahhüt ay sonu bitecekti. 59 TL lik 15gb tarifedeydim. Burada paylaşılınca sms ile geçiş yaptım. 10gb ilk ay hediyesi de geldi.
    Değişmiş olabilir mi bilmiyorum.

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    10 GB Hediyede geliyor. Bugün bi arkadaşı geçirttim hediyede geldi.
  • Dün gece attığım katılım smsine teknik sorun var işleminizi yapamıyoruz cevabı gelmişti. Şimdi tekrar denedim, olumlu cevap geldi. Muhtemelen bugün ev interneti için taahhüt yeniledim, cep hattımla bağlantı kesildi, o yüzden yapabildim sanırım. İyi oldu ama 39TL ye gayet güzel ve yeterli bir paket. Tşk arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 22 Mayıs 2020; 19:52:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.