Şimdi Ara

Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
7
Favori
83.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *GameOver*

arkadaşlar 1 ay sonra bu cihazı bende almayı düşünüyorum öncelikle bölgemdeki internet çok berbat 430kb/s üstüne çıkamıyor aylık 250 300gb kullanım yapıyoruz evde, imkansız alt yapı yok 3 yıldır rezalet bu kampanya detaylarına baktığımda 31aralık2018 son tarih yazıyor ve 3mbit bağlantı verildiğini yazmışlar fakat arkadaşlar 8mbit alıyorlarmış 800kb/s sürekli kullanabiliyormusunuz ve online oyunlarda eu sunucularına bağlantı durumunuz nedir
    EU sunucularına, bu modemi kullanan arkadaşlar tracert ile bir gönderme yapabilirmi acaba çıkan sonuçları burda görsek.
  • notropil kullanıcısına yanıt
    Aslında çoğu csgo rust vb oyunlar eu sunucularında oynuyoruz bunların ping değeri 60 üzerine çıkmıyorsa çok iyi fakat benim cihazı almak istemem 8mbit olmadı çünkü ben 4ün üzerini göremiyorum altyapı yetersiz kalıyor ve hiç bişey yapmıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Aslında çoğu csgo rust vb oyunlar eu sunucularında oynuyoruz bunların ping değeri 60 üzerine çıkmıyorsa çok iyi fakat benim cihazı almak istemem 8mbit olmadı çünkü ben 4ün üzerini göremiyorum altyapı yetersiz kalıyor ve hiç bişey yapmıyorlar
    selam hocam ne zaman almayı düşünüyorsunuz SB ı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: notropil

selam hocam ne zaman almayı düşünüyorsunuz SB ı ?

Alıntıları Göster
    Önümüzdeki ayın 14ü ne kadar almalıyım ttnet sözleşmem biticek 20sinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütlümü alınabiliyor taahhütsüz alamıyormuyuz 1-2 ay lığına ihtiyacım var 24 ay bağlanmak istemiyorum
    LB yapman için ucuz ve stabil bi cihazda alsan işini görür. Sen sağol, görüşürüz.

• 140 lira fiyat 50 gb sonrası ne olduğu belli değil 31.12.2018 tarihinden sonra ne olacak belli değil 24 ay tahahhütlü
    bunu almak saçmalık yani
    89tlden fazla etmez.
    100GB 99TL den verirse cazip akn sonrası 8 megabit tercih edilebilir

• guguk kullanıcısına yanıt
    taahhütsüz alınabiliyor 50 gb 159₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Teşekkürler hocam bu haber çok iyi oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Önemli değil, keşke 2 aylık 3 aylık yazlık paketler de olsa
  • quote:

Önemli değil, keşke 2 aylık 3 aylık yazlık paketler de olsa

Evet kesinlikle çok iyi olurdu ben yazlıkta turknet kullanıyorum 4-5 ay kullanıp iptal edeceğim sonrası bir dahaki yaza bakalım ne uygunsa yeniden abonelik yapılacak uğraştırıyorlar oysa böyle birşey nede iyi olurdu

• quote:

Şimdi turkcell müşteri hiz. Aradım taahhütsü vermiyoruz diyor 24 ay taahhütlü diyor çok kötü oldu

Sitede var diyor fakat güncellenecek olabilir

quote:

Kampanya dâhilinde sunulan taahhütsüz paketler: 50 GB 159 TL/ay, 100 GB 219 TL /ay, 200 GB 269 TL/ ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün kuruluma geldiler sistem onay vermedi kurulum için. hız yetersizmiş onların ölçen aletine göre. benim hızım telefonda 100-200 arası devamlı 4,5 g de . çok saçma geldi bana bu olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: MightyMighty

LB yapman için ucuz ve stabil bi cihazda alsan işini görür. Sen sağol, görüşürüz.
    Piyasada satılan LB destekli çoğu router 2 tane WAN girişine izin veriyor sizin bildiğiniz 3 WAN girişli LB router varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

bugün kuruluma geldiler sistem onay vermedi kurulum için. hız yetersizmiş onların ölçen aletine göre. benim hızım telefonda 100-200 arası devamlı 4,5 g de . çok saçma geldi bana bu olay
    yer neresi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notropil

yer neresi hocam.

Alıntıları Göster
    aydın/didim hocam
    TPLINK TL-R470T+ diye bi ürün vardı yanılmıyorsam. Evde kullanacaksan işini görecektir. Son zamları bilmem ama, fiyatı uygun olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MightyMighty

TPLINK TL-R470T+ diye bi ürün vardı yanılmıyorsam. Evde kullanacaksan işini görecektir. Son zamları bilmem ama, fiyatı uygun olmalı.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.