Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.791
Cevap
137
Favori
181.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır olmadı.İnsanı salak yerine koyuyorlar,facebook tan iletişime geçtim müşteri hizmetlerine yönlendirmişler onlarda 149tl ye 2mb upload diyor.Turkcell in web sitesindeki başvuru kısmından başvurdum onlarda 159tl ye 2mb upload dedi.Beni ikna kampanyası için aradılar aynı hız için 149 tl teklifi aldım , download hızım 4 aydır 1mb ve altında olduğu için tereddüt etmiştim sonra tekrar ararız deyip aramadıklarını fakat şuan hızım düzeldi o yüzden başvurduğumu söyledim,cevap olarak onlar yanlış biliyordur dedi.Web sitenizde ikna kampanyasında böyle yazıyor diyorum,yanlışınız var diyor.En son web sayfasından şikayet formu doldurdum bakalım ne sonuç çıkacak.
  • Upload kotadan yiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım 2019 Turkcell Superbox ile aboneliğimi bu ay her hangi bir ceza ödemeksizin sonlandırdım nedeyelim demekki böylesi hayırlısıymış
  • Leonk07 L kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • süperbox modemde 4.5g den 3g ye nasıl geçiş yapabilirim ?

Telefon internetinde 4.5g den 3gye geçiş yaptım, her türlü daha hızlı ve downloadlarda çok iyi hız alıyorum, modemdende geçmemin bir yolu yok mu acaba?
  • stripe S kullanıcısına yanıt
    Öle bir paket yok ,diyorlar banada gececektim ,10 MB 149 lira 10/5 olana ,10/2 var diyorlar ,yoksa siteye neden yazdınız kardeşim .20 likte kalmaya devam edeceğim.Musteriyi neden memnun etmek istemiyorlar anlamış değilim .Şuan hiçbir avantajı yok yemin ederim ,başka taraftan arternatif geldiği an ,herkes oraya kayar.20 MB için ,ay başına 200 lira cayma bedeli var ,kapattirmaya kalksak altından kalkamayiz .Turktelekomdan gelmesi lazım böyle birşeyin ,ozaman ortalık karışacak ,1000 lira cayma ciksada gideceğim .

• AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzünde var o seçenek. Ayrıca nasıl bir muhit ki 3g daha iyi olabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ougzahn

Modem arayüzünde var o seçenek. Ayrıca nasıl bir muhit ki 3g daha iyi olabiliyor
    bende anlamadım ki hocam, çok saçma sapan bir şey bu superbox, 4.5g ile hız testi yapıyorum 25mbit hız çıkıyor ama download 500kb ile indiriyor. Az önce arayüzü kurcaladım 3g geçiş yaptım download hızı 1.5mbit oldu, sonra tekrar 4.5g geçiş yaptım download hızı 6.5mbit oldu, saçma sapan şeyler ya, normal tarifem 10mbit sınırsız ama yüksek hızlar alıyorum, baz istasyonu yakın ondan dolayı mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmediNesaj -- 2 Temmuz 2020; 0:4:35 >
  • Hocam pm atamıyorum size, banada bir yardımcı olur musunuz :)
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Bant sabitleme yapmayı dene hocam. Frekansları kendin ayarla, hangisinde hızlı olduğuna bir bak.

• Bakalım şikayetin sonucuda olumsuz olursa iptal ettirecem,artık tek çarem elon musk :) yaparsa o yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Kasım 2019 Turkcell Superbox ile aboneliğimi bu ay her hangi bir ceza ödemeksizin sonlandırdım nedeyelim demekki böylesi hayırlısıymış
    Nasıl yaptığınızı paylaşırsanız sevinirim.Bende iptal ettirecem fakat şikayetvar sitesinde iptal ettiremeyenler var,iptal işini yokuşa sürüyolarmış.
    Turkcell superbox kurulumu yapan görevli adrese dayalı kurulum yapmamış adresimi farklı bir adresten göstermiş adrese dayalı kurulum yapmak zorunda sözleşme ihlali sayılıyor ve cezasız iptal edilebiliyor
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Olurum ,ne hakkında :)

• Yenileme talebi çoktan verdim ,gelen mesajı kes😒

Superbox kontratli paketiniz 7 gun sonra sona erecektir. Kampanya bitiminde paketiniz, kontratsiz ucreti uzerinden otomatik olarak hattiniza tanimlanacaktir. Kampanyanizi yenilemek icin 532 nolu Turkcell Musteri Hizmetleri'ni aramanizi rica ederiz. B002

• Hocam link

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetleri numarası nedir?
    Taahhüt uzatmıcam. 149 TL benim için çok para bu sıralar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joven kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.