Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eve geldim buda superbox anlık Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buda evde telefondan berbat ötesi normalde lifecell bir kaç ay öncesine kadar 100 küsür veriyordu superboxum hiç etkilenmiyor telefondaki hız değişkenliği onda olsaydı asla kullanmazdım 20 megabitlik degilde kotalı da olsaydım kesin superboxta 25 in üstüne cıkamazdı bu durumu düzeltmeleri lazım Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• BENDE İLK BAŞTA 30 OLUYO 14 DÜŞÜYO Bİ TEKRAR 25 OLUYO SONRA 20 -21 ARASI SABİTLENİYOR ŞU AN İÇİN SIKINTI YOK BRO
  • mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt
    Bazistasyonunun tam yanında aldığım hız eskiden 250 görürdü artık bu değerleri görmek kesinlikle imkansız superbox çıktığında devrim yarattı ama şuan aldığım duyumlara göre Superonline ev kablolu interneti kullananların bile hızlarında sorunlar varmış yarı yarıya düşüşler varmış çok derinden etkiledi Türkcell i bu durum bana göre böyle şeylerin yaşanacağını hesap edemediler insanın inanası gelmiyor bilerek mi kısıyorlar acaba diye soruyorum ama bence bilerek değil şuan turktelekomun interneti seviyelerinde bence Turkcell'in interneti kafa kafaya inşallah bu durumun altından kalabilirler halen müşteri almaya devam ediyorlar :D Garip bi durum Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• 1800 bandında bir problem var bir suredir ya arıza var , ya kısıtlama koydu yada benim modem bozuldu.

Söyleki.. 1800 bandına aldığımda 130mbit alıyorum. Download hızı vs hersey kusursuz ancak 3dk içerisinde hız 1mbit e düşüyor, birdaha da yukselmiyor ve bu her seferinde oluyor. Gece-gündüz, modem reset vs hepsini denedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

1800 bandında bir problem var bir suredir ya arıza var , ya kısıtlama koydu yada benim modem bozuldu.

Söyleki.. 1800 bandına aldığımda 130mbit alıyorum. Download hızı vs hersey kusursuz ancak 3dk içerisinde hız 1mbit e düşüyor, birdaha da yukselmiyor ve bu her seferinde oluyor. Gece-gündüz, modem reset vs hepsini denedim.
    Bende bu sorun upload da oluyor arada tabi dowload dada oluyor.Upload sabitleniyor 16–17 arası bir kaç saat sonra 40 lara çıkıyor kalıyor.Tabi dengesizlik devam ediyor naptılarsa anlamadım keşke daha güçlü cat20 bazın da bir modem verselerdi belki daha iyi olurdu.

• Bende sınırsız paket vardı. 100-150 arası alıyordum genelde. Son iki ayda 15 in üzerine çıkmamaya başladı ben de iptal başvurusunda bulundum. Hızı 100 e cikardilar. Yani kasıtlı olarak hızı düşürüyorlar. Ben de bu şark kurnazligina dayanamayarak iptal ettim. Şu an 20 MB paketi 300 e yakın fiyata satıyorlar yazık vallahi ben daha uygun fiyata sınırsız hız ile kullanıyordum. Turkcell bu ülkenin insanını yolunacak kaz gibi görüyor. Müşteri hizmetleri çok sayıda başvuru olduğunu söyledi. Böyle devam ettiği sürece daha çok yolarlar bizi.

• Eski fiyatlı hat ve modemi devralabilirim isteyen olursa.
  • Turkcell Superbox son bir haftadır hızda anlık düşmeler çok sık tekrar etmeye başladı Apple TV 4K içeriklerde görüntüde netlik kaybı yaşanıyor tabi bu can sıkıntısı yapıyor son bir haftaya kadar nerdeyse 7/24 hız 20 ile 23mbit arası hiç düşmezdi Apple TV 4K içerikler 20mbit altına hız düşmediği müddetçe görüntüde netlik kaybı yaşanmıyor hızda sürekli kayıplar yaşanırsa kendileri bilir sözleşme bitince iptal ederim.
  • bugün aradilar taahhut bitimi yaklastigi icin, 10 mbps 159 tl devam paketi ister misiniz diye, pahalı dedim, uzatmadan tamam kayit olusturuyorum pahalı buldugunuza dair dedi, bakalim ne olacak... ya doydular ya da özel bir teklifle geri dönecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 29 Mayıs 2020; 20:1:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

1800 bandında bir problem var bir suredir ya arıza var , ya kısıtlama koydu yada benim modem bozuldu.

2600 veya 2100 varsa orayı denemek lazım.
  • merhabalar

03.2019 tarihinden beri superbox kullanıyorum, yeni eve taşındım ve altyapım adsle uygun bu superboxu adsle çevirebiliyormuyuz? iptal bedeli olmadan tabi.

İlk başvurumuda altyapı yetersizliği ile almıştım.
  • mustiki212 kullanıcısına yanıt
    Superonline alırsan olması lazım.
  • mustiki212 kullanıcısına yanıt
    Sadece Turkcell Fiber’e geçebilirsiniz, ADSL ve VDSL’ye geçiş yok.

• Kendi Turkcell hattını süperbox'ın içine takıp çalıştırabilen var mı?
    Süperbox hattını telefonuma takmak istemiyorum, tam tersi. Kendi kullandığım normal telefon hattını, süperbox'a takmak istiyorum.

Her şeyi yaptım, süperbox'ta internet bağlı diyor ama bilgisayara internet gelmiyor. Bir profil ayarı falan var sanırım, daha önce yapan deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2y

bugün aradilar taahhut bitimi yaklastigi icin, 10 mbps 159 tl devam paketi ister misiniz diye, pahalı dedim, uzatmadan tamam kayit olusturuyorum pahalı buldugunuza dair dedi, bakalim ne olacak... ya doydular ya da özel bir teklifle geri dönecekler.
    Geri döneceklerdir,bugün tekrar aradılar 149 tl teklifi yaptılar.
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    Kule modemlerden ise apn ayari internet yap girer

• 9 haziranda taahhut bitiyor 110 tlydi vergilerle 149dan devam edelim dediler ama altyapı gelmesiyle aranızdan ayrılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

9 haziranda taahhut bitiyor 110 tlydi vergilerle 149dan devam edelim dediler ama altyapı gelmesiyle aranızdan ayrılıyorum
    Ne aramızdan ayrılması hocam.. kaç kurtar kendini.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Ben memnundum belki ev baz istasyonuna yakındır cs ve lolde sorun yaşamıyordum

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.