Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.791
Cevap
137
Favori
181.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bu mesaj silindi.
    Aynen o adam melek gibi. Sorun var diyoruz. O da gelip başka yerde ağlayın falan diyor. Kullanmayı beceremiyorsunuz diyor. Boş boş konuşuyor kısacası.

"Siz istediginizi diyin, o adam her dk test yapıp atıyor ve 1 kere sorun yaşamadı ve bununla beraber memnuniyetini dile getiriyor." demişsin. Sana göre onun memnuniyetini dile getirme hakkı var. Eyvallah katılıyorum.

Ancak bizler memnuniyetsizliğimizi yazınca bize "gidin başka yerde ağlayın, beceriksizsiniz, kullanamıyorsunuz" tarzı yorumlar yazması hakkı mıdır? Buna cevap ver. Bu adamın 15 yaşındaki çocuktan farkı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Burası yardımlaşma forumu ve bu konunun da en bilgili ve tecrübelisi o adam. Adam gibi edebince yardım istediysen geri çevireceğini hiç ama hiç sanmıyorum.

Ama adama yalama, fanboy, velet bla bla bla denmeyen kalmamışken bırak adamda biraz seviyeyi düşürsün.

Yok efendim hizmet b.k gibi, çöp, kalitesiz diye bas bas bağırırsanız bu hizmeti alıpta memnun olanlarıda karşınızda bulursun, tıpkı onun yaptığı gibi.. ki adam size çözüm sunuyor zaten boş beleş fanboyluk yapmıyor.

Çok değil 5 6 ay önce bu konuda superbox ın inciğini boncuğunu bilen, yabancı kaynaklarla destekleyen ve yardımcı olan 3 4 uye vardı onlar bile yedikleri hakaretlerden dolayı konuya uğramıyor artık.

Şunu aklınıza kazıyın. Türkiye şartlarında hiçbir hizmet 4/4'lük olmaz, onca para veriyorum kusursuz olacak diyorsan yok öyle birşey..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Burası yardımlaşma forumu ve bu konunun da en bilgili ve tecrübelisi o adam. Adam gibi edebince yardım istediysen geri çevireceğini hiç ama hiç sanmıyorum.

Ama adama yalama, fanboy, velet bla bla bla denmeyen kalmamışken bırak adamda biraz seviyeyi düşürsün.

Yok efendim hizmet b.k gibi, çöp, kalitesiz diye bas bas bağırırsanız bu hizmeti alıpta memnun olanlarıda karşınızda bulursun, tıpkı onun yaptığı gibi.. ki adam size çözüm sunuyor zaten boş beleş fanboyluk yapmıyor.

Çok değil 5 6 ay önce bu konuda superbox ın inciğini boncuğunu bilen, yabancı kaynaklarla destekleyen ve yardımcı olan 3 4 uye vardı onlar bile yedikleri hakaretlerden dolayı konuya uğramıyor artık.

Şunu aklınıza kazıyın. Türkiye şartlarında hiçbir hizmet 4/4'lük olmaz, onca para veriyorum kusursuz olacak diyorsan yok öyle birşey..
    "Yok efendim hizmet b.k gibi, çöp, kalitesiz diye bas bas bağırırsanız bu hizmeti alıpta memnun olanlarıda karşınızda bulursun, tıpkı onun yaptığı gibi.."

Cümleyi şöyle çevirelim. Durmadan superbox şöyle süper, turkcell en iyi hizmeti veriyor diye bas bas bağırsanız memnun olmayanları da karşınızda bulursunuz. Biz de bunu yapıyoruz. Aldığımız hizmetten memnun değiliz. Bunu da belirtiriz.

Kısacası o yalıyorsa biz de ağlarız :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7143B012D

İns hocam. Bende thh kararı bekliyorum ilk basta avukata gitmek aklıma da gelmedi aslında tanıdık vardı
    dün gidip modemi teslim ettim. şimdi faturayı bekliyecem. gelişmeleri yazarım
  • oous O kullanıcısına yanıt
    Karar çıkmadı mı hocam? Benim 2 ay oldu sonuç yok hala

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oous O kullanıcısına yanıt
    Superbox 10 MBps

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• quote:

Ne bilgisi ve tecrübesi var mesela merak ettim? Yardım istediysen geri çevirmezmis.. Elinde sihirli değnek mi var? Bakın hocam ben adını söylesem hepinizin taniyacagi bir firmada çalışıyorum. Çalıştığım yerde turkcell çekmiyor, üst düzey den Turkcell e ulaştık ve baz istasyon kurulum yapan ekipten teste geldiler, baktılar, ettiler. Dediler ki bölgedeki baz istasyonu yetersiz, biz ne yaparsak yapalım değişen birsey olmaz. Yatırım yapılması lazım. Yani uzun lafın kısası, gündüz iyi gidiyor, geceleri hız düşüyorsa baz istasyonu yoğunluğu kaldıramıyordur alemi cihan olsa hicbirsey yapamaz, yapamaz, yapamaz.... Bidaha yazayım yapamaz.... Lokasyonunuz kötü ise superbox tan uzak durun, bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Bu mesaj silindi.
    Özel mesaj olarak size yardım isteğimi bildirdim.
    Bakıp, dönersen çok sevinirim.
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Yoğunluk kaynaklı hiz düşüşüne Turkcell'den başkası birşey yapamaz zaten, bunun aksini iddaa eden yok. Ya ek istasyon kuracak ya kapasite srttıracak vs vs.. bu tarz durumlar herkesin başında zaten, superbox kullanıyormuş kullanmıyormuş önemi yok.

Son günlerde sorun yaşayan kitlenin dediğine göre telefonda hızlar saat farketmeksizin iyiyken, superboxta aynı anda kötü. Applefoninde de bu kronik sorun konusunda yardımcığı olabileceğini söyledim, ki kendisi de bunu diyor zaten.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Superbox da hata var gibi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 6 Aralık 2019; 20:55:48 >
    Senden dahancok cok teknik bilgim oldugu aşikar kardes ististanalar hicbir zaman kaideyi bozmaz senin bolgendenbaz istasyonun yetersizse ki sanmiyorum herkezin oyle olacak diye birsey yok ben seninde bosuna fazladan ağladigini dusunuyorum sabit 350 megabit hiz alamadigin icinmi agliyorsun biz burda aylardir biyerimizi yirtiyoruz yardim konusunda sen ise konuya birkere bile dogru duzgun birsey yazmamis ve yazilan seyleri okuyup okuyup cikip giden birisin sana burda hicbirzaman konusmak dahi dusmez cunku tecrubesiz ve bilgisizsin ben insanlarin sorunlarini cozmeye devam ediyorum sen boyle dusunmeye devam et sana iyi yanılmacalar dostum

• Frankfurt pingler normal den düşük çıkıyor.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Senin 10 luk değilmiydi, bug mı oldu acaba

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    🤣🤣🤣🤣

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    10 Mbps evet

• quote:

Senden dahancok cok teknik bilgim oldugu aşikar kardes ististanalar hicbir zaman kaideyi bozmaz senin bolgendenbaz istasyonun yetersizse ki sanmiyorum herkezin oyle olacak diye birsey yok ben seninde bosuna fazladan ağladigini dusunuyorum sabit 350 megabit hiz alamadigin icinmi agliyorsun biz burda aylardir biyerimizi yirtiyoruz yardim konusunda sen ise konuya birkere bile dogru duzgun birsey yazmamis ve yazilan seyleri okuyup okuyup cikip giden birisin sana burda hicbirzaman konusmak dahi dusmez cunku tecrubesiz ve bilgisizsin ben insanlarin sorunlarini cozmeye devam ediyorum sen boyle dusunmeye devam et sana iyi yanılmacalar dostum
    Sabit 350mbit i kim almış? Ben bir tek insan evladı görmedim sabit 350mbit alsın bu superbox la. Bir kere çalışma mantığına aykırı. Bu hızın dalgalı olması doğasında var. Bir test yaparsın 120 çıkar, 20 saniye sonra yaparsın 140 çıkar. 1 saat sonra yaparsın 90 çıkar. Bilhassa yüksek hızlarda öyle stabil hız almak ancak fiber gibi kablolu altyapı ile olur. Şimdi seni hoş tutup, yardım istesem hızım sabit 350mbit mi olacak? Hey Allah'ım.. Bu arada Superbox'tan memnun olan sayılı insanlardan biriyim, farklı zamanlarda yaptığım hız testleri, en üsttekini biraz evel yaptım. Benim yardıma ihtiyacım yok, senin edebileceğin bir yardım da yok da neyse.. Atıp tutmayı bırak istersen, başkalarına yedirebilirsin ama ben yemem. Senelerden beri forumdayım, senin buraya yazdığın mesaj sayısı kadar konu açıp, farklı alanlarda ve sayısız konuda insanlara yardımcı oldum da.. yardımcı olunacak şey var, olunmayacak şey var. Benim şöyle bir huyum var, bilmiyorsam susarım, araştırırım, okurum ve öğrenmeye çalışırım. Bende bilirim yoksa "teknik bilgim şöyleee yaaa", "muhteşemim önümden çekilinnn" falan demeyi. İnsanların bilgisi ne kadar fazla ise o kadar mütevazi olur, ne kadar bilgisizse o kadar cesur olur. Bununla ilgili araştırmalar var, bir oku istersen.

ozaman senin burda isin yok kardesim senin baska kuyruk acilarin varki konuya gelip tevekkel tevekkel yorumlar yapiyorsun sanki bir sorun varmis gibi insanlara lanse ediyorsun piskolojin felanmi bozuk anlamadim turktelekom fanboyu felanmisin bir kac aydir sanki bir sknti varmis gibi burda aglayan sen degilmisin benmi yanlis goruyorum adama bak ilk defa senin gibisini goruyorum aldigi hizmetten memnun ama memnun degilmis havasinda birde ortaligi karisitiriyor neyin kafasini yasiyorsun

• quote:

ozaman senin burda isin yok kardesim senin baska kuyruk acilarin varki konuya gelip tevekkel tevekkel yorumlar yapiyorsun sanki bir sorun varmis gibi insanlara lanse ediyorsun piskolojin felanmi bozuk anlamadim turktelekom fanboyu felanmisin bir kac aydir sanki bir sknti varmis gibi burda aglayan sen degilmisin benmi yanlis goruyorum adama bak ilk defa senin gibisini goruyorum aldigi hizmetten memnun ama memnun degilmis havasinda birde ortaligi karisitiriyor neyin kafasini yasiyorsun
    Seviyeyi bozmadan devam edelim. Tek tek mesajlarını forum desteğe iletip bölüm uzaklaştırması talep ederim bu şekilde seviyesizce cevap verirsen, kuralları çok iyi biliyorum emin ol ceza alırsın. Bunu eski bir yönetici olarak değil, sade bir üye olarak söylüyorum. Ben efendi gibi yazıyorum. Aynı şekil devam et, etmiyorsan cevap verme.

Söylediklerine gelince.. Ben sorun varmış gibi lanse etmiyorum. Ortalığıda karıştırmıyorum. Ben her fırsatta memnun olduğumu söylüyorum, tek tek geriye dönük mesajlarımı oku istersen, bir kere ping sorunu yaşamıştım onun harici yazdığım tek olumsuz mesaj yok. Neden? Çünkü memnunum.

Onun harici benim yaptığım şey şu; İnsanların sorunlarını dinliyorum ve anlıyorum. Adam lokasyon kaynaklı sorun yaşıyor, lanet ediyor böyle hizmete. Haklı mı? Evet. Reklamlarda fiber hızında internet diyor, diyor mu lokasyon kaynaklı 1mbit e düşebilir hızınız yada bizim altyapımız baz istasyonlarımız rezalet, gece yoğunluk olunca hız 2 mbit olabilir? demiyor. Adam çıkmak istiyor sistemden ama sözleşme bağlamış, ciddi cezalar çıkarıyor, o da isyan ediyor. İlk ayda sınırsız hediye ediyor, çıkmak isteyince onuda tutara ekleyip geri istiyor. Adam isyan ediyor. Haklı mı? Haklı. Turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüm bir kere, ilk başlarda hız sınırı yaşıyordum, 20mbit hız alıyorum diyorum, normal diyor temsilci. Kardeşim full sınırsız diyorum paket. Bizim için 20mbit yeterli bir sınır diyor. Karşındaki kafa bu. İnsanlar isyan etmekte bir çok konuda haklı. Haklı da sana mı düştü savunması ben onu anlayamadım. Hayırdır sana ne hocam? Seni ne ilgilendiriyor ki her eleştirene üşenmeden "git burdan, biz bu hizmetten memnununz" tarzında enteresan cevaplar veriyorsun.

Memnun olanda yazar, memnun olmayan da yazar. Burası herkesin aldığı hizmeti değerlendirebileceği bir platform. Madem o kadar biliyorsun, her sorun yaşayana seninle polemiğe de girenler dahil, "hocam nedir sorununuz, şunu şunu yap, bir dene" tarzında yapıcı şeyler yazsan kimse sana farklı çirkin hitaplarda da bulunmaz, saygı gösterir. Farklı düşüncelere ve fikirlere saygı göstermelisin, çok zor birşey değil. Dene, herşey daha kolay olur senin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 6 Aralık 2019; 21:31:26 >
  • Arkadaşlar çıldıracam artık sakarya arifiyede kullanıyorum sınırsız paketi.
    Yav son 2 aydır hızlar 50yi felan görüyorken idare ediyordum şimdi 10-20 arası gidip geliyor.
    Zaten evde olduğum yok bir de işten geldiğimde interneti kullanamıyorum başlayacam böyle işe ya cayalım desek eşek yükü para istiyorlar ne verdiniz de ne istiyorsunuz sanki ya???
    Yok mu burda görevli ya kafayı yiyecem artık, önceden youtubeden millet 5 6 telefondan 1080p video izliyordu rahatça, şimdi tek telefon 1080 açamıyor!
    Bu saatte rezalet çekip gündüz vakti iyi olacaksa benim için bir halta yaramıyor bu zıkım!

Bu nedir Allah aşkına ya? Müşteri hizmetlerini arıyorum 2 mbit üstü kabul edilebilirmiş btk için, ulan hangi çağda yaşıyoruz anasını satim 2 mbitten bahsediyor herif ya.
    Hızım son 3 aydır aşırı düşük diyorum şimdi de evden geldim interneti kullanayım diyorum 5-10 mbit çıkıyor. Adamla konuşurken test yapıyorum hızım 2mbit görünüyor diyorum mümkün değil diyor bana ya. Size yalan mı söyleyecem ya verin whatsapptan numarayı atayım felan dedim valla çıldıracam ya btk, cimer felan yazsak sonuç alır mıyız saçma sapan olay ya.
    Bu değerden daha kötüsüyle ben 150 felan alıyordum, hızım bu saatlerde en aşağı 80 oluyordu.
    Şimdi video bile izlenmiyor be:@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 6 Aralık 2019; 22:10:6 >
  • Arkadaslar daha once hatti donduran var ki ne sekil bir ucret cikariyorlar en fazla ne kadar dondurabiliyoruz bilgi verebilecek olan var mi ?

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.