Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 199 TL - 20Mbps 299 TL]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Jazzalyn , eyucel77 , emre6753 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 Android
9.308
Cevap
141
Favori
643.941
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 199 TL - 20Mbps 299 TL]
Giriş
    9 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, superbox üst komşumla paylaşabilirmiyim, bağlantıda sorun yaratırmı acaba, ortak kullanmak istiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kaç Mbps kullanıyorsun.
    |
    |
    carthagecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

banlandıktan sonra yeni hesap açmışsın ne iş

yazışma tarzın bile aynı gazoz olma efsane ol
    |
    |
    herseferinde02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 5 3600 Gigabyte B450 Aorus PRO Predator 16 GB RAM 3000 Mhz 2x8GB (hynix) Adata 16 GB RAM 3000 Mhz 2x8GB (samsung) Sapphire Vega 56 8 GB 2048 Bit Transcend 220S 512 GB PCI SSD NVME Kingston A2000 500 GB PCI SSD NVME Samsung 750 Evo 250 GB WD 2 TB HDD WD 8 TB HDD Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 4ms (Analog+HDMI) Full HD FreeSync Curved Monitör 700 Watt FSP Güç Kaynağı Zalman Z3+ Kasa FSP Windale 6 CPU Soğutucu SilverStone 12cm 5 Adet Fan Miras değil alınteri maaş asgari ücret

Sincan Telekom Müdürlüğü 6 Aydır Fiberi Tamamlayamadı | Konum
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj
    Bu illeti 1 aydır kullanıyorum (10Mbps sınırsız) Eğerki evinizde veya kullanacağınız noktada hız testi yaptığınızda min 20 mbps'leri görmüyorsanız sakın ha sakın bulaşmayın uzak durun. Günün belirli saatlerinden mobilden hız testi yapın totalde10mbps altı görüyorsanız kaçın.Lanet olsun bulaştığım güne 10mbps'i sadece gecenin ilerleyen saatlerinde görüyorum akşam 7 den sonra felç 1mbps altı 10 gibi 3lere çıkıyor ama genel olarak berbat.Cayma bedelsiz iptal talebinde bulundum çünkü sözleşmede vaadedilen min 2mbps verilmiyor ayrıca adresimi yanlış girmişler sistemdeki adresim yanlış bulunduğum yerin aslında 4.5g desteklemediğini söylüyorlar ve birde engelli indirimiyle almıştım evraklar vs herşeyin fotoları alındı ama normal indirimsiz geliyor faturam birkez daha diyorum uzak durun evde stabil hızlar alamıyorsanız.

|
    |

Çok teşekkürler bilgi verdiğiniz için, bende bulaşmıyayım o zaman, ucuz değilde zaten

|
    |
    Prometheus-25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim ne demek, ben yandım başkaları yanmasın.

|
    |

mayısdan beri aboneyim 3-5 ay harika sorunsuzdu son 1-2 aydır çok kötü durumda kasti olarak yaptıklarını düşünüyorum çünkü telefonda 100 mbit hız alırken superbox 1 mbit'i zor görüyor bazen çok sık kopuyor özellikle yoğun saatlerde
    |
    |
    Ryzen 5 3600 Gigabyte B450 Aorus PRO Predator 16 GB RAM 3000 Mhz 2x8GB (hynix) Adata 16 GB RAM 3000 Mhz 2x8GB (samsung) Sapphire Vega 56 8 GB 2048 Bit Transcend 220S 512 GB PCI SSD NVME Kingston A2000 500 GB PCI SSD NVME Samsung 750 Evo 250 GB WD 2 TB HDD WD 8 TB HDD Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 4ms (Analog+HDMI) Full HD FreeSync Curved Monitör 700 Watt FSP Güç Kaynağı Zalman Z3+ Kasa FSP Windale 6 CPU Soğutucu SilverStone 12cm 5 Adet Fan Miras değil alınteri maaş asgari ücret

Sincan Telekom Müdürlüğü 6 Aydır Fiberi Tamamlayamadı | Konum
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj

Paylasabilirsin ben 50 metre ile paylasıyorum. Sorun yok.
    |
    |

|
    |

BTK'ya şikayette bulunun ben her gün kayıt açıyorum.

Bugün ekip geldi yeni modem getirdiler herhangi bir değişiklik olmadı.

En son sim kartını 128 kb olanını alacağım.
    |
    |
    Prometheus-25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum Ben bu hesabı Arkadad Bana Yardım etsin diyerek açtım senin gibi boş muhabeet yapanlar icin acmadım daha fazla boş muhabetler yapip yararlı bilgileri arka plands birakmayin benim hız sorunum cozuldu sagolsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Killanici_Adi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    431 Mesaj
    çok şükür @AppleFoni arkadaşın geri bildirimini aldım şikayetten ve uzaklaştırıldı forumun forum olduğunu unutmayın arkadaşlar.3 aydır kullanıyorum telefona imeide attım denedim ama baz istasyonu yoğun ve kötüyse bu hizmeti bu fiyata almak işkenceden başka bir şey değil bazen 2 3 bazen 1 mbps kullanıyorum sadece gece 2 3 te 10 görüyorum telekoma başvurdum fiber planı yapılmış imza vs toplayıp hızlandırmaya çalışacağım.Markayı övmek için yapmıyorum telekom son 1 senedir çoğu yere fiber çekiyor arkadaşlar bizim evin girişinden de bağlantı geçiyormuş yeni sistem olarak direk daireye kadar fiberi getiriyorlar fttb/eth sistemleri bırakmışlar sadece eve kadar fiber veriyorlar artık onu öğrendim müdürlüğüne gidip şansınızı deneyin.Kablo net veya telekom için bu dediklerim süperonline site ve büyük yerler dışında çok fiber çekmiyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aoveus -- 12 Aralık 2019; 0:20:3 >
    |
    |

|
    |

ŞİMDİ GELELİM ASIL MESELEYE. ORTADA SORUN VAR MI VAR. BU SORUNUN KAYNAĞI BİZZAT O SİZİN UYDURUK CİHAZLARINIZ.

TÜRKCELLİN KALİTELİ İNTERNET HIZINI KALDIRAMAYAN CİHAZLARINIZ ÇÖKÜYOR😃 SİZ SANIYORSUNUZ Kİ TÜRKCELL YAVAŞ😃

2 GB RAMLI BİLGİSAYARA YÜKLEYİN BAKALIM SON ÇIKAN OYUNLARI ÇALIŞTIRACAKMI????

|
    |
    1 aydır kullanamadığım şebeke kaynaklı sorunu 1 ay sonra 50 defa arama ile çözüp kullanmadığım günleri faturamdan düşmeyen bu modern tefeci kurumu KINIYORUM. İnşallah beter olursun Turkcell ömrümde bu kadar dandik hizmet sunan bir müşteri hizmetleri görmedim gelen ekip 3 kez modem kaynaklı değil diye rapor tuttuğu halde ve en son raporunda müşteri SPRUNUN çözülmesi halinde bile kullanamadığı günlerin düşülmesini istiyor veya cezasız cayma hakkı istiyor demesine rağmen şebeke kaynaklı 1 aydır kullanamadığım ve bunu teyit eden turkcell çözümsüzlük merkezi yetkilisi maalesef böyle bir sürecimiz yok deyip ısrarla 10 mb BAĞLANTI için 2mb ın normal olduğunu söyleyip dalga geçmiş bende 2 verseniz iyi 0.33 mb dediğimde maalesef interneti kullanmış gözüküyorsunuz diyerek pişmiş kelle gibi cevap vermiş kullandığım toplam datayı bir önceki ay ile karşılaştırın dediğimde duymazlıktan gelen bu anlayışı ve bu Şirketi yönetenleri Allaha havale ediyorum. Burda inanmayan kişilere gelince inşallah gelmez ama başınıza gelince anlarsınız. Yeminle bunlara bir tokat gerek neymiş havada karada bağlıymış Yok yok o öyle değil havada karada Geçiririz biz olacak o zehir zıkkım olsun

|
    |

• Çavuş
    95 Mesaj
    Applefoni denilen şahsa sordum Yaptırdığı tek ayar "şebeke 4g al şebeke modu manuel yap" bir bildiği yok her yerde yazan şey zaten bu ki sorun çözülmedi..Sikayetvarcom bakın bir sürü superbox ile şikayet var burada da dolu..Alt yapı bekliyorum gelirse direk btk iptale gidicem..Düşünen varsa düşünmeyin derim..

Dandik cihaz vermişler diyenlere bakmayın cahil olduklarını düşünüyorum.

|
    |
    Turkcell in parayla, bildiğiniz parayla internet ortamında kendisini övmesi için adam tuttuğunu düşünmeye başladım ciddi ciddi. Körler sağırlar, fake üyelikler birbirini ağırlar durumu oluşmaya başladı iyice. Saçma sapan aynen kanka, doğrusun kardesim tarzı mesnetsiz mesajlar okuyorum. Biride cihazlarınız dandik yoksa turkcell mükemmel demiş iyi mi... 10km den anlıyorum fake üyelikler alındığını.

AVR / TV / MOBILE Onkyo TX-RZ 740 9.2 Thx Avr
    / Sony 75XE9005 4k Tv / Iphone 11 128gb
    GAMING PC Intel i9 9900k / 32gb G.Skill Trident-Z Rgb / Gigabyte Z390 Aorus Pro / NZXT Kraken X62 / Msi Rtx 2080ti Duke / Acer Predator X34 Gsync
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
emek server
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.