Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.811
Cevap
136
Favori
183.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim tahadütümün bitmesine 1 ay civarı kaldı yurtta arkadaşlarla ortak kullanıyoruz acaba mevcut müşteriye 1 yıllık tahadüt verince fiyat ne oluyor 210 lira mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmcomprehensible -- 24 Mayıs 2020; 10:25:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herne kadar kota yok densede kota vardır bu bizim ülkemize has bir uygulama değildir ABD ve AB ülkelerindede benzer uygulama oralalardada olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Herne kadar kota yok densede kota vardır bu bizim ülkemize has bir uygulama değildir ABD ve AB ülkelerindede benzer uygulama oralalardada olabiliyor.
    Hocam birsey sınırsızsa sınırsızdır. Mesela reklamlarda sınırsız dediği pakete 1tb kota diyor mu? Demiyor. Sözleşmede karinca duası gibi yazıyordur muhtemelen.. yazsa bile tüketiciyi aldatmaya girer bu. Sınırsızın kelime anlamı belli.

• Su aldığımız hizlara bakıyorum. 10mbit-20mbit interneti utanmadan fiber diye satıyorlar onu da stabil veremiyor, arayınca 3mbit üzeri bizim için normal deniyor.. 5g reklamları yapıyorlar birde. 4.5g de normalde 600mbit hız alınabilir bunun 3 te birini alan var mi? Bizim neyimize 5g..

Bu bide TR deki en iyi operatör.

Altyapı ile ilgili ciddi bir seferberlik gibi birsey lazım ki hemen her haneye fiber altyapı ulaştırılsın yoksa biz bu rezil hizmetleri almaya devam edeceğiz.

• sözleşmesine 5 ay kaldı artık çekilmeyecek hale geldi hız zaten berbat hale geldi ping desen sinir bozuyor btk şikayet ettim inş kurtulurum0||
  • bende aştım kesilme falan yok? 1080p rahat izliyom hemde fatura 99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 24 Mayıs 2020; 17:23:59 >
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum reis eski abonemisin :D arkadaşın interneti kesildi ek pakette alamıyor ay sonunu bekleyecekmiş internet tam kesilmemiş ama 5 kbps lerde geziyor AKN Koymuşlar neye göre yapmışlar bilmiyorum ben kendim denemek isterim ama 20 megabitle bile hiç gecemedim :D anca evdeki 75 megabitle geçiyorum 1 TB yi 10 megabit le arşiv indirmiş sürekli zaten bu beni internetim gitti diye aradı ben bunlara gittim ne yaptıysam interneti getirmedim modemi felan resetledik arayınca öyle söylediler sonra arkadaşta dedi baya indirdim bu ay ole yani bende inanmiyordum 1TB mevzusuna

• sürekli indirme yapmışsa issler anlıyor çünkü ticari amacla kullanılma süphesi var hele turkcell için tam fırsat. galiba bolca indiridği için kısıtlama getirmişler
    Valla artık tahadutte ne yazıyor sa inanıyorum yakın zamanda lokasyonu da kısıtlayacak lar galiba durum onu gösteriyor :D 12. ayım 100Gb liğa mi geçsem teklif gelirse 20 liktemi kalsam karar veremedim 2 sene Sonra ne olur biter acaba Hiç bir cazibesi kalmadı gibi şuan bilerekmi yapıyorlar anlamadım , galiba, ya ; batırdılar yada fazla müşteriyi atmaya çalışıyorlar yada yatırıma para lazım bilen birisi yeşillendirsin herkesi ne olcak böyle memnun olanlar bile o senet gibi tahadutte imza vermek istemiyor :D

• bende 13.aydayım altyapı yok diye aldım altyapı geldi görevini tamamladı ay sonu iptal edicem performans cok düstü tek derdim hattı taşısam sıkıntı olurmu sonucta yeni hat vergisi verdik o kadar
    Hattı direk taşı red te verebilirler onayda verebilirler Onlara kalmış bilmiyorum bir soru soracağım şimdi tahadutte son ay tahadutsuz fiyat uygulanır yazıyor şimdi 13 ay arancaksiniz dendi bana temmuzun 10 unda fatura kesilecek 9 unda tahadut bitiyor şak diye 400 TL yi faturaya aktarmasinlar tahadut 12 ay mı bitiyor 13. aymi birde teklif geldi diyelim direk teklif gelen pakete gecirilince bu ayinki ile sonraki ayın faturası aynı anda kesiliyormus :D bu doğrumu

Sen teklif almadın mı 13. aydasin odamı hikaye yoksa

• teklif falan yok ya kimse aramadı sadece şu tarihte bitecek diye sms geldi
    Fena çıkmaza girdik :D Yukarı tukursek bıyık aşağı tukursek sakal iyi bari sms geliyor bitcek diye :D bana çok gerekli bu şey yoksa bende kapatcam modem güzel 1 yildirda vergi ödüyoruz onlar olmuycak bu sene en alt pakette beklemede kalmak en iyisi belki suanki durum düzelir

• Benim sözleşmem bitince iptal edeceğim 20mbit 300 TL etmez 179 TL iyi fiyattı kendileri bilir
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Devam paketinin tahadutnamesi de yok acaba eski tahadutnamedeki herşey gecerlimi

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Olması gereken bu fiyattı o zaman superbox devam bilgi için teşekkür ederim.
  • Ben her zaman parasını verip en iyisini kullanmaya çalışanın arkasındayım. Sende benimle aynı kafadasın. Her ay mobil için yüzlerce lira veriyoruz ve sadece en iyisini kullanmak istiyoruz. O yüzden pek kimseyle atışma, ortayı bulamazsın. Boşyere banlanıp dururuz.

• 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.