Şimdi Ara

Turkcell Superonline 1000 Mbps hızında fiber internet hizmetini duyurdu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
1
Favori
74.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 mbps Internetmiş peh. Daha 3G üzerinden 8 mbps Internet için bile doğru düzgün altyapı yok. Dial Up modemle bağlanır gibi bağlanıyorsun o hızla devam ediyor ve sürekli kopuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hermés

quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hermés

quote:

İNANMAYYIN BÖYLE BOŞ PALAVRALARA BİZ BU ALT YAPIYLA 8 MB HIZI BİLE HER YERDE ALAMIYORUZ ODA İSTANBULDA YANLIŞ ANLAMAYIN KALDIKİ 1 GB DEN BAHSEDİOLAR TEK KELİMEYLE BOŞ KURUNTU SİZ BU HIZI 20 SENE SONRA ANCA GÖRÜRSÜNÜZ TÜRKİYEDE TTNET 8 MB E KADAR TARİFEYLE 1 MB HIZDA İNTERNETE GİRMEYE DEVAM BAŞA ÇAREMİ VAR

sen 8mbps hızı neyle alıyorsun? bakır kabloyla..

superonline 1gbps hızı neyle veriyor? fiber optik kabloyla..

sende nasıl bir mantık var ki 8mbps alamıyoruz 1gbpsyi alalım diyorsun? sanki 1gbpsyi ttnet verecek. bu 2 şirketin altyapılarının, kablolarının tamamen farklı olduğu hiç aklına gelmiyor mu?

bırak gözünü sevim sen bile inanmıorsun bizim gibi garibanlara ancak burda yorum yapmak düşer 1gb hızın tamamını alıcaksın sanki de konuşuosun o hız sana 500 mb bile gelmez boşuna heycan yapma bilader türk milletine atılan kazıkları görün artık

BİZDE BİLİYORUZ İKİSİNİNDE ALT YAPISININ FARKLI OLDUĞUNU SEN SÜPERONLİNE DEN YARARLANIOSAN BİLMİORUM AMA BİZLER ALAMIORUZ BU HİZMETİ E BANA SAĞLANMAYAN HİZMETİ DESTEKLEMEMİ Mİ BEKLİCEKSİN SANKİ O HIZIN TAMAMINI SAĞLIYACAK BIRAKIN BU İŞLERİ ALLAH AŞKINA SİZİN GİBİ İNSANLAR OLDUĞU SÜRECE BUNLARIN TABİ ÖNÜNE GEÇİLMEZ BİZ ÇIKARIORUZ ADAMLAR NASILSA ALIOR DEYİP KAZIK KAZIK ÜSTÜNE ATIOLAR BEN 50 KİŞİYLE TTNETİN KAPISINA DAYANMIŞ ADAMIM 10 GÜN İP ALAMADI MODEMİM BU ÜLKEDE HİZMETTEN KALİTEDEN BAHSETMEYİN HOŞ GERÇİ SENDE ANLAŞILAN PARA ÇOK 1000 TL Yİ PARADAM SAYMIOSUN NEYSE ALLAH ISLAH ETSİN BİLADER

kazık üstüne kazığı kim atıyor birader? ttnet 8mbps ye kadar 49 liraya verirken süperonline aynı fiyata 20mbps veriyor. üstelik palavradan bir adil kullanım koşulu var o kadar. gblarca indiriyorum internetime bişey olmuyor. hızın tamamını sağlıyor internet. 10Mbps kullanıyorum 1250leri görüyorum torrentte.. şimdi arayıp 20Mbpsye geçişimi isticem 2.5MB indircem saniyede. 49 lira ödeyeceğim bunun için. sizse süperonline a kazık deyip 8mbpsye kadar olan internetle 6Mbps görünce sevinin

bu arada hala çoğu insan 8mbpsye kadar tarifesini net-kesin 8mbps sanıyor. 8mbpsye kadar ne demektir arkadaş? 0-8mbps arasında bir şey olacak internetin. 2mbpsde olabilir 5 de 7 de.. süperonline da 10mbps ye kadar diye bişey yok. kesin ve net 10Mbps sağlanıyor. bilmeden "o hız sağlanacak sanki" demeyi bırakın. ttnetle süperonline ı karıştırmayı veya bir tutmayı bırakın artık.

ayrıca 1gbps 1000 liraya pahalı diyorsunuz. sanki ttnet bu hizmeti doğru düzgün ve 500 liraya veriyor. hem bu internet tekil kullanıcılar için mi sanki? hayır. şirketler, büyük firmalar için. ve o şirketlere de bu para devede kulak.

son şey, fiberin her eve girebilmesi için her sokağı, her binayı kazmaları gerekir. türkiyede kaç sokak kaç tane apartman var. elbette bir anda gelmeyecek fiber internet kimseye. ayrıca neden site tercih ettiklerini, apartman veya müstakil ev tercih etmediklerini açıklayan bir post var yukarda lütfen okuyun onu.

arkadaşım ben şu anki koşullardan bahsediorum kimbilir biz bu hizmet i 20 sene sonra alıcaz iyide ben 20 sene sonra nabim yaşım oluor 50 ben ttnete en uyuz olan adamlardan biriyim yalan değil bak bahçelievler ülkü ocağındaki 50 adamla basdık santrali güvenliği darp ettik içeri sokmak istemedi bizi ülkü ocağının modemi 1 hafta ip alamadı arıroruz hep aynı yalanlar ben ttnetin iiliğinden bahsetmiorum ama bizim gibi garibanlar ne zaman alacak bu hizmeti onu merak ediorum sende tutmuş bana so felsefesi yapıon hepsinin allah bin türlü ıslah etsin CcC

• Bulunduğum bölgeye geldiği anda geçeceğim, 69tl'ye 20 mbit sınırsız kullanmak varken 5 mbit uydunet'e veriyoruz.
  • şu anda çok bişey beklememek lazım alt yapı parasını zaten bi şekilde çıkarıcaklar bizden o yüzden biraz daha beklemeyi uygun görüyorum.keşke bir kaç şirket daha girişse şu fiber işine rekabet artsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

Bulunduğum bölgeye geldiği anda geçeceğim, 69tl'ye 20 mbit sınırsız kullanmak varken 5 mbit uydunet'e veriyoruz.

20mbit'i 49 tl yaptılar
  • 1Gbit tarifesinin Upload hızı hala belirsiz sanırım?

1000TL fiyat, yurtdışındaki şirketler için internet üzerinden Türkiyede Home office çalışan biri için verilemeyecek bir para değil, sonuçta parayı firma veriyor, bir ara TTNET için ayakta uyuyor Google 1Gbit internet hizmeti için altyapı oluşturuyor diyorken, Superonline iyi bir adım atarak bu konuda Türkiyede öncü bir hizmet başlatıyor bence, alan olursa hız testlerini görmek isteriz.
  • kayseride niye yok bu fiber
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesona

kayseride niye yok bu fiber

hocam yavaş yavaş oluyo alt yapı çalışmaları kayseriyede gelir yakında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

20 mbps'yi evlerede veriyorlar mı? Fiyat belli mi?

evlere henüz hizmet yok sadece sitelere

benim bu gün bağlanacak inşAllah 20 mbit

49 tl 2 yıl boyunca

görecez bakalım nasılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Merak etmeyin 22 ağustos 2011 de indirecek site bulamayacağız.. bu tarihten sonra adil kullanımıda unuturuz...

• 1Gbs ve 4 Tb kota , kotayı geçerseniz 512kbs :D , Bugattiden inip eşeğe binmek gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeFurkan

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

20 mbps'yi evlerede veriyorlar mı? Fiyat belli mi?

evlere henüz hizmet yok sadece sitelere

benim bu gün bağlanacak inşAllah 20 mbit

49 tl 2 yıl boyunca

görecez bakalım nasılmış

İlk 3 ay 9.99 tl mi?
  • 1000mbit=1000tl Tr de durumu olan insan için hiçbişey,,,superonline için bu hız hem büyük reklam hem de prestij oldu,,,20mbit hız+49 tl de çok iyi bir seçenek yalnız superonline için site dışına çıkma vakti geldi artık,,,sitede oturmayıp superonline ya abone olacak bir sürü insan var,,,49tl+telefonsuz 20mbit internet deyip kapı kapı dolaşsan kimse reddetmez bu teklifi,,
  • Fiberi apartmana kadar getirdiğini düşünün.
    Fiberi sonlandıracak.
    Fiber portu olan bir switch koyacak
    oradan da dairelere cat5 çekecek.
    10 daireli standart bir apartmandan kaç abone alabilirde bu yatırımı karşılıyabilirki?
  • Arkadaşlar Bazıları 20 Mbps 49 Tl Olmuş Diyor. Ancak Süperonline'nın Sitesinde 10 Mbps 49 Tl, 20 Mbps 69 Tl Gözüküyor. Ve Eğer Giriş Paketi 20 Mbps Olmuşsa Ben Neden Hala 10 Kullanıyorum ? Bilen Biri Bilgi Verirse Sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyofthegod

Superonline'a hiç bulaşmayın, bulaştıysanız kurtulun rahat edin. Adil kullanımlı fiyatı 999 TL maşallah diyelim. Sınırsızına fiyat belirlememişler daha.

TTNet'ten 1GB al bakalım aylık kaç para

48.000 TL

adam sana 48'de 1 fiyatına veriyor daha ne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraygider

Arkadaşlar Bazıları 20 Mbps 49 Tl Olmuş Diyor. Ancak Süperonline'nın Sitesinde 10 Mbps 49 Tl, 20 Mbps 69 Tl Gözüküyor. Ve Eğer Giriş Paketi 20 Mbps Olmuşsa Ben Neden Hala 10 Kullanıyorum ? Bilen Biri Bilgi Verirse Sevinirim.

Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm. "24 ay taahüt ederseniz 20 Mbit'i 49 TL olarak veriyoruz" dediler. Daha önce 24 ay taahüt vermiş olanların eski taahüdü yenileniyor. Yeni bir 24 Ay başlıyor. Ancak 24 Aydan önce iptal ederseniz hem bundaki indirimler (20 TL indirim her ay için) hem de önceki taahüdünüzden olan indirimler tahsil ediliyormuş.

Bilginize
  • Yanlız Superonline tarfileri limitsiz değil yani gerçek limitsiz değil.Bilmiyorum tab Litvanya'da kota ya da Adil kullanım zımbırtısı var mı?

10 Mbit: 29 TL olan 4gb kotalı
    10 Mbit: 49 TL limitsiz diye geçinen tarife (50GB kotalı) ADL şartı
    10 Mbit: 99 TL propaket miş! İşte bu gerçek limitsiz adl şartı yok.

Gerçek fiyatlar gerçek limitsizler

10Mbps Limitsiz---99TL
    20Mbps Limitsiz---199TL
    50Mbps Limitsiz---399TL
    100Mbps Limitsiz---599TL

Fiyatlar hala yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

turkcell e ayar olan bırı olarak benden uzak olsun dıyorum sadece beleş verseler ancak alırım onun dısında 1gb baglantıyı 100 tl den verseler bıle bana uzak olsun bu serefsız turkcell...

he bırde o harıtada kocali yazmıslar bence kocaeli yazmasınlar kocaeli ilinin sadece yahyakaptan mahallesınde yahya kaptan bloklarında var bu şerefsiz firma. o nedenle o harıtadan kocaeliyi cıkartın bu fırma , gerızekalı fırma daha alt yapısını yapmadan reklam yapıyor ancak kocaeli için diyorum.

Hocam sen sadece Kocaelindemi öyle sanıyorsun İzmir'de aynı durumda İzmir diye koymuşlar İzmirin kaç yerinde var sanki muhtemelen diğer illerde aynı durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Yanlız Superonline tarfileri limitsiz değil yani gerçek limitsiz değil.Bilmiyorum tab Litvanya'da kota ya da Adil kullanım zımbırtısı var mı?

10 Mbit: 29 TL olan 4gb kotalı
    10 Mbit: 49 TL limitsiz diye geçinen tarife (50GB kotalı) ADL şartı
    10 Mbit: 99 TL propaket miş! İşte bu gerçek limitsiz adl şartı yok.

Gerçek fiyatlar gerçek limitsizler

10Mbps Limitsiz---99TL
    20Mbps Limitsiz---199TL
    50Mbps Limitsiz---399TL
    100Mbps Limitsiz---599TL

Fiyatlar hala yüksek

artik 10 mbit yokmus. ben 20 mbit aldim 49 tl ayda ve 100 gb adil kota var. fakat bunuda şimdilik uygulamiyorlarmis.

bu gün bagladilar 2500 kb download 650 kb upload hizi var

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.