Şimdi Ara

... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
6
Favori
10.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hali hazırda 80 TL ye 50 gb kotalı Vınn Modem kullanıyorum . Bu saatler arası kotadan düşmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    derdim teknoloji ile değil.

çok kötü yayın yapıyor.

yayıncı olacağım diye parasına yazık etmiş.

video izlerken nefes alamadım bir ara
  • aveada 50 liralik olanı var, o daha mantıklı değil mi?

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Bu akn'li olmadigi icin duser 2019'a kadar 3mbit olayi hediye

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Turk telekom internetsiz ev kalmasın diye 29tl ye abone olduk hız düşmüyordu kimsenin gaza geldik aldık. Yılbaşında n sonra şak 1mbi t altına indirildi şimdi herkes pişman. Bu tip taahhütlere dikkatli girin
    29 liraya 1 mbit sinirsiz kullaniyosun iste daha ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    1 olsa dua edeceğim de 0.5 oluyor en fazla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Isimi halletsin, ucuz olsun gerisi luks kanka.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

02:00 - 08:00 arası kotadan düşüyormuş

Hali hazırda 80 TL ye 50 gb kotalı Vınn Modem kullanıyorum . Bu saatler arası kotadan düşmüyor.
    Kullandığınız kampanyanın adı ne hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Ama 2019 akn kalkacak diyorlar. Duran kotalı olanlar kota bitince ek paket almazsanız duracakmış. Müşteri hizmetleri öyle demiş ben onların yalancısıyım

Alıntıları Göster
    Hocam evet akn kalkacak fakat kimse bu kotalı paketlere ne olacağını bilmiyor, ama büyük ihtimal şu anki sistemle devam edileceği yönünde çünkü akn kalktığında kimsenin bu kotalı paketlere yanaşacağını zannetmiyorum.onun için turkcell müşteriyi kaçırmayacak şekilde adım atabilir.benim görüşüm bu şekilde devam edecek yada dahada iyi olacak ama kötü olmayacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kumutlu

derdim teknoloji ile değil.

çok kötü yayın yapıyor.

yayıncı olacağım diye parasına yazık etmiş.

video izlerken nefes alamadım bir ara
    Adam senin gözünde kötüde olsa yayıncı ve kendi ihtiyacını bu şekilde karşılıyor.Zaten kimlerin işine yarayacağını anlatmış.

Yazık olup olmadığına kendisi karar vermesi gerekiyor.biz değil.Sana göre yazık, tamam o senin görüşün.saygı duyarım

Benim içinde şu durumda yazık değil çünkü alternatifim yok.2 kat fiyat versem bile bu şartlarda başka iss ye sahip olamıyorum.

Onun içinde benim durumumda olan insanlar varsa ve ihtiyacı varsa diye paylaşıyorum.umarım birilerinin ihtiyacını görür.
  • Yani konu kilit :)

• Arkadaşlar 50gb olanını 2 aydır kullanıyorum. Hızın kota sonrası 8mbps ye düşeceği mesaj olarak gelıyor. Fakat hız düşümü ben yaşamadım 200gb download yaptım. Ortalama 9-10 mb/sn alıyorum.

99tl ödüyorum. Bunun için bağlantı yapan arkadaş yardımcı oldu. Her personelin ayda 1-2 kişiye böyle bir kod vererek kampanya yapma hakkı varmış. Telefonuma bir kod gonderdiler bu kodu kendisine ilettim ve 99tl/ay olarak aboneliğim başladı. Vergilerle birlikte 107 tl ödedim geçen ay.

Durum bu şekilde arkadaşlar. Kesinlile tavsiye ederim. Yoğun olarak xbox oynuyorum ve ping sorunu yaşamadım. Bağlantı hızı çok stabil değil. 1mb/sn ile 25mb/sn arası gidip geliyor. Ama hiç kopma çökme gibi sorunlar yaşamadım. ADSL olsaydı çoktan kafayı yedirtirdi.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: marshallah

Arkadaşlar 50gb olanını 2 aydır kullanıyorum. Hızın kota sonrası 8mbps ye düşeceği mesaj olarak gelıyor. Fakat hız düşümü ben yaşamadım 200gb download yaptım. Ortalama 9-10 mb/sn alıyorum.

99tl ödüyorum. Bunun için bağlantı yapan arkadaş yardımcı oldu. Her personelin ayda 1-2 kişiye böyle bir kod vererek kampanya yapma hakkı varmış. Telefonuma bir kod gonderdiler bu kodu kendisine ilettim ve 99tl/ay olarak aboneliğim başladı. Vergilerle birlikte 107 tl ödedim geçen ay.

Durum bu şekilde arkadaşlar. Kesinlile tavsiye ederim. Yoğun olarak xbox oynuyorum ve ping sorunu yaşamadım. Bağlantı hızı çok stabil değil. 1mb/sn ile 25mb/sn arası gidip geliyor. Ama hiç kopma çökme gibi sorunlar yaşamadım. ADSL olsaydı çoktan kafayı yedirtirdi.

Saygılar
    Aynen hocam multi oyunlarda hiç sorun yaşamıyorum Sırf 3mbit hızdada multiplayer oyunları denemek için kotayı bitirmek istiyorum ama bitiremedim :)

Hocam bu arada bana müşteri temsilcisi 8 değil 3 mbe düşecek diyor ama sms te öyle demiyor anlamadım ben bu işi neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇöÇan -- 11 Temmuz 2018; 9:57:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Aynen hocam multi oyunlarda hiç sorun yaşamıyorum Sırf 3mbit hızdada multiplayer oyunları denemek için kotayı bitirmek istiyorum ama bitiremedim :)

Hocam bu arada bana müşteri temsilcisi 8 değil 3 mbe düşecek diyor ama sms te öyle demiyor anlamadım ben bu işi neyse

Alıntıları Göster
    Müşteri temsilcisini salla sana sms le gelen doğrudur ama bende 8 e bile düşmedi :)

Online oyunda hız önemli değildir sknti yasamazsin ping önemlidir ve ping te de hiç sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seddul

Kullandığınız kampanyanın adı ne hocam?

Alıntıları Göster
    mesajiniz cok onemli arayanbulurr :) beklemedeyiz ? tesekkurler.

• quote:

Müşteri temsilcisini salla sana sms le gelen doğrudur ama bende 8 e bile düşmedi :)

Online oyunda hız önemli değildir sknti yasamazsin ping önemlidir ve ping te de hiç sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Evet dün gece kotayı bitirdim 9 ile 7 mb/s arası indiriyor.

iyimiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Evet dün gece kotayı bitirdim 9 ile 7 mb/s arası indiriyor.

iyimiş :)

Alıntıları Göster
    Modem ayarlarinda bağlantın 4,5G mi 3G mi? Ben 3G ile bağlanıyorum daha iyi çekiyor diye ve bu hızları alıyorum. 9mb/s ortalama

• quote:

Modem ayarlarinda bağlantın 4,5G mi 3G mi? Ben 3G ile bağlanıyorum daha iyi çekiyor diye ve bu hızları alıyorum. 9mb/s ortalama

Alıntıları Göster
    ayarlarda 4.5g olarak biliyorum ama az çekiyor.olmazsa değiştireyim birde öyle deneyim
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hangi il/ilçede kullanıyorsunuz ve bir de online oyunu ps4 de mi pc de mi oynuyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.