Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PC de hız problemim yok fakat Wi-Fi ile bağlanınca hiç bir yere giremiyorum. Böyle bir sorun yaşayan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei B535 - 232 modem bu hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell yakaladığını öper ,

• Arkadaslar az once turkcellden arandim; superbox ile ilgili inanilmaz siksyet olduğu icin kampanyalari guncelliyorlarmis. Min 24mbs- max 50mbs kotasiz ekstra digiturk hediye 100lira. (suan 4.5g hizinda 100kotalidayim.) Sizide aradilar mi acaba?

• charliee kullanıcısına yanıt
    Sabit internet olmasın.
    Ben şimdi müşteri hizmetlerini ararım 😀

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar dolandirici olabilir, digiturku kitlemeye calisiyolar gibi bisey hissettim. Simdi digiturkten aradilar ben turkcell tarafini bilmiyorum bizimki farkli falan diyip akil bulandirmaya calistilar onay vermedim bende.

Aradım müşteri hizmetlerini , yokmuş 😀 herhalde sabit internet teklifi sundular .Müşteri hizmetlerine inanmayın ,hep sallıyorlar .

• Eyvallah ustam bende dolandirici olduklarini dusundum ama benim superbox kulladigimi vs. bilgilerime nasil erişebiliyorlar?

Buarada once turkcell gelsin sonra sizinle irtibata gecelim dedim digiturk tarafina.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charliee -- 17 Haziran 2020; 19:5:50 >
    Hesabım uygulamasına giriş yap , superbox numarası ile bu özelliği kapat ,Turkcell numaranı başka firmalara ,dağıtıyor ondan 😀 Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• Usta cok sagolasin arandigim numara sabit hatliydi bi anlik gaflet olsa taahhütlü digiturku sokacaklardi.

Hocam baktım kapaliymis o ayarimda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charliee -- 17 Haziran 2020; 19:47:43 >
  • Arkadaşlar merhaba, lütfen yardımcı olun.
    Bende huawei modem b535-232 var. Bilgisayarım kablolu bağlı.
    Fakat wifi ye 2-3 kişi bağlandığında oyunlarda müthiş ping oluyor.
    Bu sadece wifi ye hız sınırlaması koyamıyor muyuz?
    Örneğin 1 mbt ile bağlansın.

Yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayir

149.9 TL ye taahhüt verdim 10 Mbps tarifeye. Çaresizlikten el mahkum devam ediyorum.
    10 Mbps sınırsız kullanıcıları, 20 Mbps 199TL'ye geçiş yapamıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

10 Mbps sınırsız kullanıcıları, 20 Mbps 199TL'ye geçiş yapamıyor mu?

Alıntıları Göster
    sormadım ama muhtemelen yapabilir.
  • Ben superbox'un taahhütünü uzattım eski fiyattan 199 tlye 20 mbps olarak uzattım. 12 ay alırsanız fiyatlar daha uygun pahalı olan 24 ay. İlginç ama işinize yarar.
  • çüşş fiyata bak köyde kullanmak için almayı düşünüyordum en son baktığımda 10mps 129 tl di 199 olmuş
  • Ulan iyi ki 24 ay almışım. 1 yılı bitti kaldı 1 yıl. 😀

• Ben de 149tan yeniledim 1 yil daha. Powerbank ile kullanmak icin kablo onerisi olan var mı, xiaomk powerbanklerimle kullanmak istiyorum araçta giderken felan? Voltaj sorunu oluyor mu acaba?

• bugun taahütüm bitti 249tlden taahhütsüz tanımlamışlar bugun time gidip data hattını iptal ettiricem sonra modemi postalıcam. hat iptali kaç gün sürüyor bilen varmı
  • saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    279 paket 24 ay almıştım iyiki aldım 1 paket bitti 2. fiyatlar uçtu hala çok avantajlıyız da taahhüt bitince yandık ama
  • 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.