Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 199 TL - 20Mbps 299 TL]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sooner33 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil1 Android
9.360
Cevap
143
Favori
648.945
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 199 TL - 20Mbps 299 TL]
Giriş
    165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AppleFoni

Kanka speedtestte ölcüm yapinca seninde paycellturkcelmi yaziyor bir baksana bizde hic sknt yok acaba onceliklendirmemiz 1. siradami
    yarın ekran görüntüsü atarım

Orijinalden alıntı: onkuba

Ne mutlu size. Bizim akşamları 3 mb'e kadar düşüyor.

Alıntıları Göster
    3 mbs de çok kötü ya benim hiç bi işimi görmez valla
    |
    |

tamam kanka olur valla gunde ortalama 30 lokasyon degistiriyorum bi sknt yok ben hatti telefonda kullaniyorum sansli insanlardaniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mgsgsg2010 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Arkadaşlar konuda biri vardı internet hız sorunu yaşayana yardım ederim diye.
    Kimdi o yorumunu hatırlıyorum da kim olduğunu bilmiyorum, ban varmış hesapta 4 günden fazla oldu göreli. O an yazacaktım ama server hatası veriyordu forum, meğer ban yediğim için öyle hata veriyormuş.
    Neyse, benim başlarda hızım 100den aşağı pek düşmezken şimdi 40 felan alıyorum, bun çözecek biri varsa yardım ederse memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çoğunlukla baz istasyonuna yeni hatlar yeni superboxlar katılmıştır hız ondan düşmüştür

|
    |
    pcwolf28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6104 Mesaj

Gerek bu konuda, gerekse farklı konularda şahsıma Turkcell çalışanı, fanboy, paralı eleman gibi kelimeler kullanarak hakaret edenlere de artık bir yaptırım uygulamalısınız. Bu işin cılkı çıktı artık. Bu hakaretlere yaptırım uygulanmıyorsa bizde kullanalım. Yaş olmuş 32, çoluk çocuğa karışmışız, daha askerlik yaşına bile geldiğinden şüphe ettiğim gençlerin özellikle fanboy lafına tahammül etmeyeceğim.

3-4 sayfa geride tüm hakaretleri görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 15 Aralık 2019; 6:57:7 >
    |
    |
    Janti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konu sahibi sonuna kadar haklı 😋

|
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj
    quote:

Kanka speedtestte ölcüm yapinca seninde paycellturkcelmi yaziyor bir baksana bizde hic sknt yok acaba onceliklendirmemiz 1. siradami
    Yer İzmir kanka

Sen bu haliyle istanbula gelsende sorun yaşamassin bizde digerlerinde yasanan sorun yok sorun yasayanlar var tamam ama bizim hatlarda sanki birsey var surekli sabit hiz aliyoruz :D cunku nerden anladim cok lokayson degistiryorum adamin telefonunun cekmedigi yerde bende full lte dagitiyor sanki onceliklendirme en once bizim gibi sonradan baglatanlarda oncelik sorunu var bana gore turkcel bakti platinum uyeleri oncelik kaybediyor memnun degiller onlarinkini 1. siraya aldi sonradan gelen superboxlularida 2. oncelige aldi ama biz eski uye oldugumuz icin oncelik derecemiz 1 sirada bana gore boyle birseyler var birde ben telde kullaniyorum olcum yaparken normal paycell turkcell hattindan çekim aliyor yani oncelik derecesi 1 bana gore sonradan baglatilan firsat sinirsiz paketlerin oncelik dereceside dusurulmus olabilir kotalilarin 1 . sirada olduguna eminim biz buyuk igtimal her bazdan 1. oncelik aliyoruz en yogun saatlerde dahi gram oynama olmuyor yukaridaki bir arkadas QOS önceliginden bagsetmis yani biz platinum hat kullaniyormus gibi bazdan cekim aliyoruz suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFoni -- 15 Aralık 2019; 10:48:38 >
    |
    |

• Yarbay
    3078 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Vodafone un da superbox tarzı hizmeti var mı hocam?
    Vodafone limitsiz 107 tl var 2 yil tahutlu ama çekim kalitesi nasıldır bilmem

Bizim Turkcell hakkında en doğru, en güncel ve en sağlıklı bilgileri vererek kimseyi mağdur etmeyişimiz, insanları adam gibi hizmete yönlendirişimiz çok kişinin zoruna gidiyor.

Yönetime gerekli şikayeti ilettim, umarım artık haklarında işlem yapılır da sağa sola rahat rahat laf atamazlar.

|
    |
    AppleFoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen bu haliyle istanbula gelsende sorun yaşamassin bizde digerlerinde yasanan sorun yok sorun yasayanlar var tamam ama bizim hatlarda sanki birsey var surekli sabit hiz aliyoruz :D cunku nerden anladim cok lokayson degistiryorum adamin telefonunun cekmedigi yerde bende full lte dagitiyor sanki onceliklendirme en once bizim gibi sonradan baglatanlarda oncelik sorunu var bana gore turkcel bakti platinum uyeleri oncelik kaybediyor memnun degiller onlarinkini 1. siraya aldi sonradan gelen superboxlularida 2. oncelige aldi ama biz eski uye oldugumuz icin oncelik derecemiz 1 sirada bana gore boyle birseyler var birde ben telde kullaniyorum olcum yaparken normal paycell turkcell hattindan çekim aliyor yani oncelik derecesi 1 bana gore sonradan baglatilan firsat sinirsiz paketlerin oncelik dereceside dusurulmus olabilir kotalilarin 1 . sirada olduguna eminim biz buyuk igtimal her bazdan 1. oncelik aliyoruz en yogun saatlerde dahi gram oynama olmuyor yukaridaki bir arkadas QOS önceliginden bagsetmis yani biz platinum hat kullaniyormus gibi bazdan cekim aliyoruz suan
    Ben çok fazla lokasyon değiştirmedim ama gittiğim her yerden bu hızları aldım seninle tek farkımız senin yükseldikten sonra hızın sabitleniyor benim 13-14 mbsden 20 mbs sabitleniyor

• Yarbay
    2099 Mesaj

Kanka takilmamak lazim bunlar zaten 3 kisi felanlar bilerek yaziyorlar amaclari ne yardim beklemek ne yardim almak nede yardim etmek sadece Turkcell konusuna dahil olup kotulemek icin gelmisler baksana konusmalarinda bir anlam bile yok 2 sayfa once ne konusuoduk kimr yardim edioduk desek bilmezler bu konu basligi 2 senedir var biz buradayiz sıkınti yok en sonunda alıp basini gider cok gorduk bunlardan

|
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2099 Mesaj

Aman bozulmasin kanka boyle devam etsin sevdigim kisilerdensin 😋

|
    |
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj
    Eziyet devam ediyor.

Orijinalden alıntı: erkanctnn

Çoğunlukla baz istasyonuna yeni hatlar yeni superboxlar katılmıştır hız ondan düşmüştür
    Geçen hafta müşteri hizmetleriyle kavga ettim resmen, 2.53 mbit hız çıktı diyorum mümkün değil sinyaliniz çok iyi diyor bana...

|
    |

Evet lokasyonu sorgulayınca bu pakedi önerdi. Nette araştırdım pek kullanan da yok. Hiç yorum yok. 2 yıl taahhüt verip girmek zor bu durumda.

|
    |
    Mogolo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4127 Mesaj

KYK yurdundan ayrıldım, superbox ı da iade ettim kurtuldum.

|
    |
    Murat Burç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Acht

KYK yurdundan ayrıldım, superbox ı da iade ettim kurtuldum.
    KYK yurdundan memnunum. Ayrılmak bir seeçenk değil benim için. Evin çilesi daha beter.

İnternet konusunda da tahahhüt bitesiye kadar sabır. Ondan sonra bakıcaz.
    |
    |

6 aydır deneyimlerim şunlar.

Hızım 20-17 arasında her zaman her yere götürdüm her yerde iyi bir performans aldım. Ping değerlerim çok iyi. Evimde fiber altyapı olmasına rağmen bunu aldım çünkü yazlıkta adsl dahi yok ve olan yerler 2 MB zor görüyor.

Ping değerlerim:

LoL:25
    CS:GO:70
    Fortnite: 60
    Apex Legends: 65

Speedtest Ping: 15-20

Not: Bu değerler B618 ile alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyFay -- 15 Aralık 2019; 17:7:11 >
Reklamlar
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.