Şimdi Ara

TURKCELL SÜPERBOX AKŞAM SAATLERİNDE DOWNLOAD REZİLLİĞİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
7.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

ben senin dediklerini destekliyorum zaten, bana neden çıkışıyorsun  

Yok kardesim ayip ediyosun sana cevap yazarken ole genel oldu kusuruma bakma :))

Burda bisiyi savunmak veya bisileri ispat etme derdinde degilim zaten

Ama burda superboxun bi kandirmacasi var ve cozum ariyorum insallah sorunumu bi sekilde anlatabilir cozebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maximum54 kullanıcısına yanıt

xboxta düşük hız aldığın sırada speedtest veya başka sunuculardan test yaptığında hız normal mi? eğer öyleyse iyi bir vpn çözüm olabilir ancak.

• Evet hersey normal xboxun kendi internet tarayicisindan speedteste girip yaptigim zaman bile normal ama is download yapmaya geldiği zaman sonuc bu malesef

o sunucunun musluğunu kısıyorlar demek ki. Vodafone da YouTubeun musluğunu kısıyordu, olmayacak şey değil.

ayarlarda sunucu değiştirme gibi bir şey var mı? çözüm olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

o sunucunun musluğunu kısıyorlar demek ki. Vodafone da YouTubeun musluğunu kısıyordu, olmayacak şey değil.

ayarlarda sunucu değiştirme gibi bir şey var mı? çözüm olabilir.

İste bana gelen cevapta aynen bu sekildeydi

Turkcell bazi uygulamarin dowload hizlarinda kaliteli kesintisiz baglanti icin kisitlamaya gidiyor vs vs.

Adamlar kabul ediyor bizim dh tayfasi kabul etmiyor

bunu burdaki arkadaslara bi turlu anlatamadim

Bide konuyu anlamadan etmeden konuyla ve insalrla dalga gecenleri gulenleri begenenler hala israrla savunanlar var pes diyorum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 27 Mart 2021; 13:50:42 >
  • superbox için iş bitti. 5G gelene kadarda birşey beklemeyin. Gerçekten altyapısı olmayan için işe yarar ancak. Oyun filan indirmeye gelmez.

• Hocam superbox un rezalet olduğu zaten yıllardır biliniyor. Techonpat bile video attı, superboxu a dan z ye gömdü. Siz de altyapı olmadığı için mi bu hizmeti kullanıyorsunuz? O zaman el kol mahkum tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Hocam superbox un rezalet olduğu zaten yıllardır biliniyor. Techonpat bile video attı, superboxu a dan z ye gömdü. Siz de altyapı olmadığı için mi bu hizmeti kullanıyorsunuz? O zaman el kol mahkum tabi.

Aslinda ben idare ediyodum altyapim kotu zaman zaman kopmalar yasiyodum ama malum pandemi cocuklar evden ders yapmaya baslayinca daha iyi ders yapsinlar kesinti sıkıntı olmasin diye mecburen gecmek zorunda kaldık

Cok etkilemiyo beni ama neden sark kurnazligi yapiyolar neden hiz kesintisi yapiyolar anlmadim aksam bikac saat cocuklarla oyun oynayalim bisiler yapalim diyoruz ama rezalet hizdan dolayi online oyunlarda lag ping sorunu yasiyoruz

Sadece download yavaslamiyor oyunlarda kotu internetten dolayi sikinti yasatiyor kopmalar serverdan atmalar vs

Bunu sadece xboxta ve psde yasiyorum pc tarafindada epic oyunlarinda

Steam ve googleda hargangi bi kisitlama soz konusu deil

Anladigim kadariyla yirtdisi serverlara bi sekilde kota koyuyor

Umarim yakin zamanda bi cozume ulasir buraya eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 27 Mart 2021; 18:58:4 >

• Şu rezil so kapatacağım. Az kaldı. 5 yıldır aynı makine. Son 2 yıldır sorunlu bu cihaz. Kaldırmıyor artık fazla cihazı. Günde en az 76773383839 defa kopuyor bağlantım. Eylül olsun. Hesabımızı yaparız.

• 2023'de internet uçacak sıkın dişinizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu sahibinin ne demek istediğini herkes anlamış ve böyle bir durum olduğunu da çok iyi biliyorlar aslında ama konuyu sulandırmaya çalışıyorlar. akşamları hız düşürme durumu bayadır olan bir şey. gündüzleri pakettekine yakın hız alınırken akşamları turkcell hızı 2-3 Mbps seviyelerine kadar düşürüyor. önceliği telefon kullanıcılarına veriyorlar, superbox 2. planda yoğun saatlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_kaya123

konu sahibinin ne demek istediğini herkes anlamış ve böyle bir durum olduğunu da çok iyi biliyorlar aslında ama konuyu sulandırmaya çalışıyorlar. akşamları hız düşürme durumu bayadır olan bir şey. gündüzleri pakettekine yakın hız alınırken akşamları turkcell hızı 2-3 Mbps seviyelerine kadar düşürüyor. önceliği telefon kullanıcılarına veriyorlar, superbox 2. planda yoğun saatlerde.

agzina saglik kardesim aslinda bi konuda üzüldüm

ben buraya insanları haberdar etmek veya bi cozume ulasmak icin konu acmistim

lakin ne trollugumuz kaldi ne cahilligimiz

Eskiden bu forumda anlamadigimiz bi konuda bile olsa konuu actigimiz zaman edep be karsilikli saygili seviyeli tartismayla samimiyetle bi cozume ulasmaya calisirdik simdi insani konu actigina pişman ediyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 28 Mart 2021; 19:24:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokbiloz

Konuya mı güleyim yoksa Turkcell ile ilgili olumsuz her konuya elinde tuzla koşana mı güleyim bilemedim 😁

Misal bu ve bunu begenen 7 arkadas suan ölü taklidi yapiyor

Hala bekliyorum belki yanlis anladık veya yanlis anlattin biz anlamadik deyip bi cozum sunmalarini

• hakan_kaya123 H kullanıcısına yanıt
    Yok oyle bir şey, 20 mbps tarifede 2 mb/sn indirme yapılıyor deniyor, bu da zaten tarifenin beklenen değeri, dediğiniz gibi bazi bölgelerde sorunlar var ama kullanıcının verdiği bilgiler ışığında bir sorun yok, gündüz büyük ihtimalle daha yüksek hız veriliyor, yada gündüz sakin saatlerde turkcell fazladan hiz sunuyor, normalde bizim is yerinde bu paketten var hep sabit 2 mb/s civarı download veriyor gündüz gece, bu arkadaşa niye kiyak yapmışlar bilemiyorum
  • maaart M kullanıcısına yanıt

Ne alakasi var kardesim superboxun 200mb tarifesimi var hala konuyu saptirmaya yanlisi dogru olarak israrla ispatlamaya calisiyosun

Evet eski tadı tuzu kalmadı 20 mbps = 2.56 mb/sn elli kere söylendi, hala anlayamadın, eskiden böyle vakalar yoktu, kesinlikle eski tadı tuzu kalmamış forumun, 14-15 yıldır böyle cehalet görülmemişti forumda, böyle komik bir şey yazılınca eskiden insanlar utanırdı şimdi yağ gibi ustte çıkıyorlar, bari anla mbps ile mb farkli birimler jeton düşsün oda yok...
  • Bak senin seviyene dusup sana ayni sekilde cevap veemiyecem ben bu olayi kanitliyorum resimler atiyorum turkcell bile kabul edip evet biz aksamlari bazi uygulamalari kisitliyoruz dmesine ragmrn sen hala yok yazma hizi yok bilmem ne konuyu baltaliyosun
    Kardesim olaya odaklan soyledigin seylerin dogrulugunu ispat ermeyw calisma

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Gündüz farklı bir hız veriliyor olabilir, yada anlık dalgalanmadır, benimde 25 mbps bağlantım var bazen 5-6 mb/sn görünüyor ama uzun süreli stabil indirmede sabit 2.2-2.4 mb/sn de kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

Evet eski tadı tuzu kalmadı 20 mbps = 2.56 mb/sn elli kere söylendi, hala anlayamadın, eskiden böyle vakalar yoktu, kesinlikle eski tadı tuzu kalmamış forumun, 14-15 yıldır böyle cehalet görülmemişti forumda, böyle komik bir şey yazılınca eskiden insanlar utanırdı şimdi yağ gibi ustte çıkıyorlar, bari anla mbps ile mb farkli birimler jeton düşsün oda yok...

Cehalet kendisini, başkalarına cahil damgasi vuranlarda gün yüzüne cikar kardesim üslubuna dikkat et

Seninle boş muhabbet yapamayacağım bir cok kişi demiş mbps ve mb/sn farklı birimlerdir hala anlamıyorsan bizim yapabileceğimiz bir şey yok, Allah sana zihin açıklığı versin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.