Şimdi Ara

TURKCELL T20 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
2
Favori
90.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz sim kilitsiz. Benim hattim avea ve su anda T20den yaziyorum. Cihazin eksik yani yok denecek kadar az. Pilin suresi biraz cabuk bitiyor. Diger her sey cok iyi, cok guzel. Umarim boyle de devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defkornes -- 1 Ağustos 2011; 8:38:49 >
  • Başka Vodafone hat deneyen var mı?
  • bu telefonun fiyatına rağmen bu kadar az ilgi çekmesi inanılmaz?!
  • Müthiş cihaz. Ben aldım bugün. Bende de ideos x5 var. Ama t20 sanki daha kullanışlı geldi bana. Özellikleri düşük olmasına rağmen çok güzel çalışıyor. Her türlü programda bana mısın demiyor.
    Ancak benim cihazda bir programı açarken yada menülere girerken tiz bir ses çıkarıyor. Bu nedenle yarın yenisi ile değiştirmeyi düşünyüorum.
  • aldım ve memnunum.

İşlemcinin 600 mhz olması belki de avantaj, pil tüketimi açısından.
  • Forumda sorun var sanırım üyeyim kabul etmiyor beni neyse. Bende 3 gün önce T20 aldım gayet iyi bir telefon flaşı olmamasının dışında eksikliğini göremedim.İnternet de çok hızlı menülerde aynı şekilde videolarda kasma görmedim. Bazı arkadaşlar oyundayken yavaşladı demiş gps yada wifi açıksa bu olabiliyor. Benim regular6 arkadaşa sorum var Android recovery system için tuş kombinasyonu yazmış. Ben bunu denediğimde telefon seçenekleri menüsü geliyor; Sessiz mod,uçak modu gibi. Benmi birşeyi eksik yapıyorum?
  • Bende 3 gün önce T20 aldım gayet iyi bir telefon flaşı olmamasının dışında eksikliğini göremedim.İnternet de çok hızlı menülerde aynı şekilde videolarda kasma görmedim. Bazı arkadaşlar oyundayken yavaşladı demiş gps yada wifi açıksa bu olabiliyor. Benim regular6 arkadaşa sorum var Android recovery system için tuş kombinasyonu yazmış. Ben bunu denediğimde telefon seçenekleri menüsü geliyor; Sessiz mod,uçak modu gibi. Benmi birşeyi eksik yapıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Han KAgan -- 2 Ağustos 2011; 17:48:21 >
  • Arkadaslar merhaba telefonu aldim yeni fwna degil memnunum fakat youtube kullanamyorum yardimlarinizi bekliyorum
  • You tube mı girmiyo, videolarmı açılmıyo?
  • telefonun dilini ingilizce yaparsanız tüm youtube fonksiyonları sorunsuz çalışmakta..
  • YOUTUBE girmemesi imkansız..yoksa çöpe atarım ben o cihazı..
  • arkadaslar yanlis hatirlamiyorsam radyo vardi bu cihazda.radyo apk'sini paylasabilirmisiniz.x5te deneyelim belki calisir.
  • cihazda FM radio alıcı donanımsal olarak mevcut fakat Turkcell hem daha fazla data kullanalim diye (internet radio) hem de TRT bandrol vergisi ödememek icin kendi romunda bunu kısıtlamış...cihazın avusturya romu (huawei sonic) yüklendiğinde radyo sorunsuz çalışıyor.

http://wiki.modaco.com/index.php/Huawei_Firmware_U8650

Lütfen cihaz biraz daha yaygınlaşmadan, xda deelopers vb sistelerde custom romları tweakleri yaygınlaşmadan romunu kurcalamayın...

..nacizane önerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a008mania -- 3 Ağustos 2011; 19:04:12 >
  • quote:

turkcell t20 recovery moda alma

açma kapama+ses kısma tuşuna beraber aynı anda uzunca basıyoruz turkcell yazısı çıkıp bekliyoruz uzun süreli beklemeliyiz

alıntıdır.

Cihazı root etmekle ilgili bilgisi/fikri/tecrübesi olan arkadaşları bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertce

Müthiş cihaz. Ben aldım bugün. Bende de ideos x5 var. Ama t20 sanki daha kullanışlı geldi bana. Özellikleri düşük olmasına rağmen çok güzel çalışıyor. Her türlü programda bana mısın demiyor.
    Ancak benim cihazda bir programı açarken yada menülere girerken tiz bir ses çıkarıyor. Bu nedenle yarın yenisi ile değiştirmeyi düşünyüorum.

o tiz ses hepsinde var malesef o yuzden değiştirmekle ugraşmayın benimkinde de vardı.. bende 2.5 yıl iphone dan sonra maddi sıkışıklık yüzünden satıp t20 aldım, 5 gun sonra android sardı beni onu satıp htc wildfire s aldım.. bu sefer htc sense arayüzü inanılmaz pratik ve görsel geldi, onu da satıp gidiğ desire z aldım.. e o zaman ben iphone u niye sattım

• arkadaşlar yukarıdaki avusturya romunu turkcell hat kullanmayan ya da turkcellin uygulamalarını kullanmayan herkese tavsiye ederim ben yükledim telefon daha hızlı oldu , radyo geldi , turkcell uygulamaları gitti ve ana sayfaya istediğiniz gibi widget ekleyebiliyorsunuz kısıtlama da gitti

quote:

turkcell t20 recovery moda alma

açma kapama+ses kısma tuşuna beraber aynı anda uzunca basıyoruz turkcell yazısı çıkıp bekliyoruz uzun süreli beklemeliyiz

bu tam tersi ses açma ve açma kapama tuşuna basıyorsunuz telefon kapalı iken

rom yüklemek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim

• Arkadaşlar benim sormak istediğim birkaç soru var.

- Kamerası ve video çekimi nasıl?

- Müzik çalar nasıl? Hoparlörü iş görür mü?

- Telefon sağlamlığı nasıl? Uzun yıllar kullanılabilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim.. :)
  • o.c yapan varmı bunu
  • Root edebilen var mı cihazını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: horttlakk

Arkadaşlar benim sormak istediğim birkaç soru var.

- Kamerası ve video çekimi nasıl?

- Müzik çalar nasıl? Hoparlörü iş görür mü?

- Telefon sağlamlığı nasıl? Uzun yıllar kullanılabilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim.. :)

Video çekimi fena değil ama fotolarda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Flaşı olmadığı için iyi aydınlatılmamış ortamlarda hiç hoş olmuyor. O yönden biraz can sıkıcı.

Müzik işlerinde her cihaz kadar işini görür.

Uzun yıllar kullanabilirliği konusunda şimdiden konuşmak erken daha yeni çıktığı için biraz denemeye fırsat ver.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.