Şimdi Ara

TURKCELL T20 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
2
Favori
90.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recep41

kafama çok yatmaya başladı bu telefon.ben bunu alırsam avea hattımla kullanıcam bir sıkıntısı olurmu acaba.

Aynı soruyu alırken sormuştum hatta avea hattımı takmıştım telefona emin olmak için. Herhangi bir sorun olmuyor olmadığıda söylendi. Gerçi şuan Turkcell hattımla kullanıyorum ama diğer operatörler ilede sorunsuz kullanılabilen bir telefon. Sırf denemek için almadan önce avea hattımla internete bile girdim.
  • arkadaslar baska hatla kullanılamıyor. Su an yanında staj yaptıgım insaat mühendisine bu telefondan almaya gittik hatta aldık. isterseniz hemen hattınızı takalım dediler. vodafone hattını cıkardı verdi taktık ama malesef calısmadı. sebeke hic cekmiyordu. tabi hemen hattınızı turkcelle tasıyalım diyede teklif geldi degerli turkcell hizmetlisinden:))
  • Avea hat ile kullanıyorum. Bir sıkıntı yok efendim saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicanviolet

arkadaslar baska hatla kullanılamıyor. Su an yanında staj yaptıgım insaat mühendisine bu telefondan almaya gittik hatta aldık. isterseniz hemen hattınızı takalım dediler. vodafone hattını cıkardı verdi taktık ama malesef calısmadı. sebeke hic cekmiyordu. tabi hemen hattınızı turkcelle tasıyalım diyede teklif geldi degerli turkcell hizmetlisinden:))

hocam t20 simkilitsiz bir cihazdır dilediğin hat ile kullanabilirsin arkadaş zaten avea ile kullanıyomuş saygılar.
  • arkadaslar vodafone hat takıldı ve telefon sinyal almadı gözümün önünde oldu bu olay
  • 4 senelik Nokia 5310 maceramdan sonra bu telefonu almayı düşünüyorum 5310 dan çok memnunum ama wifi ve internet deneyimi iyi ve ucuz olan bir telefon almak istiyorum. T20 aklıma iyice yattı ne dersiniz alınır mı 420 liraya internet deneyimi hayal kırıklığı yaşatır mı ?

Türkçe İnceleme Video

https://www.facebook.com/video/video.php?v=10150260168438329&oid=194722092399&comments
  • quote:

arkadaslar vodafone hat takıldı ve telefon sinyal almadı gözümün önünde oldu bu olay

Belki vodafoneda sorun cikartiyordur. Avea ile defalarca denedim sorun yok. Suan T20'den yaziyorum mesaji. Vodafone hat ile deneme imkani olan deneyip buraya yazarsa cok iyi olur bende merak ettim. Cevrem hep Turkcell ve Avea kullaniyor. Bulursam vodafone'lu biri bende denerim. Sanmiyorumki bir sorun olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle79

quote:

arkadaslar vodafone hat takıldı ve telefon sinyal almadı gözümün önünde oldu bu olay

Belki vodafoneda sorun cikartiyordur. Avea ile defalarca denedim sorun yok. Suan T20'den yaziyorum mesaji. Vodafone hat ile deneme imkani olan deneyip buraya yazarsa cok iyi olur bende merak ettim. Cevrem hep Turkcell ve Avea kullaniyor. Bulursam vodafone'lu biri bende denerim. Sanmiyorumki bir sorun olsun.

cidden bende merak ediyorum ve ustama ben önerdim bu telefonu sormustu bana baska hatla calısırmı diye bende forumlardan okudugum kadarıyla calısıyormus dedim. böyle oluncada sanki benim sucummus gibi oldu :) acaba turkcelldeki bayan mı kekledi bizi androidi pek bilmiyorum baska bi hat takınca bi ayar cekilmesi gerekiyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: eralpt

Ben timden 19tl x24 taksitle aldim hatta faturam da 456 tl olarak kesildi

iPhone vardı sende hocam onu naptın?

acil para lazım oldu iphone sattım hocam :(:(
  • arkadaşlar saçmalamayın lütfen ya.bazı arkadaşlar bu telin huawei x5 le arasında az fark var demiş yuh yani.bi kere huawei x5 in ekran çözünürlüğu 800 480. İşlemcisi 800 mhz scorpion(overclock ile 1,5 ghz e yükselttiklerini gördüm youtube da),t20 ise 600 mhz.huawei x5 de adreno 205 mhz gpu var ,t20 de ne var hiçbirşey.huawei x5 de flash 10.1 desteği var, t20 de yok.pil olarak da çok üstün x5.şimdi soruyorum x5 in bütün artılarına 100 tl verilmez mi? Ayrıca t20 alırsanız telefonunuy türkcell reklamlarıyla dolup taşar (ram i boş yere doldurur)
  • X5 T20'den daha iyi bir chazda nasıl radyo özelliği olmaz inanılır gibi değil. Belki kimine mp3 varken gereksiz bir özellikmiş gibi gözükebilir, ama radyo istenildiğinde dinlemek iyi oluyor ikisi çok farklı. T20'de fiyatına göre iyi telefon, yanlız onda da radyo yokmuş iptal edilmiş Turkcell'i anlamak gerçekten zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 31 Temmuz 2011; 21:03:55 >
  • quote:

quote:

quote:

Ben timden 19tl x24 taksitle aldim hatta faturam da 456 tl olarak kesildi

iPhone vardı sende hocam onu naptın?

acil para lazım oldu iphone sattım hocam :(:(

Hayirlisi olsun hocam insallah cok daha iyileri olur
  • Arkadaşlar benim kontratlı tarife ile ilgilim bir sorum olcak.Faturalı bir tarife var daha önce kampanya ile Galaxy S alındı.Hala taksitleri devam ediyor.Biz şimdi T20 kampanyasından yararlanabilir miyiz?
    19x24 tarifesinden?
  • Arkadaşlar radyo x5'te mi yok yoksa T20'de mi yok?

yada şöyle sorayım T20'de radyo var mı yok mu?
  • 5 senelik w810i'yi değiştirmek istiyorum. Turkcell T20 iyi midir? 3-4 sene götürür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alessio Nikky

5 senelik w810i'yi değiştirmek istiyorum. Turkcell T20 iyi midir? 3-4 sene götürür mü?

iyidir 3-4 sene götürmez ( yani götürür ama teknoloji olarak baya geride kalır) max 2 sene ( teknolojiyi takip eden biriyseniz 2 sene götürür)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThqmLeson

Arkadaşlar benim kontratlı tarife ile ilgilim bir sorum olcak.Faturalı bir tarife var daha önce kampanya ile Galaxy S alındı.Hala taksitleri devam ediyor.Biz şimdi T20 kampanyasından yararlanabilir miyiz?
    19x24 tarifesinden?

Cvp verecek yok mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alessio Nikky

5 senelik w810i'yi değiştirmek istiyorum. Turkcell T20 iyi midir? 3-4 sene götürür mü?

iyidir 3-4 sene götürmez ( yani götürür ama teknoloji olarak baya geride kalır) max 2 sene ( teknolojiyi takip eden biriyseniz 2 sene götürür)

telefon konusunda o kadar takip etmiyorum. internet konusunda iyi olması önemli benim için. sosyal ağlar dışında başarılı mı acaba?
  • bugün istinye parkta gezerken yeğenimle beraber turkcellin önnden geçiyorduk...baktık t20 afişlerinden gözgözü görmüyor..bi bakalım dedik neymiş ne değilmiş..uzun lafın telgrafı bu teli yeğene almaya karar verdik,yeğen vodafone li bu arada.sorduk çalışır mı diye,kız dedi tabii çalışıyor.. o zaman dedik kesin faturayı bu arada aldık simi taktık cihaza bir sorun görünmüyordu..bi ara şebeke ismi neden yazmıyor bunda diye merak ettim..kendime bir çağrı attım fakat,çağrı yapmadı..ben onu aradım ulaşılamıyor dedii...hee dedik demek ki bunda sim lock var voda çalıştırmıyor dediler açtırırız yaptırırız zart zurt...kalsın dedik iptal edin faturayı...bu arada çok ilginç bişey daha oldu kız benim turkcell hattı taktı cihazda mı bir sorun var diye,ancak benim hatta sorunsuz çalıştı...günün sürprizi turkcellden bana 3 ay bedava heryöne 100dk ile aylık 100mb internet hediye geldi gülmekten karnım çatladı yaa

• Merhaba arkadaslar,

Çok yakın bir arkadasıma bu cihazdan aldık..henüz inceleme fırsatım olmadı detaylı olarak...aşağıdaki konularda destek olabilecek arkadaslar yardımlarını esirgemezse minnettar olurun..

1- telefon bildigim kadarıyla huawei sonic modelinin Turkcell için uyarlanmis versiyonu... Orjinal huawei romunu ve orjinal Turkcell romunu paylasabilir mısınız.
    2- Google voice için bildiğiniz sorunsuz bir Client var mı (genel soru)
    3- data trafiğimi ölçecek, yönetecek bir tool var mı? ( net Counter gibi)
    4- android cihazlar için hangi programlari onerirsiniz
    5- bu cihaz için araj şarjı ve araç tutucu mevcut mü?
    6-onereceginiz download Manager var mı.
    7- dlna hariç tvout mümkün mü?
    8- cihazı root etmek mümkün mü.

Saygılar/sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a008mania -- 31 Temmuz 2011; 23:43:34 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.