Şimdi Ara

... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
6
Favori
10.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Müşteri hizmetlerini aradım bugün. Kota aşıldıktan sonra 8 mbit e düşme olayı diğer yılda devam edicek mi diye sordum? Hayır denildi, 2019 yılında kota aşınca internet hızı duracakmış. Benim eve gelen kişi vardı komşuma bağlatan o da ayrı konuşuyor taahüt süresince sınırsız olucak dedi kime inanayım bilemedim.
  • bandanar B kullanıcısına yanıt
    Kardeş dün beni aradılar port olmadığı için superbox önerdiler ve 24 ay taahhütlü 50 gb aşım sonrası 32 mbite düşecek dedi kadın 119 tl ayrıca port gelince ceza falan ödemeden uygun bi tarifeye geçebileceğimi söyledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barbarbeku B kullanıcısına yanıt
    Beni arayan adamı tekrar aradım bağlatanı. Bu 32 mbit olayı düşme felan olmaz bence. Tahminim 50 gb kotaya dönücekler sonrası gb satın alarak kullanma. Evet port gelince geçebiliyorsun ama port ne zaman bağlanır Allah bilir. Dikkatli karar vermek lazım ben göze alamadım riskleri ve internetsizim şu an :)
  • bandanar B kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben net kesin bilgi aldım 2019 dan itibaren kota bitince net yokmuş ben 2019 u bekleyecem port gelsede bekleyecem çünkü akn kalkacak ve şimdi tüm şirketler taahütlü müşteri bağlayabildikleri kadar bağlamayaçalışıyorlar kazık sokabildikleri kadar kar onlar için 2019 da net dünyası değişecek yeni düzene göre net alıcam eve hele bi bakak ne olacak

• Superbox 50 gb kotalı kullanan arkadaş varsa bize bilgi verebilirmi. Kota normal bir kullanımda kaç gün gidiyor.hız sorunu varmı fazla fatura geliyormu gibi....

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.