Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.478
Cevap
21
Favori
315.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon iyi güzel hoş da, bu flash desteğinin olmaması büyük eksiklik. Bugün bir daha anladım onu

Bu arada işcep uygulamasını kullanan var mı ? Markette uyumlu değil diyor. Birkaç hafta önce kullanıyordum rom değiştirdikten sonra yükleyemedim bir daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahit050 -- 14 Ocak 2012; 13:19:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit050

Telefon iyi güzel hoş da, bu flash desteğinin olmaması büyük eksiklik. Bugün bir daha anladım onu

aynen.. flash 10.2 yi yükledim bi çok video açılıyor ancak açmasa daha iyi, takılmaktan görüntü gelmiyor.. videoları izleyemedikten sonra interneti kullanmanın pek anlamı kalmıyor.
  • Network hocam aslında batarya ıkonlarını degıstırmıstım ancak belkı hos olmaz dıye orj hale getırdım ıstek olursa yaparım.

Cahit050

Eger cyanogen ıse rom acmaması normaldır. Romu deneyen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

Network hocam aslında batarya ıkonlarını degıstırmıstım ancak belkı hos olmaz dıye orj hale getırdım ıstek olursa yaparım.

Cahit050

Yok CepTSonic. Laptoptan baktığımda uyumsuz yazıyor, telefondan hiç görünmüyor bile zaten.

Batarya ikonları Network hocamın dediği gibi hoş olur aslında. ROM u indirdim fakat daha deneyemedim. Birşey dikkatimi çekti. Apps klasörü içinde DSPManager var yaklaşık 25 mb. DSP manageri ben hiç kullanmıyorum onu oradan silip romu yüklesem bişey değişir mi ?
  • quote:

Network hocam aslında batarya ıkonlarını degıstırmıstım ancak belkı hos olmaz dıye orj hale getırdım ıstek olursa yaparım.

Cahit050

Böyle birşey olursa güzel olabilir.

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ###

Beni es geç. Custom kurmuyorum biliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Cahit050

Onların aynısı bende mevcut koyaabilirim.

@cahit050

İsterseniz silebilirsiniz.

• Arkadaslar merhaba. Ben bu t20 ile gmail hesabini telden aktif edemiyorum galiba. Normal pc den matkette hesabimla oturum acabiliyorum ama pc den uygulama yuklemek istedigimde "bu tel ile eslesen bir android hesabi yok" gibisinden bir uyari veriyor. Telden hic markete giremiyorum zaten, bana yardimci olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

Arkadaslar merhaba. Ben bu t20 ile gmail hesabini telden aktif edemiyorum galiba. Normal pc den matkette hesabimla oturum acabiliyorum ama pc den uygulama yuklemek istedigimde "bu tel ile eslesen bir android hesabi yok" gibisinden bir uyari veriyor. Telden hic markete giremiyorum zaten, bana yardimci olur musunuz?

Bende de bu oldu.
    Şifreyi doğru giriyorum bin kere yok diyor açılmadı..
    Bastım formatı gitti hiç uğraşmadım zaten bilgi verileri sıfırdı..
    Ama bilmiyorum vardır seninkinin bir çaresi..

Şimdi üstadlar yardımcı olur sana..
  • quote:

Arkadaslar merhaba. Ben bu t20 ile gmail hesabini telden aktif edemiyorum galiba. Normal pc den matkette hesabimla oturum acabiliyorum ama pc den uygulama yuklemek istedigimde "bu tel ile eslesen bir android hesabi yok" gibisinden bir uyari veriyor. Telden hic markete giremiyorum zaten, bana yardimci olur musunuz?

Başka bi gmail hesabı ile denediniz mi ? Önce telefondan girip eşleştirmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Bende de bu oldu.
    Şifreyi doğru giriyorum bin kere yok diyor açılmadı..
    Bastım formatı gitti hiç uğraşmadım zaten bilgi verileri sıfırdı..
    Ama bilmiyorum vardır seninkinin bir çaresi..

Şimdi üstadlar yardımcı olur sana..

Insallah care bulurum. Teli kiz kardesime almistim. Bir kac gundur bende. Daha tek program yukleyemedim. Gps de bulmuyor zaten. Nsvigasyonu aciyorum hem de net paket destekli ama bulmuyor iste.

• quote:

quote:

Başka bi gmail hesabı ile denediniz mi ? Önce telefondan girip eşleştirmeniz gerekiyor.

Yok denemedim bir de oyle yapayom bakalim
  • quote:

CepTSonic v3 kullanıyorum. Android sürümü 2.3.5 ama önerir misiniz derseniz bişey diyemem. Ufak tefek farklar harici pek bi fark göremedim açıkçası. Twin hocam kendi romunu yapıcak onu bekliyorum .

Cyanogen romu denedim ama hiç sevmedim. Bana sorarsan direk CWM Recovery ile falan ugrasma direk maleysia rom yükle. yok illa custom diyosan ceptsonic v2 yükle. v3 te overlock yok performansta pek bi değişiklik olmaz

En son yoigo kurdum, şimdilik rahat görünüyor.

Yine de öneriler için teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

Cahit050

@cahit050

Peki o klasöre istediğimiz uygulamanın apk sını atsak kendi kurar anladığım kadarıyla. Telefon hafızasına mı kuruyor yani sd karta taşıyabilir miyiz? Sonradan yüklemeyle bi farkı olur mu?

Ben bütün apk ları oraya ataym diyorum hiç uğraşmayayım kurduktan sonra

• quote:

quote:

@twinc isletim iphonenun isletim sistemi andrıidden daha mı ustun.. ?

Şuan iOS 5 T20 deki Androidden daha üstün. Nedenlerini açıklayayım iCLoud desteği var ve ayrıca Androidden daha stabil çalışıyor örnek vermek gerekirse 4.2.1 iOS işletim sistemli iPhone 3 480 Mhzlik işlemcisiyle T20den daha hızlıdır.

Hocam benim İp 3g'de de şuanda ios 4.2.1 Jb yüklü. CepTSonic V2 yüklü iken; 780 Mhz'e hızaştırılmış işlemcisiyle T20; ip 3g'den daha hızlı Fakat overclock olmayan bir rom ve ağır uygulamalar varsa; ip 3g daha hızlı sayılıyor o zaman

Ayrıca hocam; Yeni ikonlu(herkesin istediği ) ve overclocklu Rom'u ne zaman yayınlarsınız Onu yayınlayınca, finallerim sonrasında yükleyeceğim Umarım boş ram Rom ilk kurulduğun en az 65 mb'dır

• merak ettigim bisey var. bu nagivasyon internetsiz calısmıyor degil mi? gps la felan?

• quote:

merak ettigim bisey var. bu nagivasyon internetsiz calısmıyor degil mi? gps la felan?

İnternet kullanarak çalışanı da var, sadece gps uydusu kullanarak çalışanı da. İnterneti haritayı yüklemek için kullanır. (Ya da gps uydularına baglanırken yardım amaçlı da kullanır).

NDrive ve iGo yu önerebilirim. NDrive bizzat kullandım çalışıyor. iGo yu hiç denemedim.
  • quote:

quote:

merak ettigim bisey var. bu nagivasyon internetsiz calısmıyor degil mi? gps la felan?

İnternet kullanarak çalışanı da var, sadece gps uydusu kullanarak çalışanı da. İnterneti haritayı yüklemek için kullanır. (Ya da gps uydularına baglanırken yardım amaçlı da kullanır).

NDrive ve iGo yu önerebilirim. NDrive bizzat kullandım çalışıyor. iGo yu hiç denemedim.

hocam ben baktımda buna baya bi paralı ve yorumları okudum. kimse memnun degil ama indiriyorum dur bakalım merak ettimm..
    igo nasıl peki ayrıca bu ndriver 10 gps ile calısıyor ddgil mi netsiz tsklerr

•  ### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ###

navigasyon programı ilk açılışta haritayı indirin tepe tepe kullanın

Sygic Aura 11.2.3
    https://www.****.com/files/2849018553/SygicNavigator_11.2.3_er..apk

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cahit050

@cahit050

Peki o klasöre istediğimiz uygulamanın apk sını atsak kendi kurar anladığım kadarıyla. Telefon hafızasına mı kuruyor yani sd karta taşıyabilir miyiz? Sonradan yüklemeyle bi farkı olur mu?

Ben bütün apk ları oraya ataym diyorum hiç uğraşmayayım kurduktan sonra

Evet öyle olur merak etmeyin. Kurdunuz mu?

• quote:

quote:

quote:

hocam ben baktımda buna baya bi paralı ve yorumları okudum. kimse memnun degil ama indiriyorum dur bakalım merak ettimm..
    igo nasıl peki ayrıca bu ndriver 10 gps ile calısıyor ddgil mi netsiz tsklerr

Evet. Hem ücretsiz hem de internetsiz çalışıyor merak etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.