Şimdi Ara

Turkcell T10 a.k.a Huawei u8110 Kullanıcıları (Cihaz hakkında herşey) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.175
Cevap
5
Favori
190.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum özellikle akinarcak arkadaşa anlatımı için teşekkür ediyorum, yalnız aklıma takılan iki konu var GPS benim için çok önemli, bir kaç yerde gps'in uydudan değilde şebekeden çalıştığını okudum bu rom değişikliğini yapınca gps çalışıyor mu? çünkü Huawei u8110 u araştırdığımda gps olmadığı yönünde yazılar buldum internette + oyun performansı nasıl bu telefonun, bu iki sorumu yanıtlarsanız özellikle akinarcak arkadaş yanıtlarsa çok sevinirim
  • Turkcell T10 Android 2.1 işletim sistemi

Kuran-ı Kerim programı varmı saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aboow

arkadaslar bu telefon kontratsız veriliyormu,veriliyorsa neden sordugum timler kontratsız satmıyoruz diyorlar,turkcell insiyatiflerinemi bırakmıs.adam bana satan varsa soyleyin sikayet edelim diyor kafa kırar gibi.

Profilo alışveriş merkezindeki TİM'e git hocam 330 TL kontratsız al :)
  • Arkadaşlar merhaba , bu telefondan almak istiyorum almış olan arkadaşlar tavsiye ediyormusunuz herkese iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: abide85

quote:

arkadaslar bu telefon kontratsız veriliyormu,veriliyorsa neden sordugum timler kontratsız satmıyoruz diyorlar,turkcell insiyatiflerinemi bırakmıs.adam bana satan varsa soyleyin sikayet edelim diyor kafa kırar gibi.

malesef ben lüleburgazda oturuyorum.burdada bildigim kadarıyla 1tane tim var,oda kıllık yapıyor.belki yarın gider sitenizde satis var denmesine ragmen neden uyanıklık yapıyorsun diye bi sorar sansımı denerim:)
  • Bugün Forum Mersin'e gittim 1 tane TİM vardı ve oraya uğradım ama ellerinde kalmamış (Teşhir ürünü dahil) tek alabiliyormuyuz diye sordum faturalı Turkcell hattınız varmı diye sordu yok dedim o zaman kontratsız alamazsınız dedi. Tekrar geldiğinde kontratsız satış olacakmı dedim belli değil olabilir dedi.
    MediaMarkt'ın içinde Turkcell, Avea, TTNet, TurkTelekom için ayrılmış alan vardı gittim Turkcell bölümüne orayada sordum burasıda kalmadı dedi ve burasıda aynı şeyi söyledi. Gözünü sevdiğimin ülkesi bir denilen diğerini tutmuyor. İlla Beyoğlundaki Turkcell binasına gönderecekler yani onu istiyorlar. Ellerine geldiği zaman tekrar yoklarım Forum dışındaki TİM'lerede gidicem. Baktım olmuyor Şubat ayında İstanbul'a gittiğimde Beyoğlundaki Turkcell'in plazasına gider durumu bildiririm. Şikayetle felan olacaksa söylerim burası böyle böyle yapıyor diye. Artistliği lüzumu yokki. Bunlar abone yapınca komisyon alıyorlardır sadece para kazanma çabası var. Az bişeyde dürüst olsalar ya. Niye uğraştırıyorlar ki bu kadar ?

• quote:

quote:

quote:

malesef ben lüleburgazda oturuyorum.burdada bildigim kadarıyla 1tane tim var,oda kıllık yapıyor.belki yarın gider sitenizde satis var denmesine ragmen neden uyanıklık yapıyorsun diye bi sorar sansımı denerim:)

bütün timler böyle galiba cogu satış elemanları ukala.
    ben ankarada timin birine gittim bu cihazı almak için bir tane satış elemanı vardı anladıgım kadarıyla bir tanıdığıydı o an görüştüğü müşteri ona iphone kılıfı begendirmeye calısıyordu agzından salyalar sacarak bana ve baska müşterilere bakmıyor bile.neyse zar zor sorabildim satıldıgını söledi bir tane teşhir ürünü vardı inceleyim dedim cihaz kapalı acık bir t 10 yokmu inceleyebileceğim diye sordugumda yine agzından salyalar sacarak o cihaz acık zaten abiciim diye sacmalıda ve kasaya gitti bende bu ülkede işsiz bukadar cok temiz ve bilgili genc varken o adamın oradan kazandıgı paranın ne kadar yazık oldugunu düşünerek cıktım ve gidip gt540 aldım birtane..

• quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

quote:

quote:

bütün timler böyle galiba cogu satış elemanları ukala.
    ben ankarada timin birine gittim bu cihazı almak için bir tane satış elemanı vardı anladıgım kadarıyla bir tanıdığıydı o an görüştüğü müşteri ona iphone kılıfı begendirmeye calısıyordu agzından salyalar sacarak bana ve baska müşterilere bakmıyor bile.neyse zar zor sorabildim satıldıgını söledi bir tane teşhir ürünü vardı inceleyim dedim cihaz kapalı acık bir t 10 yokmu inceleyebileceğim diye sordugumda yine agzından salyalar sacarak o cihaz acık zaten abiciim diye sacmalıda ve kasaya gitti bende bu ülkede işsiz bukadar cok temiz ve bilgili genc varken o adamın oradan kazandıgı paranın ne kadar yazık oldugunu düşünerek cıktım ve gidip gt540 aldım birtane..

Ülkede GT540 Siyah kıtlığı var. TeknoSA'ya gittiğim Pembe ve Beyaz var sadece. Çoğu sitede de aynı şekilde. Beyaz bile bayan telefonu gibi kalıyor biraz. Dokunmatiği güzel kısa bi süre inceleme fırsatı buldum bugün. Gittiğimde aksi gibi şarjı yokmuş dedim şarj'a takın geliyorum yarım saat sonra Adam şarj etmiş bari aldım denedim

• quote:

Orijinalden alıntı: mertheper

arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum özellikle akinarcak arkadaşa anlatımı için teşekkür ediyorum, yalnız aklıma takılan iki konu var GPS benim için çok önemli, bir kaç yerde gps'in uydudan değilde şebekeden çalıştığını okudum bu rom değişikliğini yapınca gps çalışıyor mu? çünkü Huawei u8110 u araştırdığımda gps olmadığı yönünde yazılar buldum internette + oyun performansı nasıl bu telefonun, bu iki sorumu yanıtlarsanız özellikle akinarcak arkadaş yanıtlarsa çok sevinirim

ben mobile maps 9 isimli gps i kullanıyorum. şebekeye bağlanmadan sadece gps ile çalışıyor. forumda baylaşmıştım. anlatım ve kurulumu linkte mevcut.

quote:

Sitede anlatım mevcut arkadaslar şebeke baglantısı olmadan GPS kullanabiliyorsunuz...
    http://www.ctrlpda.com/showthread.php?tid=14647

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceo-tr -- 5 Aralık 2010; 21:22:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marangozustasi

Turkcell T10 Android 2.1 işletim sistemi

Kuran-ı Kerim programı varmı saygılar

bu adresen bulabilirsinhttp://forum.pocketpc.gen.tr/index.php?topic=14582.0

• konu çok güzel olmuş hayırlı olsun yalnız part5 videosundan hiçbir şey anlamadığımı söylemek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

konu çok güzel olmuş hayırlı olsun yalnız part5 videosundan hiçbir şey anlamadığımı söylemek isterim.

Flash'ı el feneri olarak kullanımı sanırım.
  • arkadaşlar şu turkcell in gömülü uygulamalarını kaldırmanın bir yolu varmı. birkaç programla denedim. kaldırmıyor.

mesela e-kolay, fanatik, gezenzi vs. böyle birkaç uygulama var. 3 - 4 programla denedim kalkmıyor. rom kurmadan yapabileceğimiz bişey varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

arkadaşlar şu turkcell in gömülü uygulamalarını kaldırmanın bir yolu varmı. birkaç programla denedim. kaldırmıyor.

mesela e-kolay, fanatik, gezenzi vs. böyle birkaç uygulama var. 3 - 4 programla denedim kalkmıyor. rom kurmadan yapabileceğimiz bişey varmı?

telefonda root olmadan kaldıramazsınız büyük ihtimalle. root manager diye bir uygulama var onunla deneyin.

işletim sistemini güncelleyip root olduktan sonra sistem uygulamalarını düzenleyebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarcini

gps çalıştıran varmı güncelemeyide yaptım ama bir türlü çalışmadı bende

gps gayet güzel çalışıyor, dışarıda mı deniyorsunuz ev içinde mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinarcak

telefonda root olmadan kaldıramazsınız büyük ihtimalle. root manager diye bir uygulama var onunla deneyin.

işletim sistemini güncelleyip root olduktan sonra sistem uygulamalarını düzenleyebiliyorsunuz.

saol hocam bi deneyeyim.
  • saatlerdir şu root manager ı arıyorum. bilen gören duyan varmı.

link verebilrmi
  • Ben bu teli sevmeye başladım .Google android den indirdiğim her uygulama çalışıyor rom atmaya gerek duymadım.Sadece İgo gps çalışmadı onuda sanırım kurmayı beceremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaen

Ben bu teli sevmeye başladım .Google android den indirdiğim her uygulama çalışıyor rom atmaya gerek duymadım.Sadece İgo gps çalışmadı onuda sanırım kurmayı beceremedim.

Rom atmadan androide nasıl girdin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirisi34

quote:

Orijinalden alıntı: scaen

Ben bu teli sevmeye başladım .Google android den indirdiğim her uygulama çalışıyor rom atmaya gerek duymadım.Sadece İgo gps çalışmadı onuda sanırım kurmayı beceremedim.

Rom atmadan androide nasıl girdin?

Normal indirdim internetden dosyaları cebe atıp kurdum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.