Şimdi Ara

Turkcell Superonline 1000 Mbps hızında fiber internet hizmetini duyurdu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
1
Favori
74.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

yakında alıdığımız nefes soluduğumuz havaya da kısıtlamalar gelir bu gidişle,bi bunlar kaldı çünkü yasaklanmayan vergi alınmayan,şu hükümet son 1 ayda resmen mahvetti herşeyi...

Ülkedeki koca parfüm devleri birleşti,yurtdışından bir tane krem dahi geçmiyor artık,millet ucuza parfüm alıyordu şimdi parfüm devleri aynı parfümleri burada çakacaklar yine eskisi gibi,millete 300-500 den

internetide bitirsinler açıkca söylesinler, biz bu halkın internet kullanmasını istemiyoruz bize kömür ve makarnalarımızı kabul edecek hiç ses etmeyip oy verecek insanalr lazım sadece diye...

Allah sonumuzu hayır eylesin..

+1907

• 10Mbps Kotasız SuperOnline Fiber internet kullanıyorum. Haberi tam anlayamadım, bizim nette fiyat sabit kalarak 20Mbps mi oluyor?
  • Isteyen istedigini versin 22 agustosta hanyayi konyayi gorucez hep birlikte.
  • 8 mbps hızımız varda ne oluyor rapidden 800 kb/s yerine 100 kb/s ile zor indiriyor,neye yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: subzero86

8 mbps hızımız varda ne oluyor rapidden 800 kb/s yerine 100 kb/s ile zor indiriyor,neye yarar

hocam free ise öyle g.tlukleri var rapidin ama pre ise bilemem tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaúL -- 5 Mayıs 2011; 0:27:06 >
  • arkadaslar ben izmir deyim superonline uyesiyim 10 mbit , 1,4 mb ile sabit indirebiliyorum herseyi , bana inanmayan kuzenlerimin hepsi simdi superonline uyesi oldu :) 20 mbit olduguna gore simdi , saniyede 3 mb indirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

quote:

Orijinalden alıntı: CeFurkan

quote:

Orijinalden alıntı: ufo

quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

Orijinalden alıntı: ..UnReaL..

10mb sınırsız net var, şuanda 20 mb mi olmuş olması gerekiyo, anlamadım

http://forum.donanimhaber.com/m_48713079/mpage_3/key_/tm.htm

sitesinde 10mbit'ten başlıyor hala hızlar..

ben de anlamadım

artik 10 mbit satmiyorlarmis

bende 1 saat kadar once basvuru yaptım

yarın gelip bağlıyorlar inşAllah

http://forum.donanimhaber.com/m_48785002/mpage_1/f_/key_//tm.htm

bu arada zengin işi diyen arkadaşa

20 mbit 49 tl 24 ay boyunca sabit

ve sabit telefon ucreti odemiyorsunuz

sınırsız derken 20 mbit 199 tl yazıyor seninki kotalı sınırsız sanırım

kotalı sınırsız. fakat hız düşmüyor diyorlar bakacaz artık deneyip görecez

birde belirnen kota hızın 5 katı yani 100 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 5 Mayıs 2011; 0:35:08 >

• bkz imza
  • Bursa osmangazide başlamış verilmeye acaba tüm osmangazi için geçerlimi yoksa merkezdemi veriliyor sadece
  • 20 mbps'yi evlerede veriyorlar mı? Fiyat belli mi?
  • Videoların yavaş dolma sorunu hız limiti yüzünden. Turbo Internet programını tavsiye ederim sitelerdeki hız limitini kaldırıyor.
  • yahu hala neyin adil kullanım muhabbeti geçiyor anlamıyorum. Şu interneti kullanmayan herkes laf atmaya çalışıyor. 10 mbit internet 50 gb limitli olsa bile sonraki hızı 1 mbit ile gayet güzel bir olay. ama herhangi bir düşme olmuyor eğer siz 7/24 download edicek birşey bulursanız. Ben sıkıntıdan star wars serisi , yüzüklerin efendisi serisi falan indirdim hd 50 şer gb den sonra ne biliyim freeleech şeyler indirdim uploadlara yarasın diye falan toplamda 350 gb olmuş geçen ay ve son gününde bile birşeyler çekiyordum 1.1 mb'yi gördüğümü hatırlıyorum. Yani doğru düzgün film izleyen xbox oyunu indiren yada ne biliyim zorlamayan bir insan için 350 400 gb gayet makul bir miktar ve bu miktarda herhangi bir kesilme olmuyor zaten rahat olun.
  • bursa yıldırımın tamamına mı veriyorlar acaba ... bilgisi olan varmı _?
  • Adil kullanım olayını falan geçtimde kaç kişi yararlanabilcek ki hem pahallı hemde altyapı yok 28bin km aşan fiber diyolarda hani nerde İzmir'de Karşıyaka'nın göbeğinde oturuyorum yıllardır bi ümit superonline gelcek diye bekliyoruz bu gidişle geldiğini görmeye ömrümüz yetmiyecek biz yine ttnetin kaplumbağa hızında internetine kolcenter gibi faturasını ödemeye mahkumuz
  • Kotalı internete 400-500 tl veren kafasızdır bence
  • 1Gbps hız zenginleri sömürmeye bence. Adamlar haklı, altyapıyı kurmak pahalı, para lazım. Para için de zenginlere ver hızı, al parayı hesabı yapmaya çalışıyorlar. Ben olsam ben de yapardım. :)
  • turkcell e ayar olan bırı olarak benden uzak olsun dıyorum sadece beleş verseler ancak alırım onun dısında 1gb baglantıyı 100 tl den verseler bıle bana uzak olsun bu serefsız turkcell...

he bırde o harıtada kocali yazmıslar bence kocaeli yazmasınlar kocaeli ilinin sadece yahyakaptan mahallesınde yahya kaptan bloklarında var bu şerefsiz firma. o nedenle o harıtadan kocaeliyi cıkartın bu fırma , gerızekalı fırma daha alt yapısını yapmadan reklam yapıyor ancak kocaeli için diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSH

Superonline 50mbit kullanıcısıyım. Torrent gibi birden fazla kaynak üzerinden yapılan indirmelerde 5.6MB/sn gibi hızları rahatlıkla görebiliyorum. Adil kullanım olayı çıkmadan önce kontrat imzaladığım için eski fiyata adil kullanımsız hizmet alıyorum.

Kontrat sureniz(2 yil) bittigi zaman siz de adil kullanima tabisiniz ama...
  • İllaki site olmak mi gerekiyor ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.