Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.811
Cevap
136
Favori
183.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, 20MBPS Sınırsız Superbox Aboneliğim var, son 2 haftadır hız değerlerim belli saatlerde inanılmaz düştü, ortalama 3mbps uploadlarda geziyor. Turkcelle bu durumu bildirdiğimde

"Superbox hizmetimizde 2 Mbps ve üzeri hız değerleri normal kabul edilmektedir"

Şeklinde bir cevap ile karşılaştım. Bu durum çok üzücü, 20MBPS internet hızınız varken 2mb üstü normal kabul edilmesi demek bir haksızlık değil midir ?
    Bu durumda yapılabilecek bir işlem var mı ? İşlerimi online olarak yaptıgım için mecburen başka bir ISS' ye geçecegim.
  • ARKADASLAR MEMNUN OLMAYİP ABONELİGİNİ KAPATMAK İSTEYEN ARKADASLAR VAR İSE KALAN TAAHHUT SURESİNİ KENDİSİNE PESİN ODEME YAPARAK DEVRALABİLİRİM.

Çocuklar için yazlıkta kullanacağım. Kaç ay taahhutunuz kaldı ise toplu ödemesini yaparım siz faturalari her ay ödersiniz. Taahhüt bitincede iptal ettiririz. Eğer devir imkanı varsa devirde alabilirim ama yok diye biliyorum.
  • audii A kullanıcısına yanıt
    Kablodan internetiniz varsa Superonline geçin iptal vs bedeli ödemezsiniz
    Yinde müşteei hizmetleri ne sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

ARKADASLAR MEMNUN OLMAYİP ABONELİGİNİ KAPATMAK İSTEYEN ARKADASLAR VAR İSE KALAN TAAHHUT SURESİNİ KENDİSİNE PESİN ODEME YAPARAK DEVRALABİLİRİM.

Çocuklar için yazlıkta kullanacağım. Kaç ay taahhutunuz kaldı ise toplu ödemesini yaparım siz faturalari her ay ödersiniz. Taahhüt bitincede iptal ettiririz. Eğer devir imkanı varsa devirde alabilirim ama yok diye biliyorum.
    Hocam ttnetin yazlık paketi var. İşinize yarayabilir.2-3 ve 6 aylık olmak üzere

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Kullandığın lokasyan a göre değişkenlik gösterir 4.5G kotalı olanlarda üst hız limiti 375 megabitti ama şuan 100 megabit belki alırsın belki alamazssın çoğu lokasyon da bazistasyonu darboğazı var geceleri hızlar yükseliyor gündüzleri düşüyor
    Tasinacaim evde hizmet yok diyorlar.simdiki eve alsam gotursem orada calismaz mi?

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    online işlemde superbox kısmında iptal seçeneği var basınca soruyor onaylıyormusun diye farzedelimki iptal oldu modemi kargoyla gönderenler varmış. benım için önemli olan modem teslimi süreci nasıl işliyor yapan varsa bilgi verirse sevinriim
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    aman hocam taahhütü bitmeden onlaylama dediğim gibi gününü bekle ayrıca modemi kargo değilde elden teslim etmeye çalış turkcellde ilere göre teslim yerleri vardı haritada çıkıyordu..
    ama yinede kargo ile göndereceksen teslim alan bayi ile irtibata geç nasıl teslim aldıklarını öğren kargo ile oluyorsa kime teslim olacağını iyice öğren...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • leonall L kullanıcısına yanıt
    maalesef oturduğum binada superonline hizmeti yok, internet üzerinden 12 ay ve üzeri tahhahütlerde 12 ay'ı doldurduktan sonra hiç bir bedel ödemezsiniz diye bir bilgi buldum ama bakalım. Sırf bu anlık sorunlarda verdikleri destek yüzünden kapatacağım.
  • @hmT kullanıcısına yanıt
    Hocam bulunduğum bölgede adsl alt yapısı yok yazlikta. Ttnet mobil uzerinden mi sinyal alıyor nasıl oluyor acaab?

• ornitolog kullanıcısına yanıt
    Herturlu çalışır ama hız ne kadar alırsın bilemiyorum

• Limonen kullanıcısına yanıt
    online işlemlerden iptal işlemi sağlayamaz siniz bayiden yada musteri temsilcisinden ben denedim senin yerine bulunduğun bölgedeki Superonline bayisine git Turkcell bayisine gitme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 21 Mayıs 2020; 20:33:14 >
  • 10mbit superbox kullanıcısıyım.Geceleri torrentler max 250kbps hızında iniyor gündüzleri normal.Böyle bir sorun yaşayan var mı?Hız testi 10mbit hızda sorun yok.
  • Audaxviator. kullanıcısına yanıt
    Torrent ,Google play ,appstore bunlarda normal evdeki fiber internetin dede zaman zaman yavaşlama lar oluyor tamamen sunucu kaynaklı şeyler örneğin appstore 10 Yıldır bu yavaşlamayi duzeltemedi (Şuan evimde 75megabit turknet ,daha öncesinde 50 megabit turktelekom fiberi vardı yine yavasliyor zaman zaman )

• 1 Yıllık tahadütü bitmesine 1 ay kalanlara aranarak 10 mbps 159Tl den , 20 megabitliğe 24 ay 200 TL den teklif geliyormuş hiç aranıpta teklifi alan oldumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: netlife32

1 hafta 10 güne anten aldım geliyor deneme yapacağım sonuçları yazarım
    Sonucu bekliyorum,

• Superbox internet almak istiyorum sınırsızın fiyatı 200 mü oldu yanlış mı görüyorum ben ?
  • warcer kullanıcısına yanıt
    10mbps sınırsız 210 tl(gelen aylık fatura)
    20mbps sınırsız 310 t(gelen aylık fatura sm kart bedeli ve vergi)

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Kafayı yemiş bunlar bu paralara internet alan var mı ki

• Merhaba Arkadaşlar,

Huawei b535 modemim var. Arkada lte güçlendirmesi için anten takacak yuvalar var. Buralara takmak için hangi antenden almam lazım?

• warcer kullanıcısına yanıt
    dokuz ay önce fiyatlar normeldi hocam ... 9 ay önce 10mbps sınırsız 140tl(gelen fatura) 20mbps 170tl(gelen ft vergiler dahil) evet 1ağustos ta fiyatlar bu idi millet adsl de bulamadığı hızı burda bulunca ve taşınabilir olduğu için yani ister evde ister yazlıkta ister işyerinde sınırsız internete kavuşunca hucüm etti ve sonuç hocam fiyatlar yukarıda verdiğim korkunç rakama geldi ...süperonline müşterisi sabit interneti 20mbps sınırsız ayda 89 tl öderken süperbox 20mbps 310 tl oldu.... turkcell süperboxu çok kişiye sattı işte kaç paradan sattı tam geçen sene mayısta 10mbps sınırsızı 110 tl sattı daha sonra fiyatı 10mbps 140 tl çıktı ve son zamdan önce 10mbps 170 tl çıktı ve satışlar devam etti millet resmen süperboxa satış rekoru kırdırdı ve süperboxun interneti göçtü en sonunda artık baz istasyonları kaldırmıyor bu saatler göçüş saati oldu ister 20mbps ister 10mbps birden hızı 2mbps düşüyor...(stabil değil birden 2mbps oluyor birden 10mbps oluyor 2mbps olunca internet kopuyor)
    süperboxta artık müşteri alımını durduracağı yerde fiyatlara a normal zam yapttı alan varmı diye soruyorsan bence yoktur ama azcık alan vardır onlarda sonradan pişman oluyorlar çünkü adsl burda yaşamaya başladı...
    turkcell adsl açığı kapatayım dedi ama tam para gözü oldu nasıl mı, sen adsl memnun değilsin bu cihazı aldın bir kaç kullandın hızın düştü çıkmak istiyorsun sana 24ay taahüt imzalatıyor çıkamıyorsun örneğin 3 ay kullandın ayrılmak istiyorsun 800 tl fatura çıkarıyor ..
    kısaca süperbox çöktü çıkamıyoruz çıkmak istesek taahüüt var çok yüksek fatura çıkarıyor yani tam türkcell oyunu düzenbazlığı arada 5g gelecek videoları geliyor veya reklamları ....

• 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.