Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.811
Cevap
136
Favori
183.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet için paket aşımında her 3 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.

Bu ne saçmalık ya.. Tam rezil ötesi.. Bunu hangi sivri zekalı yapmışsa..Tam gerizekalı..

3GB x10 toplam 30GB 150₺

Ana Paket 149 ₺

Toplam oldumu sana 299 ₺ +Vergiler. Başka yok mu.. İstersen şöyle birde Uzanalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 28 Kasım 2018; 10:17:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lifecell pro paketi gitti
    Superbox paketi de gitti.

Kotasız interneti rüyamızda görürüz artık.
  • Evet arkadaşlar şuanda kurulum yapıldı sorunsuz tek seferde bağlandı cihaz 2 saatlik bir stabilide yapıyormus kendince ayar yapıyor sanırım şuanki veriler güzel 10 mb paket almama rağmen 12-13 mb lere çıkabiliyor hız upload 5 mp kadar çıkıyor ping değerleri müthiş lanet ttnetten kurtulduğum için rahatladım ttnetin verdiği o modemş kablolaı az önce yakıp üzerine sigara içip rahatladım 10 yıldır ttnetten çeken birisi olarak çok mutluyum.Gelen ekibin verdiği bilgiye göre ping ve hız değerleri 2 saat içinde çok daha iyi ve stabil olucak diyor.Bulunduğum bölgede 4 G bile çekmiyor telefonlarda normalde fakat superbox sorunsuz cihazın çekim gücü fena.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revoir

Evet arkadaşlar şuanda kurulum yapıldı sorunsuz tek seferde bağlandı cihaz 2 saatlik bir stabilide yapıyormus kendince ayar yapıyor sanırım şuanki veriler güzel 10 mb paket almama rağmen 12-13 mb lere çıkabiliyor hız upload 5 mp kadar çıkıyor ping değerleri müthiş lanet ttnetten kurtulduğum için rahatladım ttnetin verdiği o modemş kablolaı az önce yakıp üzerine sigara içip rahatladım 10 yıldır ttnetten çeken birisi olarak çok mutluyum.Gelen ekibin verdiği bilgiye göre ping ve hız değerleri 2 saat içinde çok daha iyi ve stabil olucak diyor.Bulunduğum bölgede 4 G bile çekmiyor telefonlarda normalde fakat superbox sorunsuz cihazın çekim gücü fena.
    Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bağlattığın bölgenin dışında kullanabiliyor musun? hem evde hem işte kullanılabilir öyleyse

• Tabikide elektirik olan heryerde kullanılabilir.Dağ tepe fark etmes elektirik olsun yeterli çekim gücü gayet güzel Telefonun çekmediği yerlerde bile 4G çekiyor odamda telefon 1 diş çekiyor H anca bağlanıyorum cihazda 4G 3 diş şuan.
  • quote:

Tabikide elektirik olan heryerde kullanılabilir.Dağ tepe fark etmes elektirik olsun yeterli çekim gücü gayet güzel Telefonun çekmediği yerlerde bile 4G çekiyor odamda telefon 1 diş çekiyor H anca bağlanıyorum cihazda 4G 3 diş şuan.
    Hocam bir hız testi koysan birde Turkcell online işlemlere falan gidebilirsen tarife adını ne yazıyor onunda ekran resmini koysan

• Superbox 4.5G İnternet Kampanyası olarak geçiyor siteden giriş yaptığımda ve aşşasında 10 mps sınırsız diye yazıyor 143 tl + bi kaç bişi var 159 a tmmlamışlar faturayı paket olarak geçmiyor.Hız testi olarak buyrun https://www.hiztesti.com.tr/result/5bfec32eff36eb6eb3f3c9d4 indirme hızı 10 - 13 mbps arası upload ise 2.5 - 5 mps arası değişiyor ping sabit stabil hiç oynama yok lolde 29 ping civarı alıyorım +- 1 anca şuan için hiç bir sorun yaşamadım en yakın baz istasyonu 10 km mesafede olmasına rağmen çok stabil 4 G çekiyor 3 çizgi olarak.Testi yaptığımda saat erkendi şuanda upload 5.5 mps hız indirme olarak da saniyede 1.35 mb/s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revoir -- 29 Kasım 2018; 0:58:28 >

• 10 mbit nedir ya? 200mbit verebilecek kapasiten varken 10 nedir?? 159 tl bir de. 25 mbit yap en azından öyle geçelim. Anlamıyorum arkadaş. 4.5g ev paketi alıyorsun sana sunulan hız 10mbit...

• Helsinki H kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 seçenek var zati bunu düşünmüşler 10 mbit 159 tl ve birde hız sınırlaması olmayan paket var 279 TL Bu paketlerin amacı altyapı olmayan bölgelerede internet verebilmek.Yani bu yüzden normal fiyatların yüksek olması.Hız sınırlaması olmayan pakette 390Mbit hız limit var yani bölgen destekliyor o hıza kadar çıakbilirsin ki bu paraya böle bir hız alabileceğin başka bir firma yok.Uploadda 50 mbit üst sınır 279 liraya 50 mbit başka bir firma upload veriyormuki adamlar gayet makul ve uygun yapmış bence.
  • 390 Megabit almak insanı sapıttrır

Bu arada nasıl gidiyor..

Modem donma.. Kesilme... Kopma... Isınıyor mu?

Nasıl izlenimlerin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Şuan için herhangi bir kopma olmadı ki 2 gündür fırtınalı bir yağış var.Bağlattığımdandan beri 240 küsür GB film indirdim boxet leri stokluyorum hala çok şaşırıyorum telefonun bile çekmediği bir yerde bunnunla çok iyi ve stabil bir şekilde hız aldığıma.Ping değerleri çok güzel 1.35mb/s ile download yaparken bile lolde ping seviyesi max 30 oluyor modemde bi ısınma söz konusu deil gerçi odam genelde soğuk oluyor ama modemde soğuk hiç kapatmadım kurulumdan beri.Bakalım ilerde hız sınırı olmayan pakete geçebilirim 3-4 ay bi kullanalım duruma göre

• Normal wifi modemlerdede cekim kalitesi yuksek oluyor bende vodafonun wifi modemi var 4.5g telefonun egde cektigi yerde o 4.5g cekiyor galiba onlarda farkli sistem var sinyalleri iyi yakaliyorlar superboxta oyle olmali

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Masaüstü,Laptop 2.4GHZ

arkadaşlar işyerimde 50gb kotalı(kurumsal indirimli 119TL) süperbox kullanıyorum.
    telefonda hız mükemmel anlatmaya gerek yok.

bu da telefondan hız 5GHZ ile (150mbslere çıkıyor şimdi biraz uzağındayım);

Bilgisayar ve laptoplar kesinlikle yüksek hızlara erişemiyor. evde sadece telefon kullananlar için mucize bir alet.
    counter strike oynarken ping yüksek oluyor misal. telefondan paylaşıyorum daha iyi oluyor. henüz tam anlamıyla sistem stabil değil. modem uzay aracı gibi duruyor ama telefon harici cihazlara LTE teknolojisini veremiyor ki bu laptopta LTE teknolojisi olmadığından dolayı. ha baştan deselerdi böyle bir durum var hiç bulaşmazdım. hatta sordum bak arkadaş benim telefon hızda 150mbs çıkıyor ama laptopa bağladığımda bu 20mbs anca oluyor. aynısı olmasın sonra dedim. olmaz dedi oldu. fiyatından dolayı geçtim 2019u bekliyeceğim. eğer kota sınırsız olursa efsane olur. olmazsa adsle devam edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 2 Aralık 2018; 9:7:13 >

• sadistica kullanıcısına yanıt
    Direk kablolu bağlanın hız kaybınız olmaz ping daha stabil olur (Komşumda sınırsız paketi var pc de 175 mps download 40 mps küsürde upload alıyor) kota sınırsız olmayacak 50 GB kotalı paket kullanıyorsanız değiştirmez iseniz kota bitiminde tamamen durucak yıl başında.Fakat sınırsız paketleri çıktı şuanda 159 TL ye 10 mps ye kadar kotasız. 279 TL yede hız sınırı ve kotası olmayan paketi çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revoir -- 2 Aralık 2018; 9:30:56 >
  • quote:

Direk kablolu bağlanın hız kaybınız olmaz ping daha stabil olur (Komşumda sınırsız paketi var pc de 175 mps download 40 mps küsürde upload alıyor) kota sınırsız olmayacak 50 GB kotalı paket kullanıyorsanız değiştirmez iseniz kota bitiminde tamamen durucak yıl başında.Fakat sınırsız paketleri çıktı şuanda 159 TL ye 10 mps ye kadar kotasız. 279 TL yede hız sınırı ve kotası olmayan paketi çıktı.
    reis merhaba 10mps ile ilgilenen biri olarak yazıyorum kırsaldayım uploand kaç alıyorsun max canlı yayın yapmak için ihtiyacımdan dolayı soruyorum iyi günler
  • Sino_0 kullanıcısına yanıt
    4-5 mps civarı upload geliyor akşam 7-9 arası 2-3 arasına düşüyor sonra eski haline geliyor.Bulunduğum bölgede santral çok uzak 10 km uzakta sizinki daha yakınsa daha yüksek hızlarda alabilirsiz.
  • quote:

4-5 mps civarı upload geliyor akşam 7-9 arası 2-3 arasına düşüyor sonra eski haline geliyor.Bulunduğum bölgede santral çok uzak 10 km uzakta sizinki daha yakınsa daha yüksek hızlarda alabilirsiz.
    eyv reis bana baz istasyonu 200mt mesafede elimdeki telden evin icinde nedense 2 tık cekiyor baktım iyi deyerler veriyor 4,5g umarım superboxtada aynısı olur kırsal kesimde yaşamak cok kötü bir olay ben 2 yıldırtürktelekom kullanıyorum 16mbit die aldım 8 görüyorum 150 gb kotaya 70 tl ödüyordum 20gün yetmiyor 2019 da fiyatlar artıcak diorlar bende bunu deniyim dedim en azından 10up 10down alırısz sınırsız kullanırız...
  • Sino_0 kullanıcısına yanıt
    Bulundunduğum yerde 4.5G telefonla çekmiyor fakat superboxla sorunsuz alıyorum 12 mps down 5 mps upload geliyor eğer santral yakınsa sorunsuz 10 üzeri alırsın şunu çıkaran turkcellden allah razı olsun 10 yıldır çile çektiğim ttnet belasından kurtardı
  • Çok merak ediyorum, acaba bizde birgun almanyadaki biricik kuzenim gibi aylik 30-40 liraya sinirsiz lte 4g kullanabilecek miyiz. Hayaller ve aci gercekler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.