Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkcell burada ne demek istemiş, eğer taahhüt vermez isem 6 ay 173.28 TL den mi devam ediyorum devamında ne oluyor? Paketim 10/5 şuan 139 TL ödüyorum hatalı bilgilendirme yapıldığından indirim hakkım olduğundan ( yoksa fiyattım 169 TL idi ) 2 ay sonra 2.kez taahhütüm bittiyor..

• Superbox Fırsat Ev İnterneti Kampanyası 06.01.2021 tarihinden itibaren Superbox 50GB, Superbox Fırsat 100GB, Superbox 10 Mbps, Superbox Fırsat 10 Mbps ve Superbox 100GB paketlerinde olan müşterilerimiz kontratları bittiğinde ve kontrat yenilemediklerinde kontratsız fiyatlarla devam etmek yerine 6 ay boyunca indirimli173,28TL ara fiyattan paket kullanımlarına kontratsız olarak devam edebilecektir. 173,28TL'lik indirimli fiyat müşterilerimizin kontratsıza başladığı ilk fatura döneminden itibaren 6 ay boyunca geçerlidir, süre sonunda ilgili paketin kontratsız ücreti üzerinden kullanımına devam edecektir.
    • Kampanya dâhilindeki taahhütsüz paketler: Superbox 50GB 202,96TL, Superbox Fırsat 100GB 264,16 TL, Superox 100GB 264,16TL, Superbox 150GB 4.5G 289,66TL/ay, Superbox 200GB 4.5G 315,16TL/ay, Superbox 300GB 349TL/ay, Superbox 15 Mbps 299TL/ay, Superbox 10 Mbps 199TL, Superbox Fırsat 10 Mbps 253,96TL/Ay, Superbox Fırsat 20 Mbps 406,95TL/ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlarıdır. Bu paketler satışa kapalıdır, kontratı biten aboneler faydalanabilir.​​

• muratoto kullanıcısına yanıt

328 TL gelmiş bana bu ay hocam 325 biliyordum bende

• Kurayantula kullanıcısına yanıt
    Evet bu adi kısıtlama benimde dikkatimi çekti. Her işleri üçkağıt. Çevirmeli modem gibi indiriyor akşamları
  • Poyraz Net diye bi araştır.

• arkadaşlar 6 ayın başında tarifem bitiyor, sistem tarife seçmezsem devam paketi olarak 400 lira gösteriyor, çok fazla ödemem zor. :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkcell burada ne demek istemiş, eğer taahhüt vermez isem 6 ay 173.28 TL den mi devam ediyorum devamında ne oluyor? Paketim 10/5 şuan 139 TL ödüyorum hatalı bilgilendirme yapıldığından indirim hakkım olduğundan ( yoksa fiyattım 169 TL idi ) 2 ay sonra 2.kez taahhütüm bittiyor..

Superbox Fırsat Ev İnterneti Kampanyası 06.01.2021 tarihinden itibaren Superbox 50GB, Superbox Fırsat 100GB, Superbox 10 Mbps, Superbox Fırsat 10 Mbps ve Superbox 100GB paketlerinde olan müşterilerimiz kontratları bittiğinde ve kontrat yenilemediklerinde kontratsız fiyatlarla devam etmek yerine 6 ay boyunca indirimli173,28TL ara fiyattan paket kullanımlarına kontratsız olarak devam edebilecektir. 173,28TL'lik indirimli fiyat müşterilerimizin kontratsıza başladığı ilk fatura döneminden itibaren 6 ay boyunca geçerlidir, süre sonunda ilgili paketin kontratsız ücreti üzerinden kullanımına devam edecektir.
    Kampanya dâhilindeki taahhütsüz paketler: Superbox 50GB 202,96TL, Superbox Fırsat 100GB 264,16 TL, Superox 100GB 264,16TL, Superbox 150GB 4.5G 289,66TL/ay, Superbox 200GB 4.5G 315,16TL/ay, Superbox 300GB 349TL/ay, Superbox 15 Mbps 299TL/ay, Superbox 10 Mbps 199TL, Superbox Fırsat 10 Mbps 253,96TL/Ay, Superbox Fırsat 20 Mbps 406,95TL/ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlarıdır. Bu paketler satışa kapalıdır, kontratı biten aboneler faydalanabilir.​​

Bunu kimse bilmiyor mu yoksa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt

Ne dememizi bekliyorsun faturayı bizmi ödeyelim işin şakası bi tarafa daha önce yazdıklarım aynen geçerli. Ödeyemem diyorsan kapat zaten Turkcell de bunu istiyor. Yeni paketlere bulaşma derim lokasyon hız vs. Güncel tutarı 400 görmediğin sürece kullan derim.

• Merhaba bulunduğum bölgede telekom altyapısı uzun yıllardır problemli olduğu için Superbox alternatifini değerlendirmek durumunda kalacağım sanırım.

Daha önce hiç kotalı internet kullanmadım. Normalde aylık 250-300GB arası ADSL kullanımım oluyor.

Superbox limitsiz 15mpbs kullananlar memnun mu ? Fiyat biraz yüksek ama başka çare de görünmüyor.

Kotalı mı denesem bilmiyorum ama surekli ne kadar kaldı diye bakmak biraz gerilimli geliyor :)

Muğla/Fethiye Merkez'de kullanılmak üzere almayı planlıyorum.

Yorumları olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

• steppewolf kullanıcısına yanıt

Altyapıda ne gibi sorun var acaba. Önce buna bakalım bence.

Normalde Adsl ile 250 - 300 gb kullanoyorsan bunda 4.5G ile yaklaşık iki katına çıkar.

Superbox limitsiz 15mpbs kullanan yok sanırım yeni çıktı bu paket.

• Altyapıda telekom direği devrildi 3 yıldır çözüm yok heryere başvurdum olmuyor.

Superbox yada redbox alacağım. Kalite olarak superbox daha iyi ama adresimde superbox v redbox desteği de yokmuş. (Kullanıcı sayısı cok olduğu için sanırım)Superbox alırsam başka bir adrese kotalı paket alıp istediğim yer de kullanabilirmişim

Limitsiz 15mb paketinde lokasyon kilidi varmış. 2 adres tanımlayabilir mişim ancak kullanmak istediğim adres desteklemediği için tanımlayamazmışım. Böyle bilgi verdi müşteri hizmetleri

Kararsız kaldım ne yapsam bilemiyorum internetsiz kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: steppewolf

Altyapıda telekom direği devrildi 3 yıldır çözüm yok heryere başvurdum olmuyor.

Superbox yada redbox alacağım. Kalite olarak superbox daha iyi ama adresimde superbox v redbox desteği de yokmuş. (Kullanıcı sayısı cok olduğu için sanırım)Superbox alırsam başka bir adrese kotalı paket alıp istediğim yer de kullanabilirmişim

Limitsiz 15mb paketinde lokasyon kilidi varmış. 2 adres tanımlayabilir mişim ancak kullanmak istediğim adres desteklemediği için tanımlayamazmışım. Böyle bilgi verdi müşteri hizmetleri

Kararsız kaldım ne yapsam bilemiyorum internetsiz kaldık

Etiketlemediğin için rast gele gördüm. Destek yoksa yani adresine çıkmıyorsa zaten alma.

Altyapı sorgulamada hız bilgisi çıkıyormu. Burdan bi sorgularmısın.

https://netgalaksi.com.tr/yalin-telefonsuz-internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 1 Mayıs 2021; 22:41:48 >

Pardon hocam etiketlemiştim ama olmamış sanırım. Muğla Fethiye Foça mahallesinde kullanacağım .

Turkcell kullanıyorsan DO üzerinden Superbox Adres sorgulamadan sorgulayınca ne çıkıyor.

Hocam belirttiğin siteden sorguladım "0" çıkıyor.

Merkezi biryer normalde.

telefonla sorduğumda hem turkcell superbox hem redbox uygunluk vermedi ama turkcell başka bir adres için 4.5g sınırlı paketlerden alıp bu adresinizde kullanabilirsiniz dedi.

Normal turkcell mobil hattımla sorunsuz bağlantı hızı alabiliyorum

Evet turkcell kullanıyorum. DO üzerinden adres sorguladım " adresinizde superbox hizmeti verilemiyor" yazdı

Mobil olarak telefonda sorunsuz kullanabiliyorum aslında.

turkcell başka bir adres için 4.5g sınırlı paketlerden alıp bu adresinizde kullanabilirsiniz dedi. Bir iki mbit olarak kullanırsın.

DO üzerinden kontrol et çıkarsa al yoksa alma derim.

peki nasıl bir çözüm yolu bulabilirim.

Telekom altyapısında sorun olduğu için superbox veya redbox a yönelmek durumunda kalıyorum.

Bu firmalar da bu adrese uygunluk vermiyorlar

Tahminimce çevremde bunları kullanan kişi sayısı çok olduğu için onların bağlantısını olumsuz etkilemeyim diye yeni abonelik vermiyorlar adresime.

ama başka şekilde de internet alabilme şansım görünmüyor

Yarın Netgalaksiyi bi ara durumu anlat çözüm sunabileceklermi bi bakalım.

konu komşuda hiç kullanan yokmu

sen iş icabımı kullanacaktın bu neti

çözüm olmazmı olurda teknik bilgi ve bütçe meselesi.

• Lokasyon kilidi yüzünden 7 gün kullanıp iptal ettirdiğimde gelen ücret. Fastpaydan numarayı sorgulayıp öğrendim borcumu. Numara iptal olduğu için dijital oparatöre de giriş yapamıyorum. Fatura e posta olarak da gelmedi. Faturanın detaylarını nasıl öğrenebilirim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, kontrat süresi 10 güne doluyor, turkcell limitli paketlere geçmem için çok zorluyor, 10 mbit sınırsız kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım. böyle bir mesaj geldi, bu aynı şekilde 6 ay 175 tl ve devamında 202 tl olacak ise telefonda teklif ettiklerinden daha iyi bir paket. şuan lokasyon kilidim vs yok gayet iyi idi.

"Superbox kontratli kampanyaniz 15 gun sonra sona erecektir. Kontratinizi yenilemez ya da baska kampanyaya kaydolmazsaniz Kampanya bitiminde 202,96 TL olacak paket fiyatiniz Superbox Kontratsiz Devam Kampanyasi dahilinde 6 ay boyunca 173,28 TL'ye taahhutsuz olarak guncellenecektir ve indirim otomatik olarak hattiniza tanimlanacaktir. "

____
    Güncelleme: Neyse ki 2 yıl aynı fiyat aynı hız ve limitsiz , lokasyon kilidi olmadan teklifi yaptılar kabul ettim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@RUB -- 10 Mayıs 2021; 12:6:52 >
  • 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.