Şimdi Ara

TURKCELL SUPERONLİNE 50 MBPS İNDİRME HIZI GERİ GELSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell 01.07.2020 aralığına kadar internet hızı 50 mbps idi fakat bugün 2 temmuz olduğu için bu kampanya kalktı ve benim gibi öğrecilerin evlerine zarar vermiştir.

Bunu upvote yapalım hadi tüm Turkcell`liler upvote atın

• Forumdaki, komşuda pişer bize de bir şekilde düşer diye düşünen İrlandalıları sevindirmemek için ben bu sefer şahsi olarak itirazlarda bulunacağım.

Her koyun kendi bacağından asılır ...

Bu kadar uğraş sonucu iyi bir netice çıkınca pusuda bekleyip o faydadan yararlanan ama *ötüne üç-beş kuruş kaçtı mı lafını esirgemeden sürekli eleştiride bulunan tiplerden uzak kalmak için pandemi sonrası upload hızlarının (şahsım adına düşürülmemesi için) şahsen itirazlarda bulunuyorum.

SoL FTTH VDF :

SoL FTTH Miilenicom :

Biz uğraşıp duruyoruz upload hızları yükselsin diye...Eleman gelmiş aploooğğ ne diyo, isyan edin bakalım n'apcanız diyo, aploğ yükselince fiyatlarda uçacak diyo bilmem ne...

Hangi devirde yaşamak istiyorsanız orada yaşayın.ISSler sizi *ecersin, siz Feysbuk, insta yavaş girsin, acıtıyor diye yalvarın.

Sözüm sana değil yanlış anlama :) Upload yükseltilsin ve kotalar kalksın konu başlıklarına muhalif mesaj atan üyelere.

EDiT:Typo
  • 50mbpsde falan gözüm yok herkes paketini kullansın ama şu uploadlar nedir be kardeşim ftth altyapı var 5mbit şaka gibi upload veriyosunuz yazık günah
  • Bende download hızı önce 100'den 25'e düşmüştü (normal hızım). 2 gün böyle sürdü şimdi de 50'ye çıkardılar. Başka bu durumu yaşayan var mı yoksa bana özel bir şey mi?

upload artmamış ama download 50 geldi. Pandemi dönemi 100 mbs download verdiler.

• CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Forumdaki, komşuda pişer bize de bir şekilde düşer diye düşünen İrlandalıları sevindirmemek için ben bu sefer şahsi olarak itirazlarda bulunacağım.

Her koyun kendi bacağından asılır ...

Bu kadar uğraş sonucu iyi bir netice çıkınca pusuda bekleyip o faydadan yararlanan ama *ötüne üç-beş kuruş kaçtı mı lafını esirgemeden sürekli eleştiride bulunan tiplerden uzak kalmak için pandemi sonrası upload hızlarının (şahsım adına düşürülmemesi için) şahsen itirazlarda bulunuyorum.

SoL FTTH VDF :

SoL FTTH Miilenicom :

Biz uğraşıp duruyoruz upload hızları yükselsin diye...Eleman gelmiş aploooğğ ne diyo, isyan edin bakalım n'apcanız diyo, aploğ yükselince fiyatlarda uçacak diyo bilmem ne...

Hangi devirde yaşamak istiyorsanız orada yaşayın.ISSler sizi *ecersin, siz Feysbuk, insta yavaş girsin, acıtıyor diye yalvarın.

Sözüm sana değil yanlış anlama :) Upload yükseltilsin ve kotalar kalksın konu başlıklarına muhalif mesaj atan üyelere.

EDiT:Typo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 3 Temmuz 2020; 2:19:11 >

• Kardeş herkes upload ın 5 mbit diyor da benim neden 1 mbit e düştü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upload geri gelsin deseniz tamamda pakette olmayan hızı geri istemek?

Belediye mezar açmış, manzaralı haberiniz olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Aynı altyapıyı kullanan diğer firmaların daha yüksek hızlar sunması açıklanamaz, Upload istiyoruz!
  • Bugün gündüz 25mbit, akşam 100mbit şeklindeki tarifeye abone oldum.

Hız testi sonuçlarım 50mbit altına düşmedi. Ben de diyorum, neden yüksek çıkıyor...
    Ben kafaya taktım, kişisel olarak şikayetlerde, itirazlarda bulunacağım artık.
    Benim uploadımı yükseltsinler ama millet ne yaparsa yapsın, şu kadarcık umurumda değil bu saatten sonra.

Sosyal medya engellenecek diye haberler çıktı piyasada, millet zannetiki internet kapatılıyor.İNTERNET KAPATILAMAZ! ! ! BU OLAY İNTERNET MANTIĞINA TERS BİR DURUM ! ! !
    10 yıldan beri söylüyorum, bu sosyal medya denen garibe, internet trafiğini boşa harcayan boş boş vidyolar,mesajlar, resimler barındıran bir ortam.Ya bunu CGNat tarzı bir altyapıya alsınlar ya da trafik hızını CDNlerden kısıtlasınlar gitsin.Sosyal medyayı normal internet trafiğinden ayırın yeter!!! .Gidip kendilerine feysbuk, insta, tikto vb. INTRANET kursunlar.

Şu kadarcık bile umurumda değil gerçekten.Beter olsunlar.$100'e 100.000 takipçi, beğeni, retweet, yorum alabilen ve SOSYAL MEDYA denen bir ortam INTERNET değildir.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya kullanmayan birisi olarak (forumlar ve reddit gibi platformları saymazsak) dediklerinize son derece katılıyorum.

Şikayetlerinizi dilekçe şekilinde ilgili kurumlara mı göndereceksiniz? Ben de canımı sıkan şeylerle uğraşmak istiyorum. Arada vakit buldukça sıkıntılarımı yazar spam gibi CEO'sundan müşteri hizmetlerine kadar iletirim diye düşünüyorum. Fakat bir türlü bu işe başlayamadım, bir başlasam ipin ucu gelir.

Benim çoğu yerde sözleşmelerim 10 15 yıllık filan, aynı sözleşmeler hala geçerliyse hakkımı çok fena ararım
  • 50 mbit abonesiyim şimdi test yapınca download hızım 100 mbite yükselmiş, upload 5.17
  • Fiber altyapı
    İç tesisat modeme kadar CAT6E
    100Mbps internet
    Altyapı desteği 87Mbps
    İndirme hızı 12 MB/sn (Duraksamadan 2140p-4K izlenebiliyor hatta 3 MB/sn de torrent veya farklı bir indirmeye verildiğinde hala donmuyor)

Bir dünya para ödedim ama 12 MB/sn ile indirme yapmak gerçekten rezalet.. upload desen yerlerde.. Avrupa akıyor bizler nelerle uğraşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 4 Temmuz 2020; 7:55:47 >

• Hızım tekrar 50 oldu upload hızım aynı ama 5
    Şu an ne VDF ne de Millenicom aboneliklerimde upload hızlarım düşmedi, hâlâ 20 Mbps, o yüzden sesimi çıkarmıyorum.
    SoL fırsattan yararlanıp gaza erken basmış ve Yok Böyle Hız Kampanyası diye vatandaşı söğüşlemede ön sıraya girmiş.Modem haraç bedelini de fiyatın içine katıp lütufta bulunmuş :)

Ben artık bu upload meseleseni eskiden olduğu gibi şahsi yürütmek düşüncesindeyim.Eskiden derdimi kimseye anlatamıyordum ama son zamanlarda çıkan twitch, youtube yayıncıları sayesinde en azından sıkıntının nedeni anlaşılır gibi oldu.İnternet TV değil ki karşısına geçip seyredeyim.Interconnected--->Yani ben karşı tarafa bağlıyım, karşı tarafta bana.Ben karşımdaki bana ₺100 gönderiyor ben ona ₺5... :)

Komedi gibi ISSlerimiz var harbiden..

• quote:

Orijinalden alıntı: smartenes

Hızım tekrar 50 oldu upload hızım aynı ama 5
    Hızım tekrar 25/5 şeklinde düştü
  • 100mbps minimum hız olsa upload 25mbps olsa daha mantıklı olur...
  • Konu tutmuş haberim yok
    Ama harbi upload hızı bizim gibiler için önemli 20 mbps yapılsa ne olacak
  • Sanirim sokağa çıkma yasağı süresince indirme hızı minumum 50 mbit oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterman -- 1 Mayıs 2021; 11:57:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.dslreports.com/speedtest/68214585

gerçekte hız hiç 50mbps değil sanki...

• Normal de paket 15Mbit ama Hep 30 Mbit çıkıyor.
    Sanırım iki katı hız kampanyası var.. Kapanma günlerin de. Bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.