Şimdi Ara

Turkcell Superonline 02:00-08:00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen günlerde gece 3'e doğru bir indirme başlattım parça parça toplam 60gb civarında oluyordu fakat bu indirmem kotaya direkt olarak yansımış. Anlamadım ne yapıyorlar ss koydum zaten kotaya işlendiği saatler yazıyor benim yaptığım indirmeyle alakası yok. Detaylı bilgilerde 12 saatte bir işlendiği yazmış onuda okudum. Gece indirme bittikten sonra modemi kapatıp açmak mı gerekiyor AKK'siz saatlere işlemesi için? Ve arayıp şikayet etsem kotayı düzeltirler mi deneyen var mı? Teşekkürler.

Turkcell Superonline 02:00-08:00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayran Efendi -- 10 Ekim 2017; 19:52:11 >

• Hiç sanmıyorum hocam gerçekten yüz karası bir firma aynı zamanda çok paragözler, bu arada ne kadar ödüyorsunuz internete?
  • Etkilemiyor kotayı.
  • gece 2'den sonra modemi resetlemezsen kota işliyor

deneme amaçlı 3 kere modem resetlemeden 20GB indirme yaptım, kotayı etkiledi

02:10'da modemi resetleyip yine 3 kere 20GB indirme yaptım, kotayı etkilemedi

az çakal değil bu superonline
  • echonia kullanıcısına yanıt
    Reset derken katıp açsak yeter mi?
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    güç tuşundan kapa, 20 saniye kadar bekle ve tekrar aç, işlem tamamdır
  • Kotanın modemi kapatıp açmakla alakası yoktur
  • Ben 100 mbit 150 akk li oaket kullaniyorum oyle bir sorunla hic karsilasmadim 80 gb lik oyun indirdim ps4 e 1.30 da baslayip kotamdan sadece 10 gb dustu fiber kullananlar ne kadar midemi kapatirsa kapatsin sinyal surekli olarak gpona geliyor kesilme olmuyor yani
  • 50mbits 100gb ve Turkcell TV ile 75Tl veriyorum
  • echonia kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam. Denemeniz iyi olmuş ben de aynı şeyi deneyeceğim.
  • frk61ylmz F kullanıcısına yanıt
    bende çatır çatır kotadan düştü, affetmedi.
  • Modemi kapatmanıza gerek yok, kotadan yemiyor 02.00 ile 08.00 arası
  • ben suana kadar ps 4 oyunlarını hep gece 2 den sonra indirdim birkere bile kotadan yemedı ındırme boyutumda 100 gb falan aylık kullanımım ama 1600 gb akk harıvc kullanım
  • Bende deneyim dedim bir gece bilgisayarı açık bıraktım ama sonra kotayı kontrol ettiğimde kotadan düştüğünü gördüm. Hatta 1. haftada kotamı doldurdum. Sonra hanım oğlan neden bu çizgi filmler yavaş, açılmıyor diye bi ton tantana :) ama bir kerede modemi açıp kapıcam öyle denicem.
  • Bende de kotadan gidiyor , ne yapmak lazim
  • Benim kotam 100gb ama şu an 120gb yazıyor sitede hala dolmadı. Gece indirdiklerim orda artıyor ama 50gb gece indirdim diyelim hız 150gb de düşüyor
  • 02.00-08.00 arası hala gecerlimi benimki 25 GB kademeli .02den sonrada kotadan dusermi
  • Güncel...
  • .montana. kullanıcısına yanıt
    kotalıda geçerli değil...
  • Gece 2den sonra 2.45 Lik bir korku filmi seyrettim sabah güncelleme yapınca baktım hiç gitmemiş.normadle enaz 2.5 GB yerdi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.