Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10/5 galiba paket gun boyu test edin hic yoktan 7 8 9 mbit upload illa gelmesi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 a 5 mbps paket kullanıyorum son bi ayımdayım. Hız testinde her ne kadar upload 5 olarak gözüküyosada kesinlikle kısıtlama var. Twiçide 720p 2500 bitrate yayında bile kasma yaşarsın. Yayın için alıcam diyene tavsiye etmem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @AppleFoni mh yi aradi 10/10 dedi arkadas.

@astanca111 gun icerisinde test yapiyorum hep en fazla 5.5 felan cikiyor.

@blackforreal buyuk ihtimal kisitlama var. youtubden diger sitelerden canli yayin deneyecegim. facebooktan felan. diger platformlarda 2500 bitrate ile donmazsa turkcell killigi olacak.

youtube'dan yayın açtım kalite düşse bile drop olmuyor. 720p 60fps 4000 bitrate ile donmadan dropsuz yayıon oluyor diyebilrim. twitch server veya turkcell'le mi ilgisi sorun var onu bilmiyorum. superbox ve twitch olmuyor youtube olabilir. son yaptığım şu an yaındayım.
    https://www.youtube.com/watch?v=K5z2hr9o-7s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 5 Haziran 2020; 16:57:53 >
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    Hocam bu işte bi iş cambazlik var benden size söylemesi sistemden 10 gozukebilir veya musteri hizmetleri yalani olabilir ama reelde 5 dir kesin o hiz eğer hiç 7 8 9 mbit upload almadiysaniz. Teknik servis çağirttirin baktirin surekli 5mbit aliyorum diyip hiç 7 8 9 gormedik diyin kisitlama var diye sert çikişin

• quote:

Orijinalden alıntı: astanca111

Hocam bu işte bi iş cambazlik var benden size söylemesi sistemden 10 gozukebilir veya musteri hizmetleri yalani olabilir ama reelde 5 dir kesin o hiz eğer hiç 7 8 9 mbit upload almadiysaniz. Teknik servis çağirttirin baktirin surekli 5mbit aliyorum diyip hiç 7 8 9 gormedik diyin kisitlama var diye sert çikişin
    hayallerim yine hüsran :D evi değiştirmem lazım internetten önce :D
  • fiyat artsın ama bu hizmet sonlamasın,bazı yerlerde tek seçenek.uydu bağlantısını saymıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

fiyat artsın ama bu hizmet sonlamasın,bazı yerlerde tek seçenek.uydu bağlantısını saymıyorum.
    Söz verdikleri hızı sağlasınlar para sıkıntı değil ancak o hızı her lokasyonda veremiyorlar. Veremedikleri zaman paranızla rezil oluyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackforreal kullanıcısına yanıt
    genel olarak upload olarak bi kısıtlama yok ama twitch konusunda haklısınız 5mbit ile yt'de 1080p60 4k bitrate verirken 720p 2.5kbitratede drop yiyiyorum twitchde
  • twtich de 6000 geçemiyorum 6000 veriyorum yayın başladığı zaman 6500-7000 kadar otomatık çıkıyor bu sefer drop oluyor en iyisi 4500-5000 vermek en iyi sonucu böyle elde ettim. twitch de bir sorun var youtube sorunsuz
  • masaüstü pc de 10mbit sınırsız superbox + vpn deneyen oldu mu hiç ? sonuçlar nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmediNesaj -- 6 Haziran 2020; 18:22:10 >
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Masaüstü için , better vpn crackli hız kaybı yaşatmıyor

https://drive.google.com/file/d/10AAj2M8T0o_3OKXrvHh_qKoz0464HMd4/view?usp=drivesdk

Telefon için , intra hız kaybı yaşatmıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.intra

Superbox için geçerlidir .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 24 temmuzda bitecek olan 10 mb sınırsız tarifemi 149 lirq her şey dahil 12 ay daha uzatma teklifi sundu turkcell kabul ettim 99 liraydı 149 a çıktı herkeste durum aynımı acaba

• oceangoing17 O kullanıcısına yanıt
    Genelde aynı fiyat. Ben de 10 megabit kullanıyorum ve 24 ünde bitiyor. 20 megabit geçmeyi düşünüyorum. Onunla ilgili fiyat verdiler mi

• 7YILMAZ7 7 kullanıcısına yanıt
    Eğer 20 mbite geçebilirseniz 200 TL.
  • 7YILMAZ7 7 kullanıcısına yanıt
    Evet 20 megabite 199 tl fiyat çıkardı ben 10 da kalıcam dedim zaten çok pahalı mecburen kullanıyoruz port olmamasından sebep daha çok ödemenin mantığı yok

• 20 Mbit'lik tarifedeyim. Geçen sene yazlıkta kullanmak için almıştım. Geçen yaz hızım 20 Mbit'in altına hiç düşmedi, hatta bazen 22-23 görüyordum, çok da memnundum.

Bu sene, yine aynı lokasyonda olmama rağmen, hızım ortalama 10 Mbit çıkıyor. Bazen 7-8'lere düşüyor. Geçen sene Superbox'ın en sevdiğim özelliği vaad ettiği hızı çok stabil bir şekilde vermesiydi. Bu sene bir şeyler olmuş Turkcell'e. Galiba birkaç sayfa önce konuşulan hız kısıtlama olayı doğru.
  • arkadaşlar turkcellin verdiği superbox modem B618s-22d, nasıl port açarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExeCuTioN66 -- 7 Haziran 2020; 12:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceangoing17

24 temmuzda bitecek olan 10 mb sınırsız tarifemi 149 lirq her şey dahil 12 ay daha uzatma teklifi sundu turkcell kabul ettim 99 liraydı 149 a çıktı herkeste durum aynımı acaba
    İlk aradılar 159 teklif ettiler kabul etmedim. ikinci aradı 149 teklif etti kabul etmedim.

10 ay istanbulda evde, 2 ay tekirdağda yazlıkta kullanıyorum. Temmuz 7 taahüt sonu. Muhtemelern tekrar aramazlar.
    149x12 ay bence çok..
  • Dostlar ek kotalar hakkinda bilgisi olan var mi? Bu paketlere basvurdugumuz da her ay direk yenilenecek mi yoksa kotamiz bitti takdirde mi devreye girecek?

• bugün superonline da çalışan bir tanıdıkla konuştum.
    superbox hakkında konuştuk, bana tahadütsüz paket veremediklerini söyledi, ayrıca yakında binaya superonline altyapısı geldiğinde tahadüt cayma parası vermeden geçiş yapabileceğimi söyledi. bu konuda bilgisi olan var mı bu bilgiler ne kadar doğru acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmediNesaj -- 8 Haziran 2020; 1:6:18 >
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.