Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle valla reis ya.

Adamların superbox ile alakası yok ama gelip burada millete laf atıyor aklınca.

Umarım yönetim bu kişilere güzel bi uzaklaştırma verir de olur olmaz her konuda Turkcell'e laf etmekten vazgeçerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanx38

Ne zaman aldın hocam superboxi? Direk sınırsız alınca mi verdiler Huawei ?

Alıntıları Göster
    hocam o tarife artık yok
    hız sınırsız paketlerde Huawei kula modem, hız sınırlı (kota sınırsız) paketlerde Zte modem alırsınız.
  • Bırakın operatörleri savunmayı depremde gördük hepsini

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0876FD3CD

Bu mesaj silindi.
    Kim ne için kullanacağını sana mı soracak da alacak kardeşim ?
    Evde kullanacak olan almayacakmış.
    İnsanların çoğu zaten altyapı olmadığı için alıyor hiç okumuyor musun forumdaki mesajları ?

Turkcell bile bunu mobil internet olarak pazarlamıyorken, siz insanlara "onu öyle yapacaksın şunu şöyle yapacaksın" nasıl diyebiliyorsunuz.

bu arada Verinimet değil, velinimet,
    Allah aşkına mesajlarınızda düzgün Türkçe kullanın.
    Aynı applefoni gibi yazıyorsun, kendisinin Türkçe dersine sanırım beden eğitimi öğretmeni girmişti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuzsuz_deli_bekir -- 24 Aralık 2019; 9:56:6 >
  • 10mbps superbox var 85₺ ye
    Bunu devir yapabiliyoruz mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Öyle valla reis ya.

Adamların superbox ile alakası yok ama gelip burada millete laf atıyor aklınca.

Umarım yönetim bu kişilere güzel bi uzaklaştırma verir de olur olmaz her konuda Turkcell'e laf etmekten vazgeçerler.
    Bu fiyatların neyini savunacaklar? 10 MPS Sınırsız 180 TL civarında birde bununla övünüyorsunuz sanırım? Olması gereken fiyat en fazla 60-70 TL ama piyasada kimse yok diye bir güzel öpüyorlar.
  • Dün beni aradılar. 129tl 10mbit dediler , sinirlendim. Dalga mı geçiyorsunuz dedim. Şu an ben adsl 24mbit kullanıyorum dedim. Verdiği cevap: ama beyefendi bu fiber dedi. Güler misin ağlar misin. 10mbit fiber 24mbit adsl'den ne zamandan beri hızlı oldu dedim telefonu kapattım. Allah bildikleri gibi yapsın bütün ISS leri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangalyurekli

Dün beni aradılar. 129tl 10mbit dediler , sinirlendim. Dalga mı geçiyorsunuz dedim. Şu an ben adsl 24mbit kullanıyorum dedim. Verdiği cevap: ama beyefendi bu fiber dedi. Güler misin ağlar misin. 10mbit fiber 24mbit adsl'den ne zamandan beri hızlı oldu dedim telefonu kapattım. Allah bildikleri gibi yapsın bütün ISS leri
    Bizim ülkedeki fiber ile Avrupa'daki fiber anlayışı çok farklı.

Oyundan arkadaşlarımla konuşuyorum, adam bizim buraya 2-3 ay sonra fiber gelecek dedi. Bende ona şuan fiber kullandığımı söyledim, hızımı sordu 75MPS download 4MPS upload dedim bir yeriyle güldü O hızlara mı fiber diyorsunuz diye.

Kendisi şuan 40mps upload hızına sahip (Download değil), fiber geldiğinde 1000 MPS hız alacakmış.

Sorarlarsa bunlarda 10MPS fiber veriyoruz diye insanları kandırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 24 Aralık 2019; 10:39:45 >

• Superbox KOTASIZ 20Mbps 179 TL AŞIRI PAHALI...
  • valla turk nete kızıyorsunuz ama evimde 100 mb download 4 mb upoad a 80 tl oduyorum. millet burda 200 tl oduyor daha bide turkcelli savunuyor.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Bizim fiber dedikleri bağlantıların büyük çoğunluğu aslında sokaktaki kutuya kadar fiver, oradan sonrası yine bakır kablo (yani VDSL).
    Yurtdışında fiber apartmana gelir, oradan da ethernet kablosu ile evlere dağıtılır.

Aynen dediğiniz gibi, bizim kullandıklarımıza fiber demek komik olur

Türkiye'de gerçekten fiber kullanan kullanıcı oranı yüzde 1 filandır muhtemelen.
  • Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    Devredilemiyor
  • Turkcell bulduğunu öper nokta ( . ) sınırsız paketler gayet makul fiyatlandırma tarifesindeydi , onun dışında ki tüm fiyatlandırma garibanın parasını çalmakla eş değer gözümde , ayıptır günahtır yaaaa
  • Oyunlarda ping lag durumu şimdi ki kullandığım internetten iyi olsa, bir dakika düşünmeden geçerim ama ne yazıkki test filanda edemiyoruz. Araştırmalara göre pek bi fark yok diyende var ping 100 olsa da gecikme olmadığı yönünde görüş bildirende var. Mobil hattım Turkcell bulunduğum bölgede 35mbit hıza ulaşıyorum upload 9-10 civarı, bu süperbox’ı alsam şimdiki hızımdan yada oyunlarda ki ping değerlerinden bir farkı olur mu sizce???

• Herkes pahali demis ama ne yapalim beyler? Turk telekom dahil kimse internet veremiyor. Istanbul gibi bi yerde hemde. 8mbit verebiliyor en fazla. Ama stabil degil. Gunde 50 kere kopuyor.

Mecburiyetten superbox baglattik. Pahali ama en azindan isimiz görülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

Herkes pahali demis ama ne yapalim beyler? Turk telekom dahil kimse internet veremiyor. Istanbul gibi bi yerde hemde. 8mbit verebiliyor en fazla. Ama stabil degil. Gunde 50 kere kopuyor.

Mecburiyetten superbox baglattik. Pahali ama en azindan isimiz görülüyor.
    Hocam zaten mecbur durumda kalanları öpüyorlar, biliyorlar adamın gidecek başka bir yeri yok.

Benim anlamadığım neden Vodafone yapmıyor? TTNet zaten adamlar bana bağlı diyip yapmaz ama Vodafone niye çıkartmıyor böyle bir tarife?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Artık şu konuyu birbirine katanlara müdahale eder misiniz?

Konuda Turkcell'e laf etmeyi geçtim, insanların Türkçe'sine bile laf edilir oldu.

Donanımhaber'de 500.000+ tıklama alan konunun geldiği hâle bakın hele.

Superbox ile alakası bile olmayanlar konuda polemik oluşturuyor.

Lütfen artık bu kişileri konudan uzaklaştırın ya da konuyu kaldırın bi zahmet (amaçları eminim ki bu).

Hergün hergün yeter yahu bu ne? Çoluk çocuk kavgası gibi oldu iyice. Bütün faydalı bilgiler kayboldu gitti.
    Benim konum 1.7 milyon görüntülenmesi var ve 32 bin yorumu var git konuma bak türk telekom'u savunmuyorum objektif bakıyorum ama sen turkcell'in ceo'su gibi 2 arkadaş öve öve bitiremediniz sorunları anlattıkça 289 tl parayı veren sen değilsin benim kendi hizmetin iyi olabilir ama benimki rezalet bir gün başına gelir de o zaman anlarsın ne demek istediğimi 5G büyük ihtimalle 2020'de gelmeyecek haliyle abone alımına devam ettikçe her gün hızın git gide düşecek.
    Sen o şahsın avukatı değilsin kendine bak ve objektif ol.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tuzsuz_deli_bekir

hocam o tarife artık yok
    hız sınırsız paketlerde Huawei kula modem, hız sınırlı (kota sınırsız) paketlerde Zte modem alırsınız.

Alıntıları Göster
    Hocam bende mecburiyetten alicamda online oyun oynayan biriyim ZTE modemlerde sıkıntı var diyorlardı duzeldi mi hala aynı mi bi yardımcı olun size zahmet beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Hocam zaten mecbur durumda kalanları öpüyorlar, biliyorlar adamın gidecek başka bir yeri yok.

Benim anlamadığım neden Vodafone yapmıyor? TTNet zaten adamlar bana bağlı diyip yapmaz ama Vodafone niye çıkartmıyor böyle bir tarife?

Alıntıları Göster
    Aynen bu konuda kesinlikle haklısın. Vodafone bu tarz paketi var diye biliyorum ancak çok elzem durumlarda müşterilerine sunuyormuş. genel satışa açık değil bildiğim kadarıyla. aslında yapsalar baya ilgi görür. çünkü Türkiye sadece İstanbul dan ibaret değil. binlerce köy ve mahalle var adsl altyapısı bile olmayan.

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    Kimse de 5 tl yok galiba ilave ucret

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.