Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.796
Cevap
137
Favori
181.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim hala 10 hız, var mı değişim yaşayan.
  • Bende hala 10 mbps Haber doğru ise son iki ayımızı 20 olarak kullanırız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 Mbps paket hızlarının iki katına çıkarılması durumu geçen sene yapılan bir şey. Yani yeni olan bir şey değil.
    Geçen sene millet 169 tl ye 10 mbps kullanıyordu daha sonra turkcell aynı fiyata 20 mbps paket çıkardı.
    Bu yüzden haksızlık olmasın diye (o zaman ki) 10 mbps paket hızlarını 20 Mbps yaptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 kullananlara 20 mi verecekler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millikan

arkadaşlar 20mbpslık paketi kullanıyorum ama su sıralar hızım cok yavaş benzer durumu yaşayan var mı ?
    Hız Sorunu bölgesel kullanım yoğunluğu ile alakalı olabilir Superbox hız sorunu şikayetler genellikle abone yoğunluğundan kaynaklıdır.
  • terstenokubeni T kullanıcısına yanıt
    Bir sene önceki olaymış bizde sazan gibi atladık

• ay sonuna kadar abone olacagim arkadaşlar 100gb kotali yeter gibi gorunuyor

130 un uzerine ne kadar ekleme oluyor telsiz ucreti vs.

532 den sipiarş verince kuruluma hemen gelirler mi gelen ekip para istiyor mu kurulum icin
  • Arkadaşlar merhaba. Superbox 100gb kotalı paketi kullanmaya başlayalı neredeyse 2 ay olacak. En başta 100gb kotanın yeteceğini düşünmüştük fakat kota şimdiden bitti bile. Daha 1 hafta var yenilenmeye. Forumda da gördüğüm kadarıyla paketlerde değişiklik olmuş. Acaba 10mbps sınırsız pakete geçiş istediğimde abone olduğumda geçerli olan 159.90TL'den mi yoksa 199.90TL'den mi fiyat sunulacak? Bilgisi olan varmıdır acaba?

• ghostrider07 G kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 12 TL eklenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Google Play store dan yada App Store dan uygulama indirme hızı çok yavaş. Sebebi hk fikri olan var mıdır? 100mbit hız alıyorum, torrent indirme hızı da çok iyi sadece bu ikisinde sorun var.
    Dostum 2 3 gün önceye kadar 1 hafta süren bu durum bana da aynısı oldu. 100 rahat görüyor ama play store 'da 10 Mbit' i geçmiyordu. Yeni düzeldi. Büyük ihtimalle problem oluştu ve eski haline gelip düzeldi.

• ghostrider07 G kullanıcısına yanıt
    Kurulum dediği şey gelip fişe takmak yaparlar sa hız denemesi yapmak ücret yok
    Erken iptal ederseniz 200 civarı para son faturaya eklenir

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Doner

Arkadaşlar merhaba. Superbox 100gb kotalı paketi kullanmaya başlayalı neredeyse 2 ay olacak. En başta 100gb kotanın yeteceğini düşünmüştük fakat kota şimdiden bitti bile. Daha 1 hafta var yenilenmeye. Forumda da gördüğüm kadarıyla paketlerde değişiklik olmuş. Acaba 10mbps sınırsız pakete geçiş istediğimde abone olduğumda geçerli olan 159.90TL'den mi yoksa 199.90TL'den mi fiyat sunulacak? Bilgisi olan varmıdır acaba?
    Geçiş bugünkü fiyattan yapılır.
    Ancak kotalı paketten sınırsıza geçiş oluyor mu müşteri hizmetlerine sorsanız iyi olur. (bence olmalı, çünkü geçeceğiniz paket daha pahalı)
  • Bu Superbox a bir haller oldu birkaç gündür. Deli etti beni. (Sokağa çıkma yasağıyla alakası yok, ilk kez olmuyor sokağa çıkmas yasağı) Normalde 1800 bandında sorunsuzca kullanırken, bu ara bir bakıyorum 100 mbit vuruyor, sonra 5dk sonra 5mbit e düşüyor ve birdaha yükselmiyor. 800+2600 bandına geçtim, 40-45mbit alıyorum ondada yukarı çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bu Superbox a bir haller oldu birkaç gündür. Deli etti beni. (Sokağa çıkma yasağıyla alakası yok, ilk kez olmuyor sokağa çıkmas yasağı) Normalde 1800 bandında sorunsuzca kullanırken, bu ara bir bakıyorum 100 mbit vuruyor, sonra 5dk sonra 5mbit e düşüyor ve birdaha yükselmiyor. 800+2600 bandına geçtim, 40-45mbit alıyorum ondada yukarı çıkmıyor.
    Bu aralar sanki superboxı kısıtladılar gibi geliyor bana birşeyler dönüyor.Ama bu durum sanki bir kaç aydır devam ediyor bence.

• Bu şuanki durum bendeki 1800 bandında ama her zamanda bu upluod alamıyorum gerçi şuan başka yerdeyim ve cat 4 modem var telefonda bazen upload 15 oluyor kalıyor.
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• Böyle harika bağlantı hizmeti sağladığı için Turkcell'e çoook teşekkür ediyorum!!!
    4G full çekiyor ama hız 25 Kbps şaka gibi...

• çok yakında 5g mi geliyor ????

• Merhabalar, yazın 3 ay kullanmak için bunu taahütsüz alma gibi bir şansım var mı? Evde altyapı yok. Sadece taahhütsüz mobil çözümlere bakıyorum.

• Superboxta turbo indir tarzı birşey varmıdır ? 10mb paket var oyun güncellemesi gelince patladık

• Bende sürekli kopmalar mevcut . Hatta bazen on off tuşu bile çalışmıyor. Sizde de böyle problemler var mı ?

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.