Şimdi Ara

Turkcell superbox bant seçimi yapma(sınırsızlarda hız yükseltme ihtimali) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
223
Cevap
18
Favori
72.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Link alabilir miyim
    Güncel link
    https://drive.google.com/file/d/1V0Qnui8omRrMTaT_5vfa2ET2adTpX9M_/view
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    bu sınyal yükselticiyi superbox huwea monte edilebiliyor mu ?
  • war kullanıcısına yanıt
    Bu sürüm düzgün çalışıyor mu?
    nedense ben çalıştıramadım..Bir önce paylaşılan linki indirip denedim succes yazısını aldım fakat bir değişimi olmadı 20mb paketteyim
  • Bat-Man kullanıcısına yanıt
    Bu işlem sınırsız paketler için geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Bu işlem sınırsız paketler için geçerli.
    yok hocam genelde 10 15 mbit arası alıyorum en azından 20mb falan alırım diye umdum
    Anladım, o zaman 1800 ve 2600 arasına bir bakın, bazen 1800+800 veya sadece 800 de işe yarayabilir.
    pc denmi o hızları alıyorsun??
  • router_user = "admin"; ve router_pass = "şifreniz";
    Yazan kısımların nerelerini doldurucaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can.ymkogl

router_user = "admin"; ve router_pass = "şifreniz";
    Yazan kısımların nerelerini doldurucaz?
    Admin yazan kısmını olduğu gibi bırakıp "şifreniz" yazan kısma modem arayüzüne girerken girdiğiniz şifreyi yazıp kaydedip çıkacaksınız.
    Mesela şifreniz "123456" ise öyle yapın kaydedin. Daha sonra bant seçimi için dosyaları açtığınız zaman modeme o komutu gönderebileceksiniz.
    Hata veriyo bende

Turkcell superbox bant seçimi yapma(sınırsızlarda hız yükseltme ihtimali)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can.ymkogl

Hata veriyo bende

Burdakini deneyin bir de
    https://drive.google.com/file/d/1hCcEgDNgPmf-YXtsQcVuguLPI2JVP1Vj/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 26 Aralık 2019; 18:29:54 >
  • hocam link kırık galıba inderemıyorum.yardımcı olurmusun acaba programa ulasabılmem ıcın
  • hakanccc22 H kullanıcısına yanıt
    Son linkten indirebilirsiniz.

• Paylaşan arkadaşın emeğine sağlık.

Online oyun oynuyorsanız lte 800 bandı en düşük gecikmeyi veriyor. 800+2600'de ping dalgalanması(jitter) mevcut çünkü son dönemde çıkan akıllı telefonlar yüksek bant aralıklarını fazlasıyla sömürüyorlar. Bundan mütevellit düşük bantların yoğunluğu daha az. Kendi bölgem için bu geçerli, sizde daha farklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nucléar -- 5 Ocak 2020; 13:35:3 >
  • Nucléar N kullanıcısına yanıt
    Bir bakayım bende fark olacak mı?

Lokasyon: Eruh,Siirt, LTE 800 bandı ile (ping -t google.com) değerler bunlar. Sizde nasıl?

Turkcell superbox bant seçimi yapma(sınırsızlarda hız yükseltme ihtimali)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nucléar -- 5 Ocak 2020; 13:36:5 >
  • Nucléar N kullanıcısına yanıt
    Dün yazmayı unutmuşum kusura bakmayın, bende ping konusunda fark yok.
  • Allah konuyu açanlardan razı olsun iş yerindeyim daha evde uygulamadan ne uygulayacağımıda tam anlayamadım gerçi ama 140 lira ödediğim superbox internetinden 1 seneye yakındır geceleri hariç 3 - 4 megabit hız alıyorum bunun bi çözümü olacak olması beni çok sevindirdi.

Mesajımı okuyup bana 7 sayfayı okumam gerekmeden kısaca napacağımı anlatabilecek kankalarım varsa beni ayrıyetten mutlu ederler

Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HitSound

Allah konuyu açanlardan razı olsun iş yerindeyim daha evde uygulamadan ne uygulayacağımıda tam anlayamadım gerçi ama 140 lira ödediğim superbox internetinden 1 seneye yakındır geceleri hariç 3 - 4 megabit hız alıyorum bunun bi çözümü olacak olması beni çok sevindirdi.

Mesajımı okuyup bana 7 sayfayı okumam gerekmeden kısaca napacağımı anlatabilecek kankalarım varsa beni ayrıyetten mutlu ederler

Şimdiden teşekkürler..
    İlk linktekini indirip anlatımı uygularsanız sorun yaşamazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.