Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15Mbps 599 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.303
Cevap
137
Favori
96.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1224
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 186
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 168
  • Favoriye Eklediklerim 139
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • LimitsizRedLi (1413 mesaj) muratoto (201 mesaj) Murat Burç (199 mesaj) Jazzalyn (186 mesaj) pcwolf28 (177 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4567 mesaj) Mobil (3624 mesaj) Tablet (18 mesaj) Mini (500 mesaj) Uygulama (3022 mesaj) (12 mesaj) (142 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15Mbps 599 TL]
Giriş
    1237 Mesaj

Data hatlarında da Superbox gibi bir hız kısıtlaması mevcut değil, yoğun saatlerde bile

Ben böyle yapmayı düşünüyorum zaten. Türk Telekomdan iğrendim. Superboxa da asla dönmek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Burç -- 16 Ekim 2021; 11:32:32 >
    |
    |
    attillam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7267 Mesaj
    Bulunduğum yere fiber geldikten sonra tam da taahütüm bittiği ana denk geldi ve Superbox üyeliğimi iptal etmek istedim. Dün telefonuma gelen iade edebilirsiniz mesajından sonra az önce Superonline merkeze giderek işlerimi tamamladım. Superonline tarafından cihazınız eksiksiz alınmıştır ve herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır diye SMS geldi. Darısı başınıza :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 16 Ekim 2021; 13:5:56 >
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Belki işine yarayan olur diye Superbox iptalinde yaşadıklarımı yazıyorum;

Müşteri hizmetleri iptal başvurusunu e-Devlet veya Dijital Operatör'den yapabileceğimi söyledi.

e-Devlet'ten iptal başvurusunda bulundum. Başvuruyu yaptığım anda bağlantı kesildi. (Fatura kesileceği gece iptal başvurusu yaptım yeni fatura kesilmedi)

7 gün sonra iptal işleminin tamamlandığı hakkında SMS geldi.

3Play Superonline bayisi adresle birlikte kargoyu gönderici ödemeli olarak göndermemi talep eden bir SMS gönderdi, tabii ben bunu kabul etmedim Turkcell'i arayarak kargo kodu aldım bu şekilde modemi gönderdim.

• Binbaşı
    1282 Mesaj

Ben de yurt dolayısı ile aranıza katıldım. DNS değiştirme kısmını modem arayüzünde bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

|
    |
  • Yarbay
    2708 Mesaj
    Merhaba dostlar, Vodafone'ye bin bir zahmetle ulaştım, iki gündür ancak ''Bulunduğunuz yerde yeterli sinyal yok'' deme zahmetinde bulundu, o da benim uğraşlarım sonucu, Turkcell daha numara bıraktığım an ışık hızıyla geri dönüş yaptı. Merak ettiğim konu ise bulunduğu bölgede Vodafone'nin Turkcell'den daha iyi çektiği bölge var mı acaba? Sürpriz bir şekilde internetim kapandı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1717 Mesaj

300 TL ödemek istemiyorum.... Alternatif var mıdır?

|
    |
  • Yarbay
    3463 Mesaj
    eskiden nadir oluyodu,artık son 1 haftadır hergun aynı saatte anlık 3-5 sanıyelıgıne ınternet kesılıyor.
    tabi buna şukur sapıtmadan duzgun ınternete baglanıyorum da
    |
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj

Taahhüt bitti. 20mbit e taahhütsüz 409 lira nedir diye cidden düşünüyorum. Her an yeni bir fiyatlandırma gelir diye yedekleyerek ilerlemeye başladım. Aylık ortalama 800gb yapıyormuşuz 4 kişi. Altyapı yok. Redbox ucuz ama 300gb özelinde o da pahalı.

12 gün oldu taahhütsüz olalı, 1.6tb'ı aşmışım. Bu şirket bunu istiyor. 200 liradan 409a çıkarırlarsa... Aylık en kötü 5tb download yapmadan rahatlamıcam ciddili.

Bol bol hat satıp böyle kitleyeceği belliydi bu şirketin. Yazık sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylisyum -- 27 Ekim 2021; 21:38:36 >
    |
    |
  • Teğmen
    179 Mesaj

valla benim orayada fiber geldi 2. ayı bekliyom bakalım hangi firma getirdi fiberi

|
    |
    Anthropomancy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    179 Mesaj

elden teslim edebiliyormuyuz turkcel bayine

|
    |
    phatgit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7267 Mesaj

Türk Telekom

|
    |
    mgsgsg2010 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    599 lira ne lan? Oha. İki senedir kullanıyorum ben. %25 indirimli olarak yaklaşık 200 liraya kullanıyorum şu an. Geçen sene 20 olan hızı 15'e düşürmeseler on numara olacaktı. Yine de iyi ki geçen sene yenilemişim.
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj

merhaba letgoda süperbox modemleri satıyorlar.

ben 2 yıldır kullanıyorum ve 1 ay sonra bir daha kullanmayacağım.

2 yıldır modemi kullanan biri olarak modem bende mi kalıyor yoksa kargolatacak mıyım?

bende kalmıyor ise letgoda satanlar nerden temin ediyorlar bu modemi?

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 19 saat 34 dakika kadarı kaldı.

10 Mbps / Sınırsız 199 TL kullananlar şuan halay çekiyor davul zurna eşliğinde.

5 Mbps daha fazla için 400 TL istiyorlar.

Ah be, eskiden millet 99 liraya 10 Mbps kullanıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Martin Linnes -- 4 Kasım 2021; 20:17:50 >
    |
    |
    wassuplaying kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj

Bu şeref yoksunlarının verdiği internetin tek artısı taşınabilir olması hocam. Ben şu an evime çok daha ucuza fiber bağlatıp kullanabilirim. Ama kendi evim ile aile evi arasında çok gidip geldiğimden çok uygun bana. Ancak her halükarda sözleşme bitince kapatırım çünkü şu anki fiyatına imkanı yok değmez.

|
    |
    nicktatör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1138 Mesaj

Arkadaşlar gelecek ay kontratım bitiyor benim 20/5 paket kullanıyorum 200 tl lik şimdi bu Taahhütsüz 400 denmi devam ediyor 15/5 ? müşteri hizmetleri beni sinir krizine soktu böle birşey yok 600 den devam eder kontrat ile diyorlar upload hızı ne olacak diyorum alt ust limit yok diyor vatandaşlar bir türlü net bilgi alamıyorum bu firmadan biri aydınlatabilirse sevinirim

• Er
    14 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, geçen sene kontrat sonunda iptal etmek isteyenler için indirimli ikna paketleri vardı. Hâlâ devam ediyor mu?
    |
    |
  • Binbaşı
    1138 Mesaj

600 tl olunca herkes konuyu terketmiş galiba :D

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 19 saat 34 dakika kadarı kaldı.

599 TL hocam ne demek 600 TL?

600 olsa nasıl öderiz?

Millet bu yüzden peynir ekmek gibi redbox kapışıyor.
    |
    |
    okinkurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1138 Mesaj

Valla benim burda çekse bende alırdım şahsen

|
    |
    nicktatör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,595
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.