Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackforreal

Son bi aydır bendede bu sorun başladı full iken 2 çubuğa kadar düşüyor ama internet var.Turkcell gece belli saatlerden sonra baz istasyonlarının gücünü kesiyo olablir.

Alıntıları Göster
    Bu durum bendede var 3 gün full cekti cihaz sonra aynı yerden 1 kademeye indi aradım sordum bilinçli olarak yogunluk oldugu noktalarda kısılıyor dediler tam rezillik çatıya koymak zorunda kalıyorum cihazı 4 kademe zor alıyor normalde içerde bile full alabiliyor sinyal iyiken adamlar açık açık kısılıyor işinize gelirse diyor sinuali tam verdiklerinde snr değeri 24 leri buluyor zayıfken 8 lere iniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinkurt -- 23 Aralık 2019; 3:27:23 >

• Superboxa geçmeyi düşünenler normal mobil hatlarında yeterli internetleri varsa usb ile bağlantı paylaşarak deneyebilirsiniz aynı sonucu alacaksınız bu şekilde test edip geçiş yapmanız daha mantıklı olur.
  • Israrla sınırsız tarifede zte modem verdiklerini Huawei veremediklerini söylüyorlar 15-20dk konuştum . Sınırsız pakette Huawei alan arkadaş var mı? Bi yardımcı olun lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar zte modemde anten kullanan varmı 2 tane anten yeri var test eden varsa bilgi verebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanx38

Israrla sınırsız tarifede zte modem verdiklerini Huawei veremediklerini söylüyorlar 15-20dk konuştum . Sınırsız pakette Huawei alan arkadaş var mı? Bi yardımcı olun lütfen
    Bende full sınırsız tarife var. Huawei kule modem ile verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanx38

80-90 pingler fazla engel oluyor mu oyuna
    Hiçbir sorun yaratmıyor. Battlefield V oynuyorum sürekli 64 kişilik haritada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bende full sınırsız tarife var. Huawei kule modem ile verdiler.

Alıntıları Göster
    Ne zaman aldın hocam superboxi? Direk sınırsız alınca mi verdiler Huawei ?

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Altyapınız varsa 1 dakika durmayın sabit internette ne ping nede hız düşümü oluyor stabil bir şekilde aynı saatte hızı alıyorsunuz.

Süperbox'ta akşam saatlerinde 1 mbps'lere kadar düşüyor.
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    Ben doldurdum sağolsun TTnet fiber altyapı çekti de 100 mbps çok rahat alıyorum keşke upload paketleri çıkarsa günlük'te satın alayım yazıyorum bakarım inşallah sesimi duyarlar.

Süperbox'u kimseye tavsiye etmiyorum 1 mbps ile sürünecek değilim 6 ay önce iyidi ama şimdi rezalet.
  • okinkurt kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaşım bende senin gibi zte modem kullanıyorum 2 adet anten aldım malesef antenlerin modem iç yapısıyla bir bağlantıları yok herhalde bu donanımda haberleşmesi aktif değildir ben bulunduğum ildeki superonline teknik destek servisi ile görüştüm harici anten bağlantı yerlerinin hiöbir etkisinin olmayacağını söyledirler, antenler elimde kaldı başka modemlerde kullanılmıyorlar çünkü antenlerin bağlantı soketleri erkek orta kısmında iğne vardır....ama bir şekilde ben bunları çalıştırmayı düşünüyorum bakalım olursa buradan paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Ben doldurdum sağolsun TTnet fiber altyapı çekti de 100 mbps çok rahat alıyorum keşke upload paketleri çıkarsa günlük'te satın alayım yazıyorum bakarım inşallah sesimi duyarlar.

Süperbox'u kimseye tavsiye etmiyorum 1 mbps ile sürünecek değilim 6 ay önce iyidi ama şimdi rezalet.
    Darısı bize hocam. Akşamları 3 mb'e kadar düşüyor. Bende ilk aldığım zamanlar çok memnundum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0876FD3CD

Bu mesaj silindi.
    İstanbul ne zaman köy oldu?

Edit: Katılım tarihine ve mesajlarına baktımda. Kim olduğunu anladım :) selam applefoni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 23 Aralık 2019; 17:55:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kavgayı birakinda powerbank ile nasıl çalıştırıyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0876FD3CD

Bu mesaj silindi.
    Kaç saat gidiyor ? Bide 5v 12v inverter ile yapanlar var farkı ne sizinkinden ?

• Bu superboxu geldiklerinde test ediyorlar mı. ? Bağlantı hızından memnun kalmadık iptal edebiliyor muyuz yada cezasız cayma hakkı kaç gün ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei modem var iki kişi nete giremez olduk. Her yolu denedik en son dns değiştirmeyi düşünüyoruz. Biri indirme yaparken diğeri giremiyoruz. Yok mu ayarı filan. Alt kattaki komşumun durumu daha kötü hiç çekmiyor turkcell yok böyle bir şey..

En fazla indirme hızım 1.3mb keşke ttneti iptal ettirmese idim

• Bu arada huawei modem var biraz önce reset attım akabinde telefondan super online dns leri ni denedim (konuda okumuştum) şimdilik iyi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

İstanbul ne zaman köy oldu?

Edit: Katılım tarihine ve mesajlarına baktımda. Kim olduğunu anladım :) selam applefoni

Alıntıları Göster
    hemen applefoni akla geliyor demek ki adam bu alemde iyi iz bırakmış helall

• quote:

Orijinalden alıntı: Hatchway

Bu superboxu geldiklerinde test ediyorlar mı. ? Bağlantı hızından memnun kalmadık iptal edebiliyor muyuz yada cezasız cayma hakkı kaç gün ?
    bulunduğun yerde test ediyorlar sana bağlantı hızını göteriyorlar son karar senin oluyor kafan yatarsa aktif ediyorlar kafana yatmazsa aktif etmiyorlar
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Evet 1 sene doldu.

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.