Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • serkante S kullanıcısına yanıt
    Hocam superboxlada onlineda rekabetçi onanmazda neyse en az 80 100ping var neyse Vodafone var cekiyosa eğer konumda sınırsız bı şekilde o da 169tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, 24 ay taahhütü olup da aboneliğini iptal eden var mıdır? Cayma bedeli vs. çıkıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank W.

Cat11 modemler kule tipi dediğimiz Huawei, Cat6 modemler Zte. Zannetmiyorum isteyince Huawei modem vereceklerini ancak şansınızı deneyin. Ancak kurumsalda yeni Cat7 modem geldi. 1-2 gün oldu geleli. Markası ZTE ancak hatalarından arındırılmış daha az sıkıntı yaratan bir modem bu.

Bana kalırsa Cat6 bile olsa şuan için sınırsız paketleri almak çok mantıklı değil. 10 mbps hız için 199+12.85TL para ödeyeceksiniz. Aylık ne kadar internet harcamanız olduğunuza bakarak kota seçimi yapabilirsiniz.

Ayrıca bir kötü haber daha eskiden kota bittiğinde 25TL ye sınırsız 5 mbps veya 50 TL karşılığında sınırsız 10 mbps alabiliyordunuz. Bu da kalktı artık kota bittiğinde 5 GB 5 TL otomatik yenileniyor.
    Adam soymaya çıkmış bunlar.
  • skylinegti S kullanıcısına yanıt
    Geçerliliği pek olmayan bir tarih bu. Aşağıdaki maddelerde Turkcell kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar tarzı bir madde görürsünüz muhakkak. Ancak yüksek ihtimal şubat 2021 de uçuk fiyatlara teklif çıkar.
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Evet gitgide zengin işi olmaya başladı Superbox. Ancak yine de bir şekilde satılıyor. Benim gözlemim Superbox müşterisi pek fiyata takılmıyor.
  • quote:

Cat11 modemler kule tipi dediğimiz Huawei, Cat6 modemler Zte. Zannetmiyorum isteyince Huawei modem vereceklerini ancak şansınızı deneyin. Ancak kurumsalda yeni Cat7 modem geldi. 1-2 gün oldu geleli. Markası ZTE ancak hatalarından arındırılmış daha az sıkıntı yaratan bir modem bu.

Bana kalırsa Cat6 bile olsa şuan için sınırsız paketleri almak çok mantıklı değil. 10 mbps hız için 199+12.85TL para ödeyeceksiniz. Aylık ne kadar internet harcamanız olduğunuza bakarak kota seçimi yapabilirsiniz.

Ayrıca bir kötü haber daha eskiden kota bittiğinde 25TL ye sınırsız 5 mbps veya 50 TL karşılığında sınırsız 10 mbps alabiliyordunuz. Bu da kalktı artık kota bittiğinde 5 GB 5 TL otomatik yenileniyor.
    Hocam merhaba 2 ay önce kurumsal 4,5g 100gb kotalı aldım. ilk ay verilen 500gb ile sorun olmadı bu ay 100gb yetmedi ve sınırsız 25tl ye 5mbps aldım sadece 1 aylık ve işimi görüyor şuan ayın 20 sinde paket yenilenecek ama artık kota bitince sınırsızı 25 liraya alamayacakmıyız?

• Google Play store dan yada App Store dan uygulama indirme hızı çok yavaş. Sebebi hk fikri olan var mıdır? 100mbit hız alıyorum, torrent indirme hızı da çok iyi sadece bu ikisinde sorun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADASLAR MEMNUN OLMAYİ ABONELİGİNİ KAPATMAK İSTEYEN ARKADASLAR VAR İSE KALAN TAAHHUT SURESİNİ KENDİSİNE PESİN ODEME YAPARAK DEVRALABİLİRİM.

Çocuklar için yazlıkta kullanacağım. Kaç ay taahhutunuz kaldı ise toplu ödemesini yaparım siz faturalari her ay ödersiniz. Taahhüt bitincede iptal ettiriz. Eğer devir imkanı varsa devirde alabilirim ama yok diye biliyorum.

• fiyatlar artmış sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Google Play store dan yada App Store dan uygulama indirme hızı çok yavaş. Sebebi hk fikri olan var mıdır? 100mbit hız alıyorum, torrent indirme hızı da çok iyi sadece bu ikisinde sorun var.
    20mbit sınırsız tarifesi zte modem Bende AppStore indirme hızı normal 1.9 GB bir uygulamayı 12dk gibi sürede indirdi sebebine gelirsek bence sorun Turkcell ile alakalı olsa torrent indirme sorunu olurdu sorun karşı tarafla alakalı anlık ve değişkenlik gösteriyo olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 16 Mayıs 2020; 18:53:7 >
  • quote:

Evet gitgide zengin işi olmaya başladı Superbox. Ancak yine de bir şekilde satılıyor. Benim gözlemim Superbox müşterisi pek fiyata takılmıyor.
    altyapı olmayınca mecburen kullanılıyor,başka bir alternatifte yok yani TEKEL olmuşlar.yerel iss ler zaten ciddiye almıyorum.
  • Bilmeyen arkadaşlar için söyleyeyim, sizin istediğiniz modemi takma gibi bir durum söz konusu değil. Limitli paketlere ve 4,5G li paketlere takılan modemler farklıdır ve Turkcell’in kararı doğrultusunda kuruluma gelen ekip bunu uyguluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

5g için mh sormuştum yazılımla hallederiz demişti...
    teknik olarak mümkün değil.
    Müşteri hizmetlerinin, bayilerin her söylediğine inanmayın.
  • skylinegti S kullanıcısına yanıt
    Zam yapmaları için illaki o tarihin gelmesi gerekmiyor, arada da yapabilirler.
    Bugüne kadar yapılan paket ve şart değişkliklerinin çoğu kullanıcı aleyhine oldu.
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 10mbps'lık sınırsız paketi kullanıyorum. Bazen download hızım(özellikle iftar vakitlerinde) 7-9 mb/s çıkabiliyorken günün diğer kalanında maalesef 500 kb/s'nin üstüne çıkamıyor çoğu zaman. Tam 480/500 kb/s arasında dolanıyor. 1 mb/s indirme hızı almak paketime göre normal olması gerekirken neden 500 kb/s'den yukarıya çıkmıyor acaba? Bilgisi olan yardım edebilir mi lütfen.
  • arkadaşlar 20mbpslık paketi kullanıyorum ama su sıralar hızım cok yavaş benzer durumu yaşayan var mı ?
  • https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/superbox-4-5g-internet-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

10 luk sınırsız paket kullananlar 2 kat hız alıyor da 20 likler neden 30 olmuyor açıklama falan yapıldı mı hiç

• Paket Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi Turkcell’e bildirilmediği veya farklı bir Superbox İnternet paketi seçilmediği sürece, taahhüt süresinin sonuncu ayında kullanılan Superbox Fırsat internet paketinin ilgili taahhütsüz paketleri tanımlanır.

• 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.