Şimdi Ara

Turkcell Tavsiye Ediyomusunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 yıldır avea kullanıyorum bir problemim yok. 4-5 ay sonra iş hayatına atılıcam liseli gibi 506 lı numara kullanmayım biraz prestijli olsun diye 532 li 533 lü turkcell almak istedim onlarda sadece faturalıda var. Zaten faturasız hat da 65 tl yani faturalı alırsam 4-5 ay boyuncada 60-70 tl bilemediniz 100 tl fatura ödemiş olucam aynı kapıya çıkıcak. Sorum şu turkcell den memnunmusunuz almadan önce bilmem gereken önemli bir şey varmı çünkü durduk yere küçükde olsa bir yatırım yapıcam bana maliyeti olucak sonradan pişman olmak istemiyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric... -- 22 Eylül 2016; 20:14:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet gayet güzel

• İlk hattım turkcell di. Son 3 yılda avea vodafone yide deneyimledim. Ama turkcell gibisi yok. Turkcell bence

• Vodafone al bır cok ulkede turkıyede gecerlı olan dakıkalar yurt dısındada gecerlı extra para vermeden. Turkcell kazık ve yersın kazıgı fena sekılde
  • Yurtdışında başka hat kullanıyorum , tr hattı kullanmak çok pahalıya patlar. Bide 2-3 saattir araştırıyorum faturalı türkcellde en ucuz paket 30 tl onun içindende 1 gb net 500 dk konuşma çıkıyo şaka gibi varmıdır 2-3 gb interneti olan 30 tlye paket ? Yada faturalı alıp 4-5 ay sonra bi masraf daha yapıp faturasıza çeviricem o zaman 34 tlye 3 gb internetli 750 dk sı olan bir paket mevcut o işimi görür onu kullanıcam. Turkcell pahalı derlerdide bu kadar olduğunu düşünmedim 30 tl veripte 1 gb internet nedir dalga geçer gibi millet 30 tlye 4-5 gb internet veriyo. Mecbur alıcaz artık iş için numara çok önemli.

• yurtdısında turkcell i napıcaksın vodafone gibi bi dünya markası varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Biliyorum konunun yeri burası değil fakat bu cumartesi yurtdışına gidiyorum ve 4-5 ay dönmicem o yüzden acelem var operatör bölümüde hep bomboş anlayışınız için teşekkürler. Yarın yada cuma bu işi halletmem lazım.

10 yıldır avea kullanıyorum bir problemim yok. 4-5 ay sonra iş hayatına atılıcam liseli gibi 506 lı numara kullanmayım biraz prestijli olsun diye 532 li 533 lü turkcell almak istedim onlarda sadece faturalıda var. Zaten faturasız hat da 65 tl yani faturalı alırsam 4-5 ay boyuncada 60-70 tl bilemediniz 100 tl fatura ödemiş olucam aynı kapıya çıkıcak. Sorum şu turkcell den memnunmusunuz almadan önce bilmem gereken önemli bir şey varmı çünkü durduk yere küçükde olsa bir yatırım yapıcam bana maliyeti olucak sonradan pişman olmak istemiyorum ?

Daha genç olduğunu kendin söylüyorsun, kimse numaranın kaç olduğunu takmıyor. Benim hattım 533, ben bana prestij sağladığını veya önemli hissettirdiğini görmedim. 0532 532 32 30 gibi bir numara alacaksan al, onun dışında gereği yok böyle hamlelerin.

• myfranco kullanıcısına yanıt
    Uzun uzun yazmamak için söylemedim ama evt örnekdeki gibi uyumlu akıcı bir numara olucak internetten kendim seçtim turkcellin böyle bir hizmeti var boştaki numaraları gösteriyo. Yanlış anlaşılmasın mesleğim için gösterdiğim özen sadece telefon numarasında değil tabiki , bütünün parçalarını tamamlamaya çalışıyorum telefon numarasıyla vezirde olunmaz rezilde olunmaz onun farkındayım bu sadece küçük bir ayrıntı ama sektöre göre iş başvuruları , kartvizitler gibi yerlerde hatrı sayılır bir artısı olduğuna da inanıyorum.

• Çok haklısın bu yüzden vazgeçmiştim geçtiğimiz aylarda zaten. Ama gördüğümüz kadarıyla ört bas ettiler yada bilinçsiz tüketici umursamadı diyelim çünkü turkcell batmadı bir türlü.

• quote:

Yurtdışında başka hat kullanıyorum , tr hattı kullanmak çok pahalıya patlar. Bide 2-3 saattir araştırıyorum faturalı türkcellde en ucuz paket 30 tl onun içindende 1 gb net 500 dk konuşma çıkıyo şaka gibi varmıdır 2-3 gb interneti olan 30 tlye paket ? Yada faturalı alıp 4-5 ay sonra bi masraf daha yapıp faturasıza çeviricem o zaman 34 tlye 3 gb internetli 750 dk sı olan bir paket mevcut o işimi görür onu kullanıcam. Turkcell pahalı derlerdide bu kadar olduğunu düşünmedim 30 tl veripte 1 gb internet nedir dalga geçer gibi millet 30 tlye 4-5 gb internet veriyo. Mecbur alıcaz artık iş için numara çok önemli.

Hazır kartlıyım turkcell de. 2 gb 500 dakka 1000 sms 30 tl. 35 tl ye 3 gb 500 dakka 1000 sms var. Ben 40 tl olan 4 gb 500 dakka 1000 sms olanı kullanıyorum sıkıntımm yok. Ayrıca faturalıya geçenlere 750 dakka 3 gb internet 1000 sms 35 tl ve devreden paket bu artarsa bi sonraki aya devrediyor

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. En kötü faturalıyı çok sonra faturasız yapıp böyle paketler kullanmak. Birde arkadaşım aradı demin onun faturasız turkcell hattında 500 dk 1000 sms 4 gb internet 29 tl imiş bi araştır istersen daha avantajlı. Ben saatlerdir turkcellin sitesinde dolaşıyorum girmediğim yer kalmadı böyle bir paket görmedim gerçi ama arkadaşımda yalan söylemez.

• quote:

Uzun uzun yazmamak için söylemedim ama evt örnekdeki gibi uyumlu akıcı bir numara olucak internetten kendim seçtim turkcellin böyle bir hizmeti var boştaki numaraları gösteriyo. Yanlış anlaşılmasın mesleğim için gösterdiğim özen sadece telefon numarasında değil tabiki , bütünün parçalarını tamamlamaya çalışıyorum telefon numarasıyla vezirde olunmaz rezilde olunmaz onun farkındayım bu sadece küçük bir ayrıntı ama sektöre göre iş başvuruları , kartvizitler gibi yerlerde hatrı sayılır bir artısı olduğuna da inanıyorum.

Göze hoş gözükecek ise lafım yok ama onun dışında çok umursanan bir durum değil. Bu arada, Turkcell bence en iyi servisi veriyor ve fiyatı daha pahalı. İş hayatında başarılar.
  • Turkcell kullanilmaz. VODAFONE aliniz; Turkcell sadece insan kaziklamaya odaklanmis bir operator

• Bende birçok kez farklı operatörlere geçtim fakat Turkcell operatörler arasında gerek görüşme kalitesi gerekse mobil veri hızında en iyi operatör.

• quote:

İş hayatında çok çaylak olduğunuz belli oluyor.

Böyle gereksiz ayrıntılar yerine mesleki bilgini arttırmalısın.

• nefendim kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi bu sadece bütünün küçük bir parçası. Ayrıca yapılan işin kalitesi kadar kimin yaptığı ve nasıl yaptığıda önemlidir. Zaten çaylak olduğum için bu kadar özeniyorum diğer çaylaklardan bikaç fazlam olsun diye uğraşıyorum ki işi onlardan önce kapıyım.

• felixamor F kullanıcısına yanıt
    Doğrudur aveanın çekmeyipde turkcellin çektiği yerlere birçok kez şahit oldum. Sadece 10 yıllık hattımdan vazgeçmeme değiceğinden emin olmak istedim. Teşekkürler.

• serhatmirkelam S kullanıcısına yanıt
    Vodafone da 542 li hat bulmak çok zor o yüzden elemek zorunda kaldım. Yoksa turk telekomdanda memnunum ama ne yazıkki bıraktığı intibah kötü.

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    turkcellin bu boştaki numaralarını nasıl ve nerden öğrenebiliriz
  • Hepsini kullanmış biri olarak hiçbirini tavsiye etmiyorum hepsi aynı bok çünkü siz siz olun en ucuz ve paketi yüksek hangi gsm operetörü varsa o geçin. Şuan türkcelldeyim bende taahhüt yaptıktan 1 ay sonra ensar vakfı olayı çıktı pişman oldum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.