Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.478
Cevap
21
Favori
315.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihcanery

Arkadaslar cyanogeni kesinlikle kurun derim. En iyi.mod olmus,telefonun her seyini degistirebiliyosunuz . Cogu modlari kurdum ama bundan vazgecmem.daha da onemlisi hicbir sorunu yok. Bi arkadas radyo yok demis ama radyosu da dahil. Turkcell rom kullananlar hic durmasin

Ahize sesi ne olucak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar cyanogeni kesinlikle kurun derim. En iyi.mod olmus,telefonun her seyini degistirebiliyosunuz . Cogu modlari kurdum ama bundan vazgecmem.daha da onemlisi hicbir sorunu yok. Bi arkadas radyo yok demis ama radyosu da dahil. Turkcell rom kullananlar hic durmasin

Ben beğenmedim açıkçası. O ayarlar ne siyah ve SMS gerçekten berbat olmuş.

Artik custom roma gecmenin zamani geldi diye dusunuyorum. Bi zamanim olsa durmayacagim.

Çok zaman almıyor ki en fazla 5 dk.

Yüklemeyi falan bilmiyorumya gözümde büyüyor
    Birde bi yüklersem 1 hafta uğğraşırım bununla

Bu arada D70 nasıl alet?

6.2 Megapiksel ve 2005 model olmasına rağmen 2011 modellerine taş çıkaracak türden bir alet. Dayanıklı, kaliteli fotoğraflar çekiyor. İstersen birkaç fotoğraf yollarım.

Ya 6.1 dusuk degilmi. Yani en azindan bir 10mp dir diye dusunuyordum.
    Fiyati ne kadar peki. Fotografta olabilir tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteli bir fotoğraf için MP'in önemi yok.
  • ilk sayfada paylaşılan, cwm mod ile yüklenen malezya romun root dosyası elinizde var mı arkadaşlar
  • turkcell 2.3.5 romunu rootladım ve turkcell uygulamlarını sildim gercekten telefon hızlandı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben beğenmedim açıkçası. O ayarlar ne siyah ve SMS gerçekten berbat olmuş.

Artik custom roma gecmenin zamani geldi diye dusunuyorum. Bi zamanim olsa durmayacagim.

Çok zaman almıyor ki en fazla 5 dk.

Yüklemeyi falan bilmiyorumya gözümde büyüyor
    Birde bi yüklersem 1 hafta uğğraşırım bununla

Bu arada D70 nasıl alet?

6.2 Megapiksel ve 2005 model olmasına rağmen 2011 modellerine taş çıkaracak türden bir alet. Dayanıklı, kaliteli fotoğraflar çekiyor. İstersen birkaç fotoğraf yollarım.

Ya 6.1 dusuk degilmi. Yani en azindan bir 10mp dir diye dusunuyordum.
    Fiyati ne kadar peki. Fotografta olabilir tabi

Megapiksel sadece çözünürlüğünü etkiler. İyi bir fotoğraf için diyafram vs. gibi parçaların da önemi vardır.

[simg]http://img846.imageshack.us/img846/2926/grcistan001.jpg[/simg]
    [simg]http://img26.imageshack.us/img26/825/grcistan105.jpg[/simg]
    [simg]http://img39.imageshack.us/img39/6922/grcistan112.jpg[/simg]
    [simg]http://img545.imageshack.us/img545/5200/grcistan030.jpg[/simg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twincharged Injection -- 28 Aralık 2011; 21:26:14 >
  • Arkadaşlar telefonu muhtemelen alacağım telefonun internet tarayıcısının performansı hakkında bilgi verir misiniz? Kasma ve donma sorunları var mı? 256MB ram yeterli mi? Vodafone hattımla sorunsuz her şeyi kullanabilir miyim?(Market gibi-Vodafone olsam T-market gibi)) 2.3.5 güncellemesi Turkcell tarafından yayınlandı mı? İlk mesajdaki uygulamaları sorunsuz kurabilir miyim?(Rom yapmadan) Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natrium -- 28 Aralık 2011; 19:31:15 >
  • Twin ne yaptın sen. İnsan simage koyar şunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: natrium

Arkadaşlar telefonu muhtemelen alacağım telefonun internet tarayıcısının performansı hakkında bilgi verir misiniz? Kasma ve donma sorunları var mı? 256MB ram yeterli mi? Vodafone hattımla sorunsuz her şeyi kullanabilir miyim?(Market gibi-Vodafone olsam T-market gibi)) 2.3.5 güncellemesi Turkcell tarafından yayınlandı mı? İlk mesajdaki uygulamaları sorunsuz kurabilir miyim?(Rom yapmadan) Teşekkürler.

ram yeterli degil dolayisiyla kasma var. hele rom kurmazsan..

huawei in yeni telefonu cikicak vision diye. bekle onu al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: natrium

Arkadaşlar telefonu muhtemelen alacağım telefonun internet tarayıcısının performansı hakkında bilgi verir misiniz? Kasma ve donma sorunları var mı? 256MB ram yeterli mi? Vodafone hattımla sorunsuz her şeyi kullanabilir miyim?(Market gibi-Vodafone olsam T-market gibi)) 2.3.5 güncellemesi Turkcell tarafından yayınlandı mı? İlk mesajdaki uygulamaları sorunsuz kurabilir miyim?(Rom yapmadan) Teşekkürler.

Kendi tarayıcısı kasıyor Dolphin tarayıcısı kullanmanızı tavsiye ederim. RAM pek yeterli olmuyor bence.
  • Twin düzelt şu fotoğrafları, 16 Mbps internette bile sayfa 2 dk. kendine gelemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Twin düzelt şu fotoğrafları, 16 Mbps internette bile sayfa 2 dk. kendine gelemiyor.

Duzelttim
  • ilk sayfada verilen malezyo romun(cwm ile yükleneni) root dosyası elinde olan benimle paylaşabilir mi acaba, bi de ben depolama yazılım yükseltmeden yapamıyorum bunun bi çözümü var mı.. pembe bar dolmuyor bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakican88

ilk sayfada verilen malezyo romun(cwm ile yükleneni) root dosyası elinde olan benimle paylaşabilir mi acaba, bi de ben depolama yazılım yükseltmeden yapamıyorum bunun bi çözümü var mı.. pembe bar dolmuyor bi türlü

Buyur

http://hotfile.com/dl/138824409/2211a18/update.zip.html
  • arkadaslar telefona gecen gün turkcell 2.3.5 rom kurdum 4 adımda uyg. sorun yok da müzik tus sesleri vb. sesler kesildikten sonra hoparlörden çınlama tarzinda ses geliyor sorun n olabilir garantiye gondereyim mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylz93

quote:

ilk sayfada verilen malezyo romun(cwm ile yükleneni) root dosyası elinde olan benimle paylaşabilir mi acaba, bi de ben depolama yazılım yükseltmeden yapamıyorum bunun bi çözümü var mı.. pembe bar dolmuyor bi türlü

Buyur

Sorunsuz kuruluyorsa ilk mesaja eklerim. Bu sadece Malaysia için geçerli değil sanırım ? Turkcell hariç hepsinde root olunabiliyor değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: eylz93

quote:

Buyur

Sorunsuz kuruluyorsa ilk mesaja eklerim. Bu sadece Malaysia için geçerli değil sanırım ? Turkcell hariç hepsinde root olunabiliyor değil mi ?

update dosyaları bazen farklılık gösterebiliyor romlar arasında ben malaysia rom kullanıyodum int. dolaşan update dosyası root edemiyodu imza hatası veriyodu bunu buldum root etti ama digerlerini edermi bilmem.Ama bende işe yaradı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıfımı aldım birazdan görüntüler ve ekran görüntülerim gelecek.
  • quote:

Kılıfımı aldım birazdan görüntüler ve ekran görüntülerim gelecek.

yolla panpa merak ettim nası kılıfmış o. benim şu an kullandığım kılıf sorun çıkarmadı ama yeni fikirlere de açığız en nihayetinde.
  • Birazdan Turkcell in 2.3.5 sürümlü romunu atıcam. Bi bakalım ne değişmiş, maleysia dan iyi mi
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.