Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun kararsızlıklar sonucu kurulumu yaptık şuan hız değerleri gayet iyi nazar değmesin, yalnız kalan kullanımı falan nasıl görücem? Kuran arkadaş 532 yi ararsınız dedim daha kolayı yok mudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzakmış.

• herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt

DO den OİM den görebilirsini.

• herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    İrtibat numarası üzerinden SUPERBOXSIFRE yazıp 2200 ya da 05327520008'a SMS gönderilerek data hattı numarası ve hesabım şifresi talep edilebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 279 TL sınırsız paketten kullanıyorum aradım taahhüt bittikten sonra ne olacak fiyatlar diye göremiyorlarmış şuan için belirsizmiş fiyatlar . Hiç Taahhüt biten 279 TL var mı aramız da :)

• Superbox taahhut bitiyor 10/5 icin 152 tl istiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt

Yine iyi fiyat, yeni müşteri 199 veriyorTurkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dikkat edin 10/2 olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt

Iptal edin dedim

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Vallah 6 dondurup devam etmek daha mantikli degil mi ?

• tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt

159 TL olan 10/2

• Çalışan interneti bozuyor adamlar 10/5 lik paketi kulanıyorum 4k bitrate yayın yapıp üstüne rainbow oynuyordum 65 ping alıyordum hatta açtığım yayını izliyorum birde steam arayüzden sorun yoktu modem bir reset yedi geri geldi artık nasıl bir update geldiyse şimdi bırakın yayını oyun oynarken bile ping uçuyor interneti birşey kullansın direkt yansıyor bu cihazlarda bir standby muhabbeti var net kullanıma girmedimi ping uçuyor sesli sohbet yazılımlarında vs şimdi tam tersi olmaya başladı bütün stabilite uçtu yayına 2k bile verilmiyor şikayet ediyoruz tek dertleri hız testi arkadaş testte zaten 10/5 ama sen heryere aynı çıkışı veremiyorsun diyorum anlayabilen biri yok iyice yıldırdılar çalışan hizmeti bozuyorlar yayın + 65 pingi geçtim sadece oyun oynarken bile ping dalgalanması korkunç hal aldı istasyon yoğunluğu diyecek olacaktır ancak bulundugum bölgede yogunluk yok zaten 6 aydır kullanıyorum sade ben ne zaman buna abansam bu kısıtı yiyoruz youtube veya twitch izlerken ts de pingim düşük olurdu şimdi tam tersi 2 binlere ucuyoruz kullanım ters etki etti alınan paralara göre şu hizmet yazık günah cidden yani bana bunu stabil verse bile pahallı bir paket iken birde yan sanayi işlemleri çekmek durumunda kalıyoruz kontrat bitince yenilemiycem ben şahsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinkurt -- 3 Ekim 2020; 1:41:11 >

Evinde fiber var, ne gerek var ki ?

• Arkadaşlar millenicom kullanıyorum 250 gb gidiyor ayda. Çocuklar var netflix falan var. 100 gb paket var superbox 129 tl. Müşteri temsilcisi 100 gb yeter dedi şaşırdım.

Tavsiye eder misiniz birde bana en uygun tavsiye edebileceğiniz paket kampanya var mıdır. İzmirdeyim.

• Selam arkadaslar 24 aylik taahhüt iptal ettirebiliyormusuz sanirim. Boyle bisey yapan oldu mu daha önce? Tecrubelerini paylasirsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Evinde fiber var, ne gerek var ki ?

Pm atildi

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

159 TL olan 10/2

Bana ozel cikiyor 10/5 dedi musteri hizmetleri

149 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 3 Ekim 2020; 15:22:56 >

Yok Herkese çıkıyor.

• Modem olarak ne veriyorlar son zamanlarda?
    En stabil modem ne bunların verdikleri arasında?

• 1 senedir kullanıyordum, 20mbit sınırsız. Taahhüt bitince iptal ettirdim. Özellikle son 6-7 aydır hızlar inanılmaz kötüydü. Ping desen zaten tavan.

TT Fiber geldi yarı fiyatına nerdeyse iki kat hıza geçtim. Ping 5-7 ms.

Geçenlerde burada iptal prosedürünü sormuştum ama cevap alamamıştım. Başkalarının işine yarayabilir diye yazıyorum süreci.

-Herhangi bir TİM'den data hattının iptalini gerçekleştiriyorsunuz, superbox iptali demeyin çünkü bazı yerler hemen biz superbox iptali yapmıyoruz diyorlarmış. Sim kartımı iptal ettireceğim diyip işlemi gerçekleştirin.

-Data hattı bir haftada iptal oluyor, iptal olunca size sms geliyor iptaliniz gerçekleşmiştir modeminizi en yakın superonline bayisine iletin diye.

-Modemi TİM'lere veremiyorsunuz Superonline merkezlerine verebiliyorsunuz ve bu yerler çok az, kısıtlı.

-Bayiye gitmek istemezseniz de modemi Yurtiçi Kargo'ya 201580109 kodunu söyleyerek ücretsiz şekilde gönderebiliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.