Şimdi Ara

Turkcell T70 ayar sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sorunum bașlıktada belirttiğim gibi ayar sorunudur, ben ekran ayarlarından telefona dokunmadığın sürede kapanma ayarını 30 dakika yaptım, ama o ayar sonradan kendi kendine 15 saniye oluyor ve bu çok sinirimi bozuyor, lütfen yardım edin çok sıkıldım bu olaydan.

Not : Telefondan yazdığım için yazım hatası olabilir, üzgünüm ve teșekkürler ve iyi forumlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ProJelly kullanıcısına yanıt
    Eger bataryayi iyileştirme programı varsa o taradiktan sonra kapatiyordur.

• CM Security diye bir program var, ondan oluyor olabilir mi acaba?

• By Doğu B kullanıcısına yanıt
    Evet öyle birşey varmış, kapattım bakalım yine olucakmı.

• Sorunum çözüldü.

• Merhabalar, bahsettiğiniz sorun bende de var fakat nasıl çözdüğünüzü anlayamadım maalesef. Daha açık anlatır mısınız lütfen?
    Teşekkürler...
  • mozdmr M kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl çözdüğümü pek hatırlamıyorum, ancak şu anda cm security programı telefonum'da yüklü değil. Bir de ayarlar>ekran>uyku ayarı 2dk işlem yapılmadığında kapanır olarak duruyor ben'de, onunla alakalı olabilir. Cm security'i kaldırıp uyku ayarını değiştirirseniz belki düzelebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginiz için teşekkür ederim...
  • mozdmr M kullanıcısına yanıt
    Hocam sorununuz çözüldü mü? Bir de ben kilit ekranı duvar kağıdı ayarladım (daha önce kullanmıyordum) ancak şimdi yukarıdaki çubuğu aşağı çekince veya bildirim gelince o ayarladığım kilit ekranı resmi çıkıyor ve çok sinirimi bozuyor. Bu kilit ekranı resmini kaldırmak için bir ayar da bulamadım, siz bunun için çözüm yolunu biliyor musunuz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bendede aynı sorun var , konuyu biraz hortlatıyorum ama , çözdüyseniz cevap verir msiiniz lütfen , t70 kullanıyorum , böyle mesela vdieo izlerkenveya oyundayken veya bi ekrandayken , bildirim gelince falan , veya yukarıdaki erişim çubuğunu aşşağıya çekince falan , olduğum ekran gidiyoer yerine kilit ekranı duvar kağıdı geliyor , çok sinir bozucu bişey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.