Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.478
Cevap
21
Favori
315.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heh tmm tek sorun wait for device diyor cwm de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ome r -- 17 Ocak 2012; 0:27:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

quote:

Orijinalden alıntı: Hallelujahh

Ya çok soru soruyorum ama ben araştırdım kendim bulamadım konu içindede cok yazı var üşendim.
    Bu Cynogen rom u nasıl kurcam beceremedim Baya bilgim yok.

Lütfen lütfen ilk mesajı okuyun orda talimatlar var ancak yine anlatyım.

CWMden install zip from sdcard ile .zip dosyanızı seçip atıyosunuz bu kadar.

@eylz93

Hocam yarın uplarım stok ancak overclock kernel var.

Custom Rom (Cyanogenmod) kurmadığım için ilk mesaja kurulumu eklememiştim. Şu an felaket bir şekilde uykum geldiği için ilk mesajı düzenleyemiyorum. Bu mesajdan sonra muhtemelen derin uykulara dalmış olacağım. İyi geceler.

İyi geceler hocam. Bende bir karışıklık oldu sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hallelujahh

Ya çok soru soruyorum ama ben araştırdım kendim bulamadım konu içindede cok yazı var üşendim.
    Bu Cynogen rom u nasıl kurcam beceremedim Baya bilgim yok.

Lütfen lütfen ilk mesajı okuyun orda talimatlar var ancak yine anlatyım.

CWMden install zip from sdcard ile .zip dosyanızı seçip atıyosunuz bu kadar.

@eylz93

Custom Rom (Cyanogenmod) kurmadığım için ilk mesaja kurulumu eklememiştim. Şu an felaket bir şekilde uykum geldiği için ilk mesajı düzenleyemiyorum. Bu mesajdan sonra muhtemelen derin uykulara dalmış olacağım. İyi geceler.

İyi geceler hocam. Bende bir karışıklık oldu sanırım.

Alıntıları Göster
    yaptımmmmmmmmmmmmmmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ome r -- 17 Ocak 2012; 1:27:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: er türk

Rising Mobile Security

[simage]http://www.rising-global.com/images/mobile.png[/im

http://down.rising-global.com/for_down/11globalver/AntiVirus-en-1.00.2.apk

Hocam yalnız bu antivirüsler pek işe yaramıyor çünkü Androide ve Linux a şuanda bir virüs bulunmamakta.
  • Var, yok değil ama yaygın değil. Windows için yazılmış 100 virüs varsa Linux için 5'dir. Hatta o kadar bile değil.
  • Beyler bizim bu alet saniyede kac kare cekiyor turkcll romu degil general romlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorXXL

Beyler bizim bu alet saniyede kac kare cekiyor turkcll romu degil general romlarda

Formata göre değişiyordu sanırım. MP4 olarak 30FPS, MPEG4 olarak 15FPS mi neydi.
  • quote:

Var, yok değil ama yaygın değil. Windows için yazılmış 100 virüs varsa Linux için 5'dir. Hatta o kadar bile değil.

Haklısınız hocam kastım oydu.
  • quote:

@eylz93

Beklemedeyim hocam sağolasın.
  • selam t20 de rehberden birisine resim ve zil sesi atıyorum ancak o kişi beni arayınca ne atadığım zil çalıyor ne de resim çıkıyor bilen bir arkadaş yardım edebilirmi .teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: therry

selam t20 de rehberden birisine resim ve zil sesi atıyorum ancak o kişi beni arayınca ne atadığım zil çalıyor ne de resim çıkıyor bilen bir arkadaş yardım edebilirmi .teşekkürler

Kişi sime mi kayıtlı? Eğer dosyanız sd kartta ise ve sd kart takılı değil/okunmuyor ise muhtemeldir.

Wipe data/cache de fayda var.
  • quote:

quote:

selam t20 de rehberden birisine resim ve zil sesi atıyorum ancak o kişi beni arayınca ne atadığım zil çalıyor ne de resim çıkıyor bilen bir arkadaş yardım edebilirmi .teşekkürler

Kişi sime mi kayıtlı? Eğer dosyanız sd kartta ise ve sd kart takılı değil/okunmuyor ise muhtemeldir.

selam kişiler telefonda kayıtlı sd kartda değil ayrıca sd kart okunuyor içindekileri görebiliyorum.teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

selam kişiler telefonda kayıtlı sd kartda değil ayrıca sd kart okunuyor içindekileri görebiliyorum.teşekkürler

tekrar selam şimdi aklıma geldi sd kart nokia 5800 ın içindeydi.müzik ve resimlerde nokiadan kalma.herhangi birşey yapmadan aldım t20 ye taktım.sanırım sorun bu.fakat ne yapmam gerek.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tekrar selam şimdi aklıma geldi sd kart nokia 5800 ın içindeydi.müzik ve resimlerde nokiadan kalma.herhangi birşey yapmadan aldım t20 ye taktım.sanırım sorun bu.fakat ne yapmam gerek.

Biçimlendirmeyi deneyin bir de.
  • Arkadaşlar yazmayı unuttum bugün sabah cihazınızın parçası tedarik edilmiştir dedi 14 gibi de Adanaya gelmiş serviste test ediliyormuş yarın alacağım sanırım.
  • quote:

Arkadaşlar yazmayı unuttum bugün sabah cihazınızın parçası tedarik edilmiştir dedi 14 gibi de Adanaya gelmiş serviste test ediliyormuş yarın alacağım sanırım.

Gelir, 1 ay sonra geri gönderirsin. Ayağın alıştı artık.
  • quote:

Arkadaşlar yazmayı unuttum bugün sabah cihazınızın parçası tedarik edilmiştir dedi 14 gibi de Adanaya gelmiş serviste test ediliyormuş yarın alacağım sanırım.

Hocam konuyu bayadır takip etmiyorum şimdi o kadar mesajı okumak sıkıntı olurda kendiniz custom rom mu yapacaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

quote:

Hocam konuyu bayadır takip etmiyorum şimdi o kadar mesajı okumak sıkıntı olurda kendiniz custom rom mu yapacaksınız?

Evet custom rom yapacağım kendim. Telefon gelsin de baslayacağım. Network hocam gideceğini sanmıyorum bır daha.
  • bu ilk sayfadaki custom rom u yükledim fakat hiçbirşey de sorun yok setcpu hatası alıyorum tel açıldığında :S vallahi bir türlü beceremedim ,4pranax v2 custom da 780 da hiç sorun olmazken diğer hiç bir roomda oc yapamadım
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.